Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Gothic3 - Pech!!

7 postów w tym temacie

Ostatnio sobie chciałem wczytać mój save w gothicu.. ładował się 45mint, wkoncu sie załadował i zamiast mojego save''u w silden odpaliła mi się 1 misja w Ardei tylko że orkowie nie atakowali a rozmawiali z obywatelami.. można jakoś przywrócić save?. Nie chce mi się od nowa przechodzić połozy gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:37, Baal Namib napisał:

Ostatnio sobie chciałem wczytać mój save w gothicu.. ładował się 45mint, wkoncu sie załadował
i zamiast mojego save''u w silden odpaliła mi się 1 misja w Ardei tylko że orkowie nie atakowali
a rozmawiali z obywatelami.. można jakoś przywrócić save?. Nie chce mi się od nowa przechodzić
połozy gry ...

tu się o to spytaj : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=8156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj załadować drugi raz ;-) Jeśli nadal to samo - przykro mi, ale prawdopodobnie musisz zaczynać grę od początku. Dalszą dyskusję proponują przenieść do podanego przez kolegów tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się terz kiedyś tak zdażyło.tylko że w mieście orkowie stali nie ruchomo a mieszkańcy w nich walili mieczami.


[moderaroży.znowu bawie się w archeologa wiem.ale może zamkniecie ten temat?czasami jak widze takie tematy to żałuje że nie wybrali mnie na moderatora.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:03, czarek.k napisał:

[moderaroży.znowu bawie się w archeologa wiem.ale może zamkniecie ten temat?czasami jak widze takie tematy to żałuje że nie wybrali mnie na moderatora.]


Ja też czasami żałuję... Ale co zrobić, Indiana Jones jest jak widać dla wielu niedoścignionym wzorem...

No, to łopata w garść i zakopujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować