• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.06.2007 o 14:59, ziomal19921992 napisał:

czy wiadomo już kiedy wyjdzie pierwszy patch z autami a kiedy z lexusami??

Patch usuwający wiele błędów i do którego dodane zostaną dwa samochody (z tego co wiem nie lexusy) wyjdzie w połowie czerwca.
BTW: Lexusy to nie samochody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[URL= http://www.speedtest.net][IMG] http://www.speedtest.net/result/134572069.png[/IMG][/URL]


mam problem...sami widzicie, że wynik całkiem niezły, ale gdy spotykam większą rzeszę graczy (tzn jak dzisiaj..spotkałem 5 graczy, to jedynie 1 wyświetlał mi się na kolor żółty...reszta miała znaczek oznaczający, że mają problemy z połączeniem...tak jest zawsze...widzę maksymalnie jednego delikwenta na czerwono/żółto...reszta biało ze znaczkiem :-/ a mój kolega mający "tylko" 1 mb/s widzi większość ludzi na czerwono...może ktoś podać mi przyczynę tego problemu ??

Problemem nie jest sprzęt. Na pewno:

Intel Core 2 Duo E6400
Asus P5B
Galaxy GeForce 7900GS Zalman 1.4 ns
GeIL (2x512mb) E6400 800 mhz
Chieftec 450 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2007 o 17:55, gracz67 napisał:

gra mi się strasznie cięła więc poszedłem do koleszki który ma o niebo lepszy komputer ale
u niego i to samo!!! co mam zrobić??!!

U mnie tez niemilosiernie ciela na calkien dobrym sprzecie , a u znajomego na slabszym mala lub niezauwazalnie.. (??!!) Jednak on gral na klawiaturze.. :( (!) a ja na kierze.. Odlacztlem ta kiere i podlaczylem joya ! ,i gra teraz BEZ ZACIEC !!! - no czasami minimalne ,ale da sie grac ,a poprzednio nie ! SZok ,bo z zadna inna "scigawka" kierownica nie powodowala zaciec -nawet na grach mniej ,duzo mniej znanych producentow ! I pozostaje NADZIEJA ,ze nadchodzacy patch (mial byc w maju ,teraz pisza ,ze w czerwcu...) to naprawi ,bo jak nie to gra "wyleci" z kompa !! -gdyz joy ratuje przed zacieciami ,ale nie daje takiej precyzji jak kiera ,a to niestety potrzebne im wyzszy poziom gry (czytaj: wyzsze predkosci)
Oby patch pomogl... i byl jak najszybciej ! Ile mozna czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Patch czegoś takiego raczej nie poprawi...Patch w połowie czerwca,czyli niedługo.Czekam na poprawkę z save.Auta mnie nie interesują.A jaką masz kierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Hmmm dziwne... Ja nie mam żadnych problemów z grą. Po dołączeniu kierownicy wszystko działa bardzo dobrze.
Mój konfig: GF 8800GTS, 2GB RAM, AMD Athlon X2 4200+..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem polega na grze w sieci. Nie wiem co mam zrobić, aby zagrać w sieci. Czy należy zainstalować dodatkowe oprogramowanie, czy path?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam taki oto problem. Nastąpił on po zainstalowaniu najnowszych sterowników do karty graficznej (Forceware 94.24). po naciśnięciu alt+tab i po powrocie do gry nie mam w grze żadnego dźwięku :/ na starych sterownikach nic takiego mi sie nigdy nie zdarzyło mam Geforca 6600GT i SB audigy 2. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem:
Posiadam Geforce 7900GS; Athlona X2 4800+ ; 2gb ramu
Jeżeli mam ustawiony Anti alising to wtedy nie mogę włączyć HDR jeżeli mam włączone HDR to nie mogę włączyć AA. Da się to jakoś naprawić czy po prostu karta jest za słaba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.06.2007 o 19:21, pan m. napisał:

Na kartach GeForce nie można mieć włączonego jednocześnie AA i HDR.Tylko na Radkach można.Patch
ma to poprawić.


Tak myślałem. Atari zawsze było z ATI ;) No czekam na patcha bo chcoć mogę grać to czasami na moim GF gra potrafi "chrupnąć" zwłaszcza w filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.06.2007 o 19:21, pan m. napisał:

Na kartach GeForce nie można mieć włączonego jednocześnie AA i HDR.Tylko na Radkach można.Patch
ma to poprawić.

>
>Tak myślałem. Atari zawsze było z ATI ;) No czekam na patcha bo chcoć mogę grać to czasami na moim GF gra >potrafi "chrupnąć" zwłaszcza w filmikach.
>
Piszecie głupoty. Na najnowszych kartach GeForce (seria 8xxx) można mieć już włączone jednocześnie AA i HDR. A na starszych GeForce jest to ograniczenie sprzętowe więc żaden patch do TDU tego nie zmieni. To zjawisko jest w każdej grze z HDR. Karty ATI trochę wcześniej zaczęły to obsługiwać (chyba od serii 1900).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.06.2007 o 11:11, Andy8085 napisał:

Mam pytanko. Co trzeba zrobic aby grac w TDU w sieci jezeli stworzyłem profil bez zaznaczania
game spy??

Utworzyć nowy profil online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.06.2007 o 09:53, mati22222 napisał:

Czy może ktoś mi napisać gdzie moge ściągnąć nowe auta do Test Drive, i ile taka przyjemność
kosztuje?

Narazie nowe auta można kupować tylko na Xbox''a 360. Nowe wozy mają się pojawić dopiero z pathem w połowie czerwca. Oczywiście na pecety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.06.2007 o 12:06, Martin93 napisał:

> Czy może ktoś mi napisać gdzie moge ściągnąć nowe auta do Test Drive, i ile taka przyjemność

> kosztuje?
Narazie nowe auta można kupować tylko na Xbox''a 360. Nowe wozy mają się pojawić dopiero z
pathem w połowie czerwca. Oczywiście na pecety. Pozdrawiam

miejmy nadzieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować