Zaloguj się, aby obserwować  
Grethort

Polskie dystrykty w Guild Wars

27 postów w tym temacie

Zapewne wiecie, ze od dluzszego czasu staram sie o polskie dystrykty. Ostatnio Gaile Gray przyslala mi taki list:

I spoke with our business team, and they tell me that they are unsure if Polish will be set aside to have a language-based region. I guess that the Polish version has not even released yet, I did not know that. The team does not want to divide the community into tiny pockets if that means that players will have difficulty finding others to play with. So it is still very much undecided.

Our Localization Manager sent me some notes, which I will post below. You are welcome to share this with your friends on the forums, but I ask that you please translate the answers and send to me at community@arena.net so that I can share with our publishing partners.

The answer to whether we will have a Polish language district is still unclear.

The question is do Polish players think that GW should support a language district? If yes, why?

The answers might help us make a decision on whether or not to host a Polish language district for the Polish commercial launch which will be taking place in the near future.

Thank you,

Gaile

===================================================

Juz wyjasniam... panowie z AN chca znac wasze opinie na temat Polskich dystryktow. Ale nie po polsku, tylko po angielsku - jesli ktos zupelnie nie zna znagielskiego polecam te strone http://www.translation-guide.com/free_online_translators.php?from=Polish&to=English .

A wiec wasze zadanie jest proste - piszecie wasze opinie, czy jestescie za utworzeniem polskich dystryktow - i jesli tak to dlaczego. Pamietajcie o tym, ze opinia ma byc po angielsku bo beda to pisali panowie z AN a nie ja

Ponownie apeluje do moderatorow o zrozumienie oraz pomoc w prowadzeniu tematu - Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:16, wip_01 napisał:

O polskiej wersji GW masz przypięty specjalnie temat
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15946&u=717
Pozdrówka


Może nie zauważyłeś, ale jest to temat poświęcony polskim dystryktom, a nie polskiej wersji. Jasne, można by o tym mówić w topicu o lokalizacji, ale tylko niepotrzebny bałagan się zrobił, ponieważ jestem pewien, że sporo osób jest zainteresowanych polskimi dystrykatami.

Grethort-> To co Gaile odpisała wygląda tak, jakby nie wiedziała, że jest już polska wersja GW (sic!) Cytuję: "I guess that the Polish version has not even released yet, I did not know that." Albo tu czegoś nie rozumiem albo ona sądzi że polska wersja jeszcze nie została wydana, chyba że chodzi tutaj o coś innego...bo czegoś w tym zdaniu brakuje po "released", a jeśli chodzi tu właśnie o polską wersję to powinno być "been" przed "released".
To ja już sam nie wiem.
Pewnie wyjdzie na to, że nie czytałem dokładnie i do czegoś to sę jednak odnosi i wyjdę na idiotę, no ale cóż ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pamietajcie o tym, ze opinia ma byc po angielsku bo beda to pisali panowie z AN a nie ja

Ehh.... mialo byc *Czytali panowie*

I PROSZE - ZACZNIJCIE PISAC W KONCU PO ANGIELSKU... :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes , I''m too creature polish districts. Furthers they us agrees yourselves as well as upgrades traffic on necklace polish gronie. Make them brought thereto, that shall that is yourselves easy what add a zest to us play. Proposes to pawn us opening as well make districts for the period test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśi ma być przez translator to oto angielski tekst:
I hope that on next downtime stays erection polish secrecy in game Guild Wars , draw at sight impathently
Z doświadczenia wiem że translatory źle tłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:11, Grethort napisał:

Zapewne wiecie, ze od dluzszego czasu staram sie o polskie dystrykty. Ostatnio Gaile Gray przyslala
mi taki list:

I spoke with our business team, and they tell me that they are unsure if Polish will be set
aside to have a language-based region. I guess that the Polish version has not even released
yet, I did not know that
. The team does not want to divide the community into tiny pockets
if that means that players will have difficulty finding others to play with. So it is still
very much undecided.

Our Localization Manager sent me some notes, which I will post below. You are welcome to share
this with your friends on the forums, but I ask that you please translate the answers and send
to me at community@arena.net so that I can share with our publishing partners.

The answer to whether we will have a Polish language district is still unclear.

The question is do Polish players think that GW should support a language district? If yes,
why?

The answers might help us make a decision on whether or not to host a Polish language district
for the Polish commercial launch which will be taking place in the near future.

Thank you,

Gaile

===================================================

Juz wyjasniam... panowie z AN chca znac wasze opinie na temat Polskich dystryktow. Ale nie
po polsku, tylko po angielsku - jesli ktos zupelnie nie zna znagielskiego polecam te strone
http://www.translation-guide.com/free_online_translators.php?from=Polish&to=English .

A wiec wasze zadanie jest proste - piszecie wasze opinie, czy jestescie za utworzeniem polskich
dystryktow - i jesli tak to dlaczego. Pamietajcie o tym, ze opinia ma byc po angielsku bo
beda to pisali panowie z AN a nie ja


Ponownie apeluje do moderatorow o zrozumienie oraz pomoc w prowadzeniu tematu - Pozdrawiam!


Jak dla mnie to gg, panowie. Jakim cudem wprowadzono w GW polską nakładkę bez zgody Anet, a Gaile Gray jako czołowa w sprawie pozycja w sprawie kontaktu z innymi graczami nawet o tym nie wie? Wie, tylko ja bym nie liczył na polskie dystrykty. Dlaczego? Wystarczająco puste są dystrykty hiszpańskie czy włoskie, żeby ryzykować tworzenie dystryktów polskich, + koszty i ogólna sraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

this is good idea, polish servers would be great place for new players or those who cant speak english, as well for everyone from poland who just want to talk in their native language. And yes, there is polish verion of gw;)
im looking foreward to polish districts

Yours sincerely

Litar Mizzrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co mi przetłumaczył translator. ( List od Gaile)


JA szprycha koła rezygnować nasz sprawa drużyna , i oni powiedz mi jak ów oni są niepewny jeśli Polski mają być umieszczać na bok wobec mieć pewien język - oparty rejon. Chyba ów ten Polski wersja ma nie parzysty zwolniony jeszcze , JA zrobił nie znać ów. Ten drużyna nie wymaga nie potrzeba wobec podzielić ten wspólnota w drobny kieszenie jeśli ów oznacza ów gracze wola mieć trudność odkrycie drudzy wobec rozważać przez chwilę. Tak jest istotnie wciąż bardzo niezdecydowany. Nasz Lokalizacja Dyrektor wysłał mi niektórzy skrypty dłużne , który JA wola wysłać pocztą poniżej. Proszę bardzo wobec udział ten rezygnować twój przyjaciele od forum , oprócz JA zapytać ów ty podobać się tłumaczyć ten odpowiedzi i posyłać do mnie przy community@arena.net byle tylko JA puszka metalowa udział rezygnować nasz publikowanie wspólnicy. Ten tłumaczyć się przed czy my wola mieć pewien Polski język okręg jest wciąż niejasny. Ten pytanie jest czynić Polski gracze pomyśleć ów GW powinien poprzeć pewien język okręg? Jeśli tak , dlaczego? Ten odpowiedzi mogą współpracownik nam powziąć decyzję u czy też nie wobec zastęp pewien Polski język okręg pod kątem ten Polski reklama radiowa wprowadzić na rynek który mają być biorący miejsce w ten w pobliżu przyszły. Dziękuję , Wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te translatory są głupie.....Już pisałem do Arena Net bo miałem problem z kontem.Zapomniałem nazwe e-maila i napisałem aby mi go podalI.Napisałem to w translatorze i do nich wysłałem.Na następny dzień przyszła odpowiedź,tyle że....wyzwlai mnie od idiotów!Dopiero gdy mój wujek z canady przyjechał i napisał ten text poprawnie odzyskałem konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście mam nadzieję, że nie. A nawet jakby były, to mnie nie byłoby na nich na pewno, a to z powodu tego, że nie byłbym w stanie znieść wielokrotnych i brutalnych gwałtów na języku polskim. Słowa takie jak "ktury". "topur", "hce" czy "kópić" wywołują u mnie krwawienie z oczu. Wystarczy popatrzeć na fora związane z GW, aby stwierdzić, że wielu graczy nie zna nawet podstaw polskiej ortografi, i wszyscy oni trafiliby do jednego dystryktu, gdzie byłbym narażony na ich skoncentrowany atak. Nie, nie i jeszcze raz nie.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować