Zaloguj się, aby obserwować  
ufo344

Test Szóstoklasisty - pochwal się swoim wynikiem!

357 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 21:21, Lfdracon napisał:

Szósta klasa, to był luz... teraz 2-ga gimn. i trzeba się ostro uczyć ;p Ale pamiętam swój
wynik ;)

Hehe, ja w 1 - szej gimnazjum mam 3 razy więcej luzu niż miałem w 6 - tej, z głownego egzaminu rok temu miałem 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:59, Budo napisał:

/.../

Przeczytaj mojego posta troszkę wyżej i będziesz już wiedział za co dostajesz właśnie ostrzeżenie

Przepraszam za nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak edeń, pisałem ten egzamin dwa latka "na zad" :D Próbnego nie pisałem, a we właściwym miałem 37 pkt... II w klasie... to były czasy, a nie teraz, że o 2 z fizyki trzeba zabiegać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w klasie jest taka Klaudia żmija z próbnego miała 40,kiedy sie dowiedziała że z właściwego dostała 35 to zaczęła ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed dwoma laty miałem takie oto wyniki:

- test próbny 33/40
- test właściwy 40/40

Wynik nie jest zły, w gimnazjalnym wolałbym mieć max punktów, bo ten z podstawówki to taki upierdzający życie tylko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed rokiem miałem taki o to wynik...

Próbny 32/40
Właściwy 38/40

Pocieszające jest to, że tylko 2 osoby na wszystkie klasy 6 były ode mnie lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla przyszłych szóstoklasistów - do tego sprawdzianu nie opłaca się w ogóle uczyć. Nawet, jak będziecie ostro zakuwali, to zawsze gdzieś ten punkcik lub więcej wam ulecą. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak:

Test próbny >> 34/40
Test właściwy >> 37/40

Dosyc znaczna poprawa. Ale się nic nie uczyłem. Straciłem te punkty w ostatnim zadaniu (22).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaasne. Nie zgodzę się z Tobą. Tylko dzięki powtórzeniu [parę dni przed testem] zawdzięczam wynik który osiągnąłem w teście. I przekonałem się o tym nie tylko na sobie. Wiele moich kolegów, którzy myśleli podobnie jak Ty, popełniło błędy w różnych zadaniach, które często były bardzo łatwe, za które dostałem komplet punktów.

Na koniec dodam, że Założyciel tematu, popełnił błąd ortograficzny w nazwie topic''u, co świadczy o Jego ortografii ... :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:04, milten6 napisał:

Jaasne. Nie zgodzę się z Tobą. Tylko dzięki powtórzeniu [parę dni przed testem] zawdzięczam
wynik który osiągnąłem w teście. I przekonałem się o tym nie tylko na sobie. Wiele moich kolegów,
którzy myśleli podobnie jak Ty, popełniło błędy w różnych zadaniach, które często były bardzo
łatwe, za które dostałem komplet punktów.


Tak, ale takie tracenie punktów to wynika raczej z braku koncentracji niż uczenia się, po prostu ktoś może podejść za luźno do testu. A więc: nie ma co się za bardzo uczyć, ale też nie warto olewać do końca tego testu:P

Btw ile miałeś punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować