• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.06.2007 o 15:25, pan m. napisał:

Jeszcze nie.ma być chyba 15 czerwca.

Taa,znając panów z Atari patch najprawdopodobniej ukaże się około 25 czerwca albo i później....w cuda nie wierzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

F**k,że się tak brzydko wyrażę ! Ścigam się dzisiaj w bezpośrednich wyzwaniach,wygrywam około 10 razy patrze na ranking i... klops,utknąłem na 38 pozycji . Dzieje się tak już około z tydź. i to nie tylko mój problem , bowiem inni gracze cały czas mają taką samą pozycję i tyle samo pkt. :( A szlag by trafił to TDU ! Już mnie ^$^&$* to ! ATARI niech wreszcie coś z tym zrobi !

P.S. Może za bardzo się zdenerwowałem ale naprawdę to jest krótko mówiąc CHORE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To wie ktoś co zrobić jak konto multi jest dobrze skonfigurowane, firewalle są wyłączone a TDU nie chce się połączyć z serwerem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2007 o 10:59, Cubstone napisał:

> odpowiedź dla użytkownika mattaj
> do poprawnego dzialania gry trzeba grafike min. 256mb ram
> na niższych to nawet intro nie chodzi

Nie wiem na jakiej podstawie opierasz swoje twierdzenia. Ja mam GeForce''a 6600GT z pamięcią
128MB i nie narzekam na wydajność gry. Co do intra- może i będę złośliwy- owszem, nie chodzi
mi, tylko się wyświetla:*,..,*


Dokladnie mam tak samo nie narzekam a intro ogladalem jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, zastanawiam się nad kupnem TDU. Jak sądzicie czy gierka ruszy na takim sprzęcie??

P4 2.8/800/1024 HT
MSI 865 PE Neo2 PLS
GeForce 6600 GT 256 (Gainward)
RAM 1,75GB DDR400 Kingston
Chieftec 450Wat

z góry thx za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2007 o 22:44, bsiwek1 napisał:

jak wyłączyć te firewalle??????????

Na ruterze albo na kompie ktury internet udostępnia na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2007 o 23:24, DevilMis napisał:

Witam, zastanawiam się nad kupnem TDU. Jak sądzicie czy gierka ruszy na takim sprzęcie??

P4 2.8/800/1024 HT
MSI 865 PE Neo2 PLS
GeForce 6600 GT 256 (Gainward)
RAM 1,75GB DDR400 Kingston
Chieftec 450Wat

z góry thx za odpowiedzi :)

Pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, czy ktoś mógłby stworzyć nowy profil i zacząć nową grę, a później wysłać na mój e-mail: matys.gs@interia.pl? Chciałbym sobie pograć, a występuje u mnie problem z zapisem. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 12:38, pan m. napisał:

A nie lepiej ściągnąć save z neta?Jest na 100% i na 55%,sam skorzystałem,gdy save się popsuł.


Wiem, ale muszę mieć save''a z początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 13:11, Orik K. napisał:

> A nie lepiej ściągnąć save z neta?Jest na 100% i na 55%,sam skorzystałem,gdy save się
popsuł.

Wiem, ale muszę mieć save''a z początku gry.


Nie znajdzie się żadna pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 15:33, pan m. napisał:

Wiesz,nie każdemu się chce to robić...Poszukaj save z początku gry w necie.


Szukałem, są na 100, 20, 50%, ale nie ma na 0%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować