Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dobry xD,Mógł by mi ktoś zrobić screena z uruzielem ? i z najlepszą bronią jednoręczną albo chociaż napisac jakie mają staty te bronie.
PoZdRo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doberek. mial ktos takie cus: otwieram wczoraj MT a tu ni ma sejwow. W okienku ze stanem gry jest biale pole, nazwy stanu gry ni ma, a tam gdzie ma byc czas gry i data jest 0
Na szczescie tylko pierwszy stan sobie poszedl, nastepne sa. Tydzien w plecy. Ach ten Gothic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:17, TICOCHONDRIUSS napisał:

Doberek. mial ktos takie cus: otwieram wczoraj MT a tu ni ma sejwow. W okienku
ze stanem gry jest biale pole, nazwy stanu gry ni ma, a tam gdzie ma byc czas gry i data
jest 0
Na szczescie tylko pierwszy stan sobie poszedl, nastepne sa. Tydzien w plecy. Ach ten
Gothic...

;/;/;/ Ja tez kiedyś tak miałem ;/;/;/;/(współczucie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:21, Tajemnic napisał:

Jak to się stało? Po prostu jakiś czas nie grałeś w Gothica i sejwy wzięły i znikły?

Nie gralem 2 dni odpalam i niespodziewanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź folder w którym "fizycznie" znajdują się sejwy. Jeśli ich nie będzie - coś je wywaliło i to nie jest wina gry. Jeśli będą - wytnij, zrób reinstall i wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:36, Tajemnic napisał:

Sprawdź folder w którym "fizycznie" znajdują się sejwy. Jeśli ich nie będzie - coś je
wywaliło i to nie jest wina gry. Jeśli będą - wytnij, zrób reinstall i wklej.

Tak robilem w czoraj, plik current byl pusty. Inne stany gry byly pelne. A zeby bylo tego malo to cus sie stalo z grafa, w ustawieniach bylo normalnie, ale nie szlo na gre patrzec, taka jasnosc ( w innych stanach gry). zrobilem reinstal i jest git. Prawie, go nie mam ostatniego sejwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy na początku gothic idziesz i idziesz, aż trafiasz na 2 myśliwych - to jeden z nich to drax - patrz się w ich stronę ze ścieżki, potem zobaczysz 4 ścierwojady i będzie tam mały płot a na prawo kamień. Poszukaj na tym kamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:49, Meziros napisał:

gdy na początku gothic idziesz i idziesz, aż trafiasz na 2 myśliwych - to jeden z nich
to drax - patrz się w ich stronę ze ścieżki, potem zobaczysz 4 ścierwojady i będzie tam
mały płot a na prawo kamień. Poszukaj na tym kamieniu

Mam dalej ten problem, natomiast na kamieniu byl mech nagrobny, a obok na korzeniu nasiona czerwonego buka, ktore juz mam. A nasion wysokiego debu nie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:54, TICOCHONDRIUSS napisał:

czerwonego buka, ktore juz mam. A nasion wysokiego debu nie. . .


Nasiona wysokiego dębu możesz znaleźć na drodze do obozu na bagnie. Gdy będziesz blisko i będziesz schodził już tą drogą na dół to na jednym z głazów po lewej stronie są te nasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic dziękuję za linki do moda. Zainstalowałem już. Ale mam problem. Kiedy wchodzę w menu MT i klikam Nowa gra to pasek wczytuje się jakoś do połowy i gra się wyłącza. Komunikat: Wystąpił problem z aplikacją GOTHIC.

Wie ktoś w czym problem? Jeśli to ma jakieś znaczenie to nie mam najnowszego player kita, chyba 1.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:19, sprite39 napisał:

Wie ktoś w czym problem? Jeśli to ma jakieś znaczenie to nie mam najnowszego player kita,
chyba 1.03.


Player Kit nie ma nic do tego. Spróbuj pobrać łatkę do MT v1.03. Ja też miałem takie coś. Gra najpierw załadowała się do 50%, potem do 75% a za trzecim razem już poszła. To normalne, ta gra taki ,,rozruch".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:25, Pawciu45 napisał:

Player Kit nie ma nic do tego. Spróbuj pobrać łatkę do MT v1.03. Ja też miałem takie
coś. Gra najpierw załadowała się do 50%, potem do 75% a za trzecim razem już poszła.
To normalne, ta gra taki ,,rozruch".

To dziwne, wydawało mi się że patcha zainstalowałem. Ale teraz jest już ok.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh codziennie wchodzę na stronę poziomkaz i czekam na potwierdzenie i wydanie tego nieszczęsnego dubbingu... Jestem jakis naiwny ,ale dzień w dzień sprawdzam stronke.... Może ktoś inny wie albo zna konkretną datę wydania patcha z dubbingiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:58, mlynar911 napisał:

Ehhh codziennie wchodzę na stronę poziomkaz i czekam na potwierdzenie i wydanie tego
nieszczęsnego dubbingu... Jestem jakis naiwny ,ale dzień w dzień sprawdzam stronke....
Może ktoś inny wie albo zna konkretną datę wydania patcha z dubbingiem???

Powiem ci, ze ja tez nie moge sie doczekac. Nie jestem pewiem czy tu, ale czytalem ze szukaja chetnych do podlozenia glosow. W kazdym razie mogli by sie pospieszyc, bo to troche takie bele jakie.

A tak po za tym (wg mnie) MT jest lepszy od NK, bo dodatek trwa caly czas. W NK jest tylko Zapomniana dolina...
Na szczescie to GOTHIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować