Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Wiem, że organizatorzy konkursu i tak pracują w pocie czoła, za co chwała im, ale czy mogę prosić o pokazanie wyników oddanych głosów (punktów) również na gramsajty, które albo wycofały się albo np zostały zdyskfalifikowane (ot, choćby z ciekawości, sam się chyba zdyskfalifikowałem, ale mimo to chciałbym wiedzieć jak mimo to poszło) ? :) No chyba, że to reguła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:13, Sth`Devilish napisał:

Wiem, że organizatorzy konkursu i tak pracują w pocie czoła, za co chwała im, ale czy mogę
prosić o pokazanie wyników oddanych głosów (punktów) również na gramsajty, które albo wycofały
się albo np zostały zdyskfalifikowane (ot, choćby z ciekawości, sam się chyba zdyskfalifikowałem,
ale mimo to chciałbym wiedzieć jak mimo to poszło) ? :) No chyba, że to reguła :)


Jeśli jakaś osoba została zdyskalifikowana to chyba oczywistym jest, że na nią nie głosujemy. No chyba że dyskalifikacja nastąpiła już w trakcie głosowania to może się zdarzyć, że ktoś zagosuje na takiego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******************** WYNIKI EDYCJI I (XXXVI) ********************
Witam. wszystkich serdecznie. Po przeprowadzeniu kalkulacji wynikow oglaszam co nastepuje:


Zwyciezca Pierszej Edycji Gramsajtowej zostaje: Piotrek K.!!!
Drugie miescje w 1-szej Edycji Gramsajtowej zdobywa: TYHE!!!
Trzecie miejsce w 1-szej Edycji Gramsajtowej zdobywa: rob006!!!


Po reszte wynikow zapraszam do screenow:
Pierwszy screen przedstawia rozklad poszczegolnych osob. W tym miejscu chcialbym ''podziekowac'' wszystkim tym, ktory nie chcieli oddac swoich glosow. Chcecie wygrac, ale juz obowiazki to nie dla Was? Najgorszej wypadli na tym Sansana i SimekPL. Tak to juz bywa. Chcialbym jeszcze ''pozdrowic'' osobnika, ktory na dziewiec swoich glosow PIEC (AZ PIEC) oddal na osoby, ktore nie biora udzialu w Konkursie (Gratuluje ''rekordu'' :/). Czesc udalo mi sie wychwycic przed koncem glosowania, ale czesci juz nie. Postanowilem jednak uznac te glosy poprawione i poprawne. Na moj adres splynal jeszcze rowniez e-mail od osoby, ktora sie nie podpisala. Pomimo prosby nie zechciala napisac KIM jest. Dlatego tez glosow tej osoby nie wzialem pod uwage.

Drugi screen przedstawia jakby sie prezentowala klasyfikacja, gdybym nikogo nie musial dyskwalifikowac. Zapewne punktacje ulegly by zmianom, ale coz... Macie pewien poglad ILU nie zaglosowalo. Jak widac Sth''Devilish - przewiduje Twoje mysli ;P

Screen numer 3 - finalna klasyfikacja. Pragne jednak zwrocic uwage, ze, w arkuszu, pierwszy wers zajmuja opisy kolumn, wiec do swojego miejsca nalezy dodac jedno oczko. przepraszam za niedogodnosci.

Mam nadzieje, ze obylo sie bez problemow i ze nie pominalem czyichs glosow. Liczenie bylo przeprowadzane dwa razy, wiec nie biore pod uwage bledu na tym poziomie. Bledy moga wynikac jedyie ze zlego przepisania poszczeegolnych punktow, ale robilem to stosunkowo dokladnie. Niejmniej, prosze mnie nie bic za mocno jesli cos jest zle ;)

Opinie napisze juz w osobnym poscie. Dziekuje wszystkim za wziecie czynnego udzialu w tej Edycji i zparszam na kolejna, ktora odbedzie sie w okolicach 25lutego. Jeszcze raz dzieki za dobra zabawe i gratuluje zwyciezcom i ty troche mniej szczesliwym :)

********** OBECNA EDYCJE UWAZAM ZA ZAKONCZONA **********

20070210161333

20070210161457

20070210161604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:17, Piotrek K. napisał:

Zwyciezca Pierszej Edycji Gramsajtowej zostaje: Piotrek K.!!!


Czuję tajemniczą konspirację :D Żartuje ofkoz :) Miło, że umieściłeś właśnie takową listę, przynajmniej wiem, że mój gramsajt wymaga zmian, i to natychmiast, tymbardziej że rośnie jego popularność - trzeba więc dodać mu wiatru w żagle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za ta jakze interesujaca opinie. Prosze sie nie zglaszac do nowej Edycji, gdyz i tak nie wpisze Pana na liste uczestnikow. Do widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety znalazłem błąd... powinnienem mieć tylko 5 pkt wedłóg scr1, a bartol o 4 więcej,, policz to jeszczze raz :(
sry za drugiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:26, Mariusz57 napisał:

Hehe, wyrażałem tylko swoją złość, sory


Z taki podejściem na tym forum daleko nie zajdziesz...

A co do wyników to jestem zadowolony :) Spodziewałem się miejsca gdzieś w połowie stawki, a tu siódme miejsce :) Widzę też, że w pierwszej dziesiątce jest pięciu starych wizytówkowców, tylko nie wiem czy to dużo czy mało... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:31, cinus` napisał:

> Hehe, wyrażałem tylko swoją złość, sory

Z taki podejściem na tym forum daleko nie zajdziesz...

A co do wyników to jestem zadowolony :) Spodziewałem się miejsca gdzieś w połowie stawki, a
tu siódme miejsce :) Widzę też, że w pierwszej dziesiątce jest pięciu starych wizytówkowców,
tylko nie wiem czy to dużo czy mało... ^^

Dobra, już przeprosiłem i żałuje, proszę o zgodę na startowanie w następnej edycji, może pójdzię lepiej i będą okrzyki radości, a nie żalu. Teraz mocno się wezme za swój gramsajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po podliczeniu głosów na mnie wyszło mi, że dostałem ich 41, a nie 38 - albo ty się pomyliłeś, albo ja... Z resztą pewnie i tak nikt tego nie będzie poprawiał. Liczyłem na podstawie screena z głosami, a nie z klasyfikacją końcową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować