Zaloguj się, aby obserwować  
Grethort

Polskie dystrykty w Guild Wars

27 postów w tym temacie

Ja wypowiadam tylko swoje zdanie. Moim zdaniem pomysł jest zły, bo zaszufladkuje polskich graczy i ograniczy ich interakcję z graczmi z innych zakątków świata. Teraz ci, którzy angielskiego nie zanają mają motywację aby go podszlifować, przynajmniej do poziomu elementarnej komunikacji. Przy polskich dystryktach tą motywację stracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale jak ograniczy? Ja albo jestem w niemieckim albo angielskim dystrykcie więc jakie ograniczenie masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej zmienic nazwe hiszpanskiego dyskryntu na hiszpansko - polski. nikt by nic nie stracil a moze ktos by wkoncu siedzial na tamtych dyskryntach. ja tez licze ze powstana polskie dysk. ale moga podzelic losy tych wloskich i hiszpanskich... czyli totalna pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 10:07, L33T napisał:

Przepraszam ale jak ograniczy? Ja albo jestem w niemieckim albo angielskim dystrykcie więc
jakie ograniczenie masz na myśli?

Ano takie, że zamiast grać z całym światem sporo polaków zacznie marynować się we własnym sosie. Bardzo dziękuję, ja wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to troche bez sensu chyba. Zawsze sądziłęm, że w grach MMO chodzi o to, żeby grać z innymi, a zatem przebywanie w dystrycktach w których nikogo nie am wydaje mi się nieco dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować