Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 15:59, graczomaniak napisał:

Ja bym chiał to pierwsze dla mesmera.:)

Ok, zaklepane. Mam nadzieję że spotkamy się w grze :)
Będę jutro (niedziela) ok 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy w Gildii są na wysokich levelach? Może jest ktoś zbliżony do mojego - 9lvl? Z chęcia bym się z kimś wybrał ma misję. :-)
Aha - mój GG:6817355 jakby coś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 08:19, Drirr napisał:

jak chcesz to moge z tobą zagrać - mam Woj. na 12lvl :] - ale dopiero koło 13 :(


Będę w Alcalonie dopiero ok. 11 dziś. Jakby coś to się z kimś znajdziemy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojownicy powinni zaopatrzyć się w skill "I will avange you!", do tego również by się przydał "Tiger''s Fury". W przypadku gdy jest to połączenie W/E to również skill "Gale", który powala wroga. Przy flagowaniu niezbędny jest skill "Sprint". Jeśli macie pety, a powinniście, to skill "Predatory Season".
Musimy grać zespołowo. Jak calluje na monka to wszyscy atakują monka, a nie rzucają się na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 10:42, DEViANCE napisał:

Wojownicy powinni zaopatrzyć się w skill "I will avange you!", do tego również by się przydał
"Tiger''s Fury". W przypadku gdy jest to połączenie W/E to również skill "Gale", który powala
wroga. Przy flagowaniu niezbędny jest skill "Sprint". Jeśli macie pety, a powinniście, to skill
"Predatory Season".
Musimy grać zespołowo. Jak calluje na monka to wszyscy atakują monka, a nie rzucają
się na innego.


Sorki że mnie wczoraj nie było ale miałem wypad na miasto.
Ostatnio znalazłem ciekawy build (PvP) dla Ele i chciałbym go wypróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Charr''ami sobie radzę już niexle. Problemy pojawiają sie jak się ich zleci wiecej niż cztery sztuki. Grając z henchami nie jest źle - trochę przygłupie, ale da radę wykonywać questy. :-)
Kupiłem wreszcie Expert Salvage Kit. Mam dwa purpurowe przedmioty, więc może jakąś runę mi sie uda wyciągnąć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:56, HumanGhost napisał:

Z Charr''ami sobie radzę już niexle. Problemy pojawiają sie jak się ich zleci wiecej niż cztery
sztuki. Grając z henchami nie jest źle - trochę przygłupie, ale da radę wykonywać questy. :-)
Kupiłem wreszcie Expert Salvage Kit. Mam dwa purpurowe przedmioty, więc może jakąś runę mi
sie uda wyciągnąć. :-)


To nie tak. Runy można wyjąć tylko z części pancezy upuszczanych przez wrogów (chyba że o to ci chodzi). Czyli na przykład ash fiend trappings (z ash fiendów) Do tego taka częśc musi być niebieska/purpurowa/złota aby przy użyciu experta wypadła runa. Z broni przy użyciu experta możesz wydfobyć usprawnienia (upgrade''y), ale żeby to się udało to tkaie usprawnienie w tej broni musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się dowiedziałem w praniu jak to działa. Wydobyłem jakieś ulepszenie do laski. Ale nie używam lasek wiec musze to sprzedać. Daje +13hp, więc chyba nie takie super jest. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 18:11, HumanGhost napisał:

No właśnie się dowiedziałem w praniu jak to działa. Wydobyłem jakieś ulepszenie do laski. Ale
nie używam lasek wiec musze to sprzedać. Daje +13hp, więc chyba nie takie super jest. ;-)


Biorąc pod uwagę że maxymalnie może dawać +30 to rzeczywiście cienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem swoją pierwszą misję. Może nie była najtrudniejsza, ale dobre początki. Mam już 10lvl. :-)
-->> graczomaniak: faktycznie, fajny bonus znalazłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAZWA GILDII: Wojownicy Gramu

TAG GILDII: WG

CZŁONKOWIE:

Lider - Derek Holom, Ale Laska i Jacob Minion - DEViANCE

Oficerowie:
Garvey Nobody - Arkadiusz
Jozeph Uzdrowiciel i Milva Sokoleoko - Jozeph
Filippa Eilhaart i Mind Cannibal - Latniak
Pitha Elema i Monk Pitah - Pitah

Membersi:
Nieros W - Kara55
Mastah Budo - Budo
Maylu Sakurai - Drirr
Exe The War - ExeWar
Dante Ashell - ??
Adrienne Creyth i Red Cross Creyth - Krejt
Argo Raider - Raider7
Ulfgar Graves - Smaug_PRAWDZIWY
Eskel Nighthawk i Eskel Shureshot - Cazcader
Agrah Dyr - Agrah
Kobayachi San i Keldorn The Strong - DragonLord
Elemelek Z Polski i Popatrz Na Mnie - Hoppeles
Tora Kong i God Of Asgard - Kafar
Deadly Andrade - graczomaniak

******************************

W Gildii jest:
Jeden MM - Jacob Minion
Dwóch SS/SV - Jacob Minion, Ulfgar Graves
Sześciu Wojów - Derek Holom, Tora Kong, Keldorn The Strong, Argo Raider, Nieros W, Adrienne Creyth
Dwóch Mesmerów - Deadly Andrade, Mind Cannibal
Trzech trapperów - Ale Laska, Popatrz Na Mnie, Milva Sokoleoko
Siedmiu Ele - Elemelek Z Polski, Agrah Dyr, Dante Ashell, Maylu Sakurai, Pitha Elema, Filippa Eilhaart, Garvey Nobody
Jeden Necro - God Of Asgard
Pięć Monków - Kobayachi San, Red Cross Creyth, Mastah Budo, Monk Pitah, Jozeph Uzdrowiciel


To wszystko jest o członkach naszej gildii. Na tombach idzie nam chyba lepiej, bo ostatnio wygraliśmy :D Jeszcze jedna uwaga co do wojowników. Załatwcie sobie topory, najlepiej jak najlepsze. Do tego skill "I will avange you", "Tiger''s Fury", a w przypadku gdy druga profesja Ele to skill "Gale", który powala wrogów.
Znów za wszystkie błędy przepraszam i prosze nie kopiować wszystkiego. Jak ktoś znajdzie jakiś błąd to tylko niech to napisze, a ja poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 12:21, HumanGhost napisał:

Pierwszy błąd - mnie tam nie ma. ;-) No chyba, że to lista tylko dla 20lvl to spoko. :-)


A rzeczywiście, sorry. Zaraz to poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 12:14, DEViANCE napisał:

Jeden MM - Jacob Minion


Zamierzasz kupic wszystkie itemy dla MM ?? (takie jak: buty, zielone itemy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 12:41, Latniak napisał:

> Jeden MM - Jacob Minion

Zamierzasz kupic wszystkie itemy dla MM ?? (takie jak: buty, zielone itemy...)


Dokładnie to chodzi mi o Bortak Bone Cesta i Claw (drogie jak cholera) i bloodstained shoes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować