Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - premiera gry już 25 maja!

23 postów w tym temacie

Dobrze, ale nie mam pojęcia czy kupić, w końcu zapłaciłbym tylko 69,90. Cóż, poczekam na recenzje, które nadejdą niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... dam sobie z nią spokój. Wole tą kase wydać sobie na nowe gry z XKN. Na przykład na Medieval:Total War albo Moto GP3. I musi jeszcze starczyć kasy na Diablo II. :):):)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, żeby gra się udała... Bo niestety mało gier na podstawie filmów jest solidną produkcją... (przeważnie odcinają tylko kupony od sukcesu ich filmowego odpowiednika...)
Trzymam kciuki i życzę producentom przyjemnej pracy! ;)
Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka piratów była dobra, ciekawe jak ta wyjdzie. Często z gry robione na podstawie filmów to buble przez wielkie "B".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Piraci z Karaibów to wyśmienita gra akcji bazująca na drugiej i trzeciej części jednego z największych przebojów kinowych ostatnich lat.

Tak, tak, oczywiście. Jak każda gra oparta na filmie. Moglibyście choć razem przestać robić z siebie kretynów, a z ludzi debili i przestać gadać takie głupoty. Tak, wiem zasady marketingu, nikt normalny nie powie, że sprzedaje szajs, ale czy takie twierdzenia nie psują Waszej, jakby nie patrzeć dobrej opinii? Wciskanie innym beznadziejnie kiepskich produktów, to chyba nie jest dobry pomysł, czyż nie?

>CD Projekt informuje, że gra Piraci z Karaibów: Na krańcu świata pojawi się w sprzedaży już 25 maja!

I co mnie to obchodzi? Napiszcie, że wydajecie chociażby dodatek do Medievala II, NWN2 czy czegoś innego co można nazwać dobrą grą! Ja bym się bał nawet pisać na głównej stronie o czymś takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzać mi tu panowie..Póki co wszystko wskazuje na to, że będzie to kawał dobrej gry. Nie znacie się:/
Proponowałbym zasiąśc też innych zródeł niż tylko swojego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować