Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 13:34, laki13 napisał:

OK, dzięki za info, bo w 2 chyba takiej możliwości nie było.


Była. Działa to podobnie jak w wersji 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 01:01, Kamila1990 napisał:

Witam,
Mam zainstalowane Simsy3 (pirat) i chce sobie zainstalowac akcesoria nowoczesny apartament
jak to mam zrobic?
Pomóżcie prosze!!!


Iść do sklepu i kupić oryginał. BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gram od wczoraj. Szybciutko stworzyłem swojego sima, znalazłem żonę, która urodziła mi dziecko.
Jest jednak mały szkopuł. Oni się starzeją. To normalne i można na szczęście to wyłączyć, ale kiedy wyłączę starzenie się, to niemowlak pozostanie niemowlakiem.... Da się zrobić tak, by ot dziecko starzało się normalnie (przynajmniej do wieku szkoły średniej), a rodzice nie starzeli się w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić używaną grę The Sims 3. Czy nie będzie problemu z rejestracją i ogólnie uruchomieniem gry, jeśli była ona już używana?
Czy ten Origin to jest coś podobnego do Steam, gdzie gra jest przypisana do konta i by sprzedać tę grę trzeba sprzedać całe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 15:53, Jedimax napisał:

Bardzo chciałbym wreszcie zagrać w te simsy, ale nie chcę używać tego programu.


Kupuj śmiało, gra The Sims 3 nie wymaga programu Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę po tygodniu "zabawy" z grą Sims 3.
Dotychczas omijałem wszystkie części tej produkcji. Jak widać słusznie.
Niestety, list do Świętego Mikołaja zmienił postać rzeczy i tym sposobem dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego jak Origin.
Jestem zawiedziony obsługą techniczną tej gry. Hasło online wprowadzone na początku gry nie działa a próba jego odzyskania/resetu kończy się informacją Origin o problemach technicznych. BTW - maila dotyczącego wznowienia hasła dostałem po kilku dniach - wcześniej nawet tego nie było.

Dzisiaj padła możliwość zagrania offline. Jeszcze przed godziną 17.00 włączyłem sobie grę bez problemów (offline, zakładając, że jak Origin rozwiąże "problemy techniczne" to odzyskam hasło do sieci i się zaloguję). Po 3 godz. grania komputer łapie zawieszkę... Cóż, bywa. Po ponownym uruchomieniu... hasło do gry nie działa. Zaznaczam, że caps lock był wyłaczony, hasełko na karteczce, przepisowe trzy głębokie oddechy po trzeciej z kolei porażce ;-P
W poniedziałek pogadam z kimś kto się na tym zna lepiej ode mnie ale do k... nędzy płacąc ponad stówę za grę, która ma chyba najbardziej rozbudowany target na świecie nie spodziewam się, że zostanę pozostawiony na lodzie... bo już kasa wzięta.

Ktoś miał podobny problem?

Zaznaczam, że np. z grami do których logowałem się przez Steam nie miałem podobnych problemów. Informatyk ze mnie żaden ale dotychczas większość takich sytuacji udawało mi się rozwiązać właśnie dzięki sprawnie działającej obsłudze. Rozumiem, że firma pilnuje, zabezpiecza się przed piractwem (przekonałem się, że nawet w trybie offline nie może być tak że jeden z domowników może grać na laptopie a drugi na blaszaku - akceptuję, pełna pokora). Tyle, że ja za grę zapłaciłem i teraz mam co najwyżej ileś giga shitu na twardym dysku.
Naprawdę super.
Cóż, spróbuję ponownej instalacji. Może nawet uda mi się odzyskać hasło. Ale niesmak zostaje.
Najgorsze, że nie jestem głównym użytkownikiem bo odżałowałbym tych kilkanaście dych, skasował i zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie kilka postaci, rozszerzenie plików to .sim . Gdzie mam wrzucic te pliki żeby postacie były dostępne? Za wszelką pomoc dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu miałem "The Sims 3" razem z "Wymarzone Podróże" i "Po Zmroku", ale przestałem grać. Teraz jednak wzięła mnie chęć, aby zainstalować ponownie. Tyle tylko, że po 3 latach nie pamiętam hasła do konta. Normalnie nie byłoby to dla mnie żadnym problemem, ale o ile się nie mylę, było tam trochę simpointów, których jednak byłoby szkoda. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie konta?

A właśnie, na starym pendrive''ie znalazłem zapis, który wrzucony w odpowiedni folder da mi moją wielką, rozbudowaną rodzinkę sprzed lat. Tyle tylko, że przez ten czas być może (a raczej na pewno) wydane zostały jakieś nowe patche. Czy mimo to "nieaktualny" zapis jednak jakoś pójdzie? Zapis jest na dwóch wspomnianych dodatkach bez ŻADNYCH obiektów online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do ludzi grających w tę grę.
Da się coś zrobić by Simsy wraz z wszystkimi dodatkami jak i akcesoriami działały troszkę szybciej? Jest jakiś sposób na optymalizacje wczytywania gry itp? Bo w tej chwili uruchamianie zapisu gry to minimum 10 minut xD

Chodzi mi głownie o szybkość uruchamiania bo dziewczyna się irytuje jak długo musi czekać by pograć 30-60 minut xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jak sprawić, żeby miotła nie była domyślnym środkiem transportu Sima? Mimo ustawienia domyślnego pojazdu na samochód Sim ciągle (po włączeniu gry) korzysta z miotły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 17:54, Harrolfo napisał:

Witam,
Jak sprawić, żeby miotła nie była domyślnym środkiem transportu Sima? Mimo ustawienia
domyślnego pojazdu na samochód Sim ciągle (po włączeniu gry) korzysta z miotły.


A posiada ją w ekwipunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 20:10, Harrolfo napisał:

Niestety nie.


To sądzę, że to jakiś bug... A możesz przypisać miotłę by kto inny był właścicielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować