Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dzięki wszystkim za chęć udzielenia pomocy. Postaram się odezwać jak najszybciej do szefostwa Gildii jak tylko będę w grze. Do zobaczenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:16, HumanGhost napisał:

Dzięki wszystkim za chęć udzielenia pomocy. Postaram się odezwać jak najszybciej do szefostwa
Gildii jak tylko będę w grze. Do zobaczenia! :-)


Mojego nicka zobacz sobie w spisie Deva, pisz w każdej chwili, na pewno pomogę :D A z tymi materiałami : co dokładnie potrzebujesz? I ile kaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 09:07, HumanGhost napisał:

No to jestem w Gildii. Witam wszystkich serdecznie! :-D Mam nadzieje, że będzie nam się dobrze
grało i współpracowało. :-)


Nie gadaj tyle, tylko zapieprzaj zdobywać skile i levele. Teraz zobaczysz jak wygląda zycie w gildii. Masz codziennie awansować przynajmniej jeden level, odkryć 2 skille i pamiętaj o haraczach dla lidera i oficerów. Lepiej je płać, bo wstępując do gildii dałeś im w takiej osobnej klauzuli, którą pewnie przeoczyłes dostęp do Twoich danych konta, iwęc sie nie zdziw jak kiedyś nie odpalisz gry, albo będziesz goły. Radzę płacić. To tyle, witaj w Guild Wars i pamiętaj na wojnie nie ma sentymentów.
Mam nadzieje że czarna farbka pomoże Ci spłacić kilka pierwszych haraczów, robię to z litości dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne. ;-D
Skille już dziś dwa nowe złapałem. Level już niedługo będzie następny, więc bez obaw. Już trochę ziemii wokół Ascalonu zwiedziałem. Mam nową broń i maskę. Teraz zbieram fundusze na lepsze rzeczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 11:40, HumanGhost napisał:

Bardzo śmieszne. ;-D
Skille już dziś dwa nowe złapałem. Level już niedługo będzie następny, więc bez obaw. Już trochę
ziemii wokół Ascalonu zwiedziałem. Mam nową broń i maskę. Teraz zbieram fundusze na lepsze
rzeczy. :-)


Mam dla ciebie najlepsza zbroje z Ascalonu, jak cos to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2006 o 13:10, Budo napisał:

Mam dla ciebie najlepsza zbroje z Ascalonu, jak cos to pisz.


Przeciez armory sa zbindowane do konkretnego gracza, to po co mu twoj armor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 13:13, Quatre napisał:


> Mam dla ciebie najlepsza zbroje z Ascalonu, jak cos to pisz.

Przeciez armory sa zbindowane do konkretnego gracza, to po co mu twoj armor?


Eee, serio? Hehe, nawet jak to mam pare innych gratów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 13:15, Budo napisał:

Eee, serio? Hehe, nawet jak to mam pare innych gratów ;]


Hehe no własnie. Przecież crafterzy robią, że sie tak wyrażę imienne zbroje. Ale się odezwę jak coś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->> Budo: Żeś mnie nastraszył z tymi Charr''ami. Wcale mi Pet''a nie zjadły. Ubiłem już kilkanaście tych paskudztw i całkiem ciekawie się gra. :-)
Mam juz sporo nowych skilli i trochę nowego ekwipunku - nawet pare fioletowych itemów. Musze jeszcze załatwić sobie Expert Salvage Kit. Kiedy Gildia się spotyka? Z chęcią zobaczę jak wyglą tak wszyscy wraz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 18:07, HumanGhost napisał:

-->> Budo: Żeś mnie nastraszył z tymi Charr''ami. Wcale mi Pet''a nie zjadły. Ubiłem
już kilkanaście tych paskudztw i całkiem ciekawie się gra. :-)
Mam juz sporo nowych skilli i trochę nowego ekwipunku - nawet pare fioletowych itemów. Musze
jeszcze załatwić sobie Expert Salvage Kit. Kiedy Gildia się spotyka? Z chęcią zobaczę jak wyglą
tak wszyscy wraz. :-)


Tak, dzisiaj o 19:00 jest Gathering of the Guild Wars Masters w naszym GH, robimy szabat, będą chipsy i paluszki, może przy okazji zgnieciemy jakiegoś teama albo jakąś gildię.

To co z tymi materialsami? Nadal jakieś potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 18:33, graczomaniak napisał:

A jak mam 14 lvl tez sie moge zjawić, czy nie bardzo???:D


Oczywiście, że możesz sie zjawic, zjazd jest dla całej gildii.

Ale walki tylko dla 20 lvlowców ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 18:30, pitah napisał:

To co z tymi materialsami? Nadal jakieś potrzebujesz?


Staram się sam wszystko znajdować. Tak żeby za łatwo nie mieć na początku, bo się rozleniwie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować