Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Larry ma 20 lat!

54 postów w tym temacie

(Poprawka)

Oho Larry to fajna i śmieszna Gierka, mam Prawie wszystkie cześci gry (Brak Larrego 4 niestworzyli, i Larrego 8 jakoś nie przypadła mi do gustu) Resztę mam i to po Polsku w 100% ;)
A te Panienki mmm nieraz się zarywało Larrym na randeczkę i siup do łóżka heh co za giera, tylko teraz może odstraszyć grafiką z czasów MS-DOS''a ale nie grafika się liczy tylko Grywalność, Fabuła i GamePlay. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:37, DArkon1990 napisał:

Oho Larry to fajna i śmieszna Gierka, mam Prawie wszystkie cześci gry (Brak Larrego 4 i Larrego
8) Resztę mam ;)

Larrego 4 nie było, to był taki żarcik twórców, żeby od razu po trzeciej części wydać piątą i zdezorientować fanów :D, a "ósemka" według mnie nie jest warta uwagi, z zabawnej przygodówki nie ostało się nic, to tylko zwykła zręcznościówka bez tego, co było najlepsze w poprzednich częsciah - humoru, główkowania i Larrego Lafera.
---
Komentarz do newsa:
Sto lat Larry, szkoda, że nie będzie już o nim gier... Al Lowe (świetne nazwisko - pasuje do postaci, którą stworzył :P) nie pracuje już nawet nad żadną grą - Sam Suede został zawieszony - za co?!? A tak na niego czekałem...
Ach, pamiętam jak bawiłem się przy Larrych, wszystkie siedem części zaliczyłem - wszystkie (nie licząc 8) były świetne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za screenshot:P
Grałem w jedną część chyba 7 z tej części jest ten screenshot. Fajna przygodówka tylko bardzo zahacza o erotykę:-] nawet bardzo. Mimo wszystko gierki fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie gierki nudzą. Jak wyszedł jakiś pakiet z Larrym w CD-Action to kumplowi pożyczyłem, dłuuugo nie oddawał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, w Larrego sie pocinało jeszcze na 3.86 daawno dawno temu ;]
To była chyba siódemka, ale kurcze nie jestem pewien, trzeba zajrzeć do top secretu starego gdzie mam opis tej gry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat Larry. Szkoda, że seria jest rozmieniana na drobne. Część siódma była najlepsza szczególnie w pamięć zapadł mi Jerzy Stuhr jako Larry oraz narrator. Polonizacja wyborna, najlepsza obok tej z TLJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - jak ja lubie Larry''ego - chyba sobie znowu go zainstaluje po rocznym zapomnieniu ;]
A to byla jedna z pierwszych lepszych przygodowek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że prawie całego Larrego 7 przeszedłem tylko nie mogłem pokonać panne w kośći . Z chęcią bym zagrał , ale gra potrzebuje patcha na XP a nie chce mi sie szukać (pamiętam że na stronie CDP kiedyś było , ale na gram.pl to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować