Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2006 o 16:49, MonkOfWar napisał:

Miło:).


Co miało znaczyć, że jeśli nie przeszkadzają Wam moje wszelkie mankamenty :) , to z chęcią wstąpię. Będę dziś w grze ok. 22, to się z kimś zgadam.

PS Co do owych treningów-też nie wiem, czy zawsze bym się stawiał, no ale cóż... Jako żeście "Swojaki", to będzie OK :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Ja tam nigdy nie zmieniłem... Moją kochaną Panterę trzymam aż od jej zdobycia w PreSearingu, i póki co nie spotkałem niczego, co by mi się spodobało (Moa, Wilk, Niedźwiedź-te zwierzaki spotkałem dotychczas jako teoretycznie "zdatne do użytku", ale... wolę Guen :D )! Dochodzę do Maguumy, a tak podobno kicają różne dziwadła... ciekawe...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 16:49, MonkOfWar napisał:

> Zapraszamy!

Miło:). Creal Manoth, R/Me 18 lvl + Guenhwyvar na 17 (Zwierzaczek Sprawiający Wrogusiom Kłopociki).
Jedyny problem leży w tym, że gram hardkorowo, tj. robię wszystkie możliwe Questy, i
jestem na etapie badania pozostałych jeszcze zakamarków Kryty (bo bawię się też w odkrywanie
100% mapy :P ). Jak skończę-wracam do Druid''s Overlook.


Może ci wyjść z tego coś dziwnego, bo można dojść po mapach do riverside province i sanctum cay, które są misjami zaraz po dżunglii. Co prawda przejście na niskim levelu jest tam dosyć trudne ale nie niemożliwe (dużo przeciwników- nawet bardzo). Jednak grając tak stracisz przyjemnośc z gry w dżunglii (zawsze jednak możesz wrócić, ale fabuła ci się trochę pogmatwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 16:54, HumanGhost napisał:

Czy, kiedy i gdzie opłaca się zmienić zwierzaka?


Zwierzaki różnią się jedynie rodzajem obrażeń, jakie zadają (no i wyglądem). Zmieniasz go, gdy poprzedni ci się znudił lub zauważyłeś jakiegoś fajniejszego, przy czym od nowa będzie musiał lvl-e zdobywać. Aby wziąść nowego peta musisz pozbyć się starego gadając z goście prze Ascalon City (jakiś Tamer), za mojego 20lvl wilczka dał mi 100g :P. Obecnie biegam sobie z jaszczurką z pustyni :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, trzeba gadać z tym gościem przy bramie. Na dalszych etapach są podobno ciekawe zwierzaki - wielkie pająki itp. Na razie nie zmieniam, bo kotek się dobrze sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 17:09, Latniak napisał:

przyjemnośc z gry w dżunglii


Pfff, powiem ci, że mi tam gra w dżungli nie sprawiała przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak sobie czytam ten wątek to zastanawiam sie, czy to forumowa glidia czy temat ogólny?
no chyba że udzielac tu mogą sie tylko z glidii. Ale wtrące swoje trzy grosze, jakie zwierzątka można "nając" w preascalon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 18:55, HumanGhost napisał:

Wiem, trzeba gadać z tym gościem przy bramie. Na dalszych etapach są podobno ciekawe zwierzaki
- wielkie pająki itp. Na razie nie zmieniam, bo kotek się dobrze sprawuje.


Wielkie pająki są tylko w underworld i nigdzie indziej, nie da się ich stamtąd wyciągnąć (jesli się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie drugą postać (woja) na razie 5 lvl, drugą profesje wziąłem łowce. Czy bede mógł wybrać sobie zwierzaka, czy zostanie przydzielony mi on sam losowo???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 19:59, graczomaniak napisał:

Zrobiłem sobie drugą postać (woja) na razie 5 lvl, drugą profesje wziąłem łowce. Czy bede mógł
wybrać sobie zwierzaka, czy zostanie przydzielony mi on sam losowo???:)


sam bedziesz musial sobie zwierzaka upolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 19:50, Arar napisał:

(...) jakie zwierzątka
można "nając" w preascalon?


Wilka, melandru stalkera (to 1 z 2 kotów w grze) oraz stridera (to wielkie ptaszysko). Chociaż po okolicy biegają miśki i dziki, to wziąść je można dopiero w post-Ascalonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 17:09, Latniak napisał:

Może ci wyjść z tego coś dziwnego, bo można dojść po mapach do riverside province i sanctum
cay, które są misjami zaraz po dżunglii. Co prawda przejście na niskim levelu jest tam dosyć
trudne ale nie niemożliwe (dużo przeciwników- nawet bardzo). Jednak grając tak stracisz przyjemnośc
z gry w dżunglii (zawsze jednak możesz wrócić, ale fabuła ci się trochę pogmatwa)


Hmm... Ja jestem teraz w TotA, odkryłem wszystko na Północy i Wschodzie. Został mi kawałek Czarnej Kurtyny, oraz w całości Talmark, Majesty''s, Kessex i dalej na dół. Czyli co, mam sobie póki co odpuścić i bawić;) już w Dżungli? Bo z dotychczasowych Questów Kryty to tylko Villany of Galrath mi zostało...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na twoim miejscu zaczął robic dżungle, Galrath to quesst, do którego wg mnie można isc tylko na 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:38, pitah napisał:

Ja tam na twoim miejscu zaczął robic dżungle, Galrath to quesst, do którego wg mnie można isc
tylko na 20 lvl.

co racja to racja ja poszedlem z grupka ludu lvl 19 ja lvl 17 i jeden lvl15 nie dalo rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 13:43, MonkOfWar napisał:

Hmm... Ja jestem teraz w TotA, odkryłem wszystko na Północy i Wschodzie. Został mi kawałek
Czarnej Kurtyny, oraz w całości Talmark, Majesty''s, Kessex i dalej na dół. Czyli co, mam sobie
póki co odpuścić i bawić;) już w Dżungli? Bo z dotychczasowych Questów Kryty to tylko Villany
of Galrath mi zostało...:D


Kessex możesz zwiedzić bo z niczym poączenia nie ma :) Ostatecznie możesz zwiedzić Talmark i tears of fallen i następnie dojść do fishermans haven(w stingray strand). Są tam dwa questy do zrobienia. Dalej jest już sanctum cay i riverside wiec sobie odpuść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->> pitah: sorki, że nie dałem znać, ale dopiero co misję wykonałem. Nie miałem możliwości wcześniej. A chciałem tą misję zrobić, bo to już trzecie podejście było i zaczęłem się wkurzać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym dziękuję za przyjęcie do Gildii:)! Uczynił to Pitah kilka minut temu, i już czuję się "jak u mamy" :P !

Pozdrawiam, i mam nadzieję, że będzie nam współpraca szła jak należy :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos z klanu chce pogadac to walcie na skype bo ostatnio nabylem mikrofon i kamerke i jakos nie ma z kim gadac :P (kamerka mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować