Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Second Life

75 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 19:01, Łukasz660 napisał:

Mam pytanie. Czy musze być pełnoletni, aby w to grać (mam 12 lat)???


Oj teraz ten post zauważyłem, nie nie musisz, możesz założyć konto dla młodszych gracz. Będzie ono różniło się jedynie tym, iż wiele miejsc, które są dozwolone od 18+ będą zablokowane. Ale uwaga, żeby móc założyć konto musisz podać numer karty kredytowej rodziców pod czas rejestracji. To niby na dowód swojej nie pełnoletności, co jak dla mnie jest głupotą. Sam w tym roku zaczynałem grę przed swoją osiemnastką i nie zwyczajnie nie mogłem się zarejestrować, więc bez problemowo stworzyłem normalne konto dla osób dorosłych (podwyższając sobie rocznik o jeden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 00:01, NyGgA MiLy napisał:

Fajna ta gra.Dopier co zaczełem grać.Właśnie leżę na kocu ;D.Nazywam sie Dewsmon Congrejo.Jak
mogę zarobić pierwszą kasę?Jak zacząć?

pomozesz mi sie zarejestrowac bo mam kłoppoty napisz do mnie na gg jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:02, Gawełek napisał:

Cosik coraz częśćiej zacząłem słyszeć o tej gierce, w ostatnią sobotę nawet na TVP w porannym
programie mówili o niej. A kiedy dowiedziałem się, że można tam stworzyć avatara furry, to
od razu zassałem setupa i zarejestrowałem się. Teraz czekam na potwierdzenie o aktywacji konta.

A teraz pytanie, naprawdę tam nie da się zarobić za free? Na przykład nie można tam dostać
pracy w jakiejś firmie czy coś? Koniecznie trzeba bulić dolary jak w marnym Projekcie Entropia
aby coś zdziałać? Bo jedyne co przeczytałem, to to, że ci co grają za free nie mogą jedynie
kupować sobie domków i działek (jedynie mogę wynająć). Powie ktoś jak to jest?

a jak sie zarejestrowałes bo mam klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wp.pl jest pełna wersja second life i pisze "Klient gry v1.19.0.5 (Windows)
Klient pozwalający na darmową zabawę w Second Life - grze w której bierze udział prawie 6 milionów osób na świecie. Pierwsze utworzone konto postaci jest darmowe." to znaczy że gram za darmo czy to jest trial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jest za darmo.

Każdego, kto chce zacząć bawić się w SL, a nie chce być od razu wrzucony na głęboką wodę bez kół ratunkowych zapraszam na gs mojego znajomego, na którym opisuje krok po kroku egzystowanie w świecie Drugiego Życia :)
http://ja.gram.pl/piterekd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 11:22, Majkiss napisał:

W second life teen trzeba wpisaćnumer karty kredytowej ?


Jeśli nie masz 18 lat to tak ale najlepiej nawet jak masz 11 czy mniej wpisać ze masz 18 no bo co tobie moga zrobic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpisuje w dacie urodzenia, że mam powyżej 18 lat i gdy przechodzę na następną stronę wyskakuje mi komunikat, że musze mieć 13 lat lub więcej, nie czaje o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy źle mówią: TO NIE JEST GRA! Dzięki temu programowi ludzie normalnie mogą zarabiać! Otwierasz sklepy, kupujesz towary, masz dostawców, a walutę w grze o ile mi wiadomo można zamieniać na prawdziwą gotówkę. Uważam że nazwanie czegoś takiego grą jest po prostu niesprawiedliwe. No bo czy to jest to samo co smimsy? Przecie tam naprawdę możesz robić to co w prawdziwym życiu tzn chodzić do sklepów ożenić się tańczyć i pewnie jeszcze dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:20, Piterixos napisał:

Do wszystkich, którzy źle mówią: TO NIE JEST GRA! Dzięki temu programowi ludzie normalnie
mogą zarabiać! Otwierasz sklepy, kupujesz towary, masz dostawców, a walutę w grze o ile
mi wiadomo można zamieniać na prawdziwą gotówkę. Uważam że nazwanie czegoś takiego grą
jest po prostu niesprawiedliwe. No bo czy to jest to samo co smimsy? Przecie tam naprawdę
możesz robić to co w prawdziwym życiu tzn chodzić do sklepów ożenić się tańczyć i pewnie
jeszcze dużo więcej.

Nie grałem w to, ale to jest jak dla mnie gra. No symulator życia, nie? A co do kasy to w grach MMO można zwoje EQ czy postać sprzedać za prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:20, Piterixos napisał:

Przecie tam naprawdę możesz robić to co w prawdziwym życiu

Więc po co grać, i marnować swoje prawdziwe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:44, Rumcajs52 napisał:

> Przecie tam naprawdę możesz robić to co w prawdziwym życiu
Więc po co grać, i marnować swoje prawdziwe życie?


Qurcze może trochę źle się wyraziłem, tam możesz być tym kim w rzeczywistości być nie możesz. Np możesz stać się biznesmenem mającym swoją firmę choć tak naprawdę jesteś zwykłym studentem(np). Po za tym jak już mówiłem na programie Discowery Sience widziałem że jedna Kobieta spędzająca przy tym 12 h dziennie normalnie sobie zarabia! Więc samo określenie grać to nie do końca tu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zarabiać w tej grze, planuję założyć zakład fryzjerski, może jakieś porady, jak mógłbym zarobić, samemu nic nie wydając??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:07, Kwazis napisał:

Chcę zarabiać w tej grze, planuję założyć zakład fryzjerski, może jakieś porady, jak
mógłbym zarobić, samemu nic nie wydając??

Praktycznie sie nie da. Musisz założyć interes, utworzyć własne włosy bo mogą cie oskarżyć za podrabianie własności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować