Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

SWAT 4 - temat ogólny

353 postów w tym temacie

Mam prośbę. Gdy gram przez internet w SWAT 4 to gdy przechodzę przez drzwi i gdy wogóle chodze to postać jakby mi się zacinała i cofa się i przez to ciągle przegrywam. Czy to błąd a jeśli tak to czy moge go jakoś zlikwidować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:30, Mroczny 2 napisał:

Mam prośbę. Gdy gram przez internet w SWAT 4 to gdy przechodzę przez drzwi i gdy wogóle chodze
to postać jakby mi się zacinała i cofa się i przez to ciągle przegrywam. Czy to błąd a jeśli
tak to czy moge go jakoś zlikwidować ?



Po prostu gra ci się przez internet muli poszukaj innych serverów tam gdzie są małe pingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dnia czasem jest dużo osób a innym moło może niegra w to tyle osób co np. w CoD ale warto zainwestować bo gra przez neta jest bardzo fajna więc jeżeli niechodzi ci o takie granie no stop to się nie wachaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:27, SHARP1990 napisał:

Zależy od dnia czasem jest dużo osób a innym moło może niegra w to tyle osób co np. w CoD
ale warto zainwestować bo gra przez neta jest bardzo fajna więc jeżeli niechodzi ci o takie
granie no stop to się nie wachaj.

No dzięki... Może będzie następny dobry klan tak jak w UT2004 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam taki problem. Kupilem sobie dzisiaj SWAT''a 4. Odpalam instalke wszsytko sie ladnie instaluje, 0 problemow. Po instalacji próbuje odpalic gre no i kicha. Nic sie nie dzieje. Kursor na chwile zamienia sie w klepsydre i koniec gra sie nie uruchamia. Co robic?

p.S. wymagania sprzetowe sa spelnione ale na wszelki wypadek: Athlon 64 2800+, ATI Radeon 9600 PRO, 512 MB RAM, 120 GB (na partycji na ktorej instaluje gre jest 11 GB wolne) WIN XP SP2,w iecej nie piszebo nie potrzebne.Zaznaczam ze zainstalowalem najnowsze stery do karty.


Z gory dziekuje za wszelka pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo :) potrzebuje kodu na tryb God Mode do SWAT 4 - przeszedlem jzu cala i chce staty po misjach poprawic bo sa rozne sposoby wpisania kodów, ale nie skutkuja ma ktos skuteczne rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z włączeniem SWAT''a ... Wszystko sie instaluje i jest ok tylko że potem kiedy klikam na ikonę to nic sie nie dzieje ... POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:41, Długokęcki napisał:

Ja mam problem dotyczący gry w sieci! Mam orginała i gdy próbuje stworzyc serwer to wyskakuje
komunikat"nieprawidłowy numer seryjny" i nie wiem co z tym zrobic!



Są dwie odpowiedzi do tego postu.
1. Albo jednak nie masz oryginału.
2 Albo pożyczyłeś komuś grę i teraz ty nie możesz grać.

P.S.
Na serwer zdarza sie, że wchodzą 2 takie same seriale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem ją w ektra klasyce i parę obrazków to odrazu zachciałem ją mieć! Gdy przeczytałem recęzję to mi się odechciało, bo lepiej jest jakiś tam złodzieji nie zabijać. Moooooże kupię, ale Ridicka na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy już ktoś znalazł rade na wyskakujący komunikat o niewłaściwym kluczy przy próbie postawienia serwera?
Kupiłem w empiku 2 oryginalne gry ale na moim i na kompie mojego brata ten sam problem.
Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz mój problem!
Mam swata 4 od miesiąca(orginał)
Gdy chce grac w sieci to nie ma z tym zadnych problemów. Wchodze na kazdy serwer jaki tylko mi sie podoba!
peoblem przychozdi wtedy gdy sam próbuje stworzyc serwer.
Wyskakuje mi komunikat, że klucz produktu jest nie prawidłowy ale jeśli na serio był by nie prawidłowy to bym nie mógł grac w siec i!
Czekam na odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Swata 4. Grałem w Swata 3. podobał mi sie tak system kirowania i wydawanie rozkazów. Powiedzcie mi jak to jest ze Swatem 4. Jaka grafa, jak ze sterowaniem, czy warto kupić. Swat 3 mi się podobał i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:12, Kerigun napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Swata 4. Grałem w Swata 3. podobał mi sie tak system kirowania i
wydawanie rozkazów. Powiedzcie mi jak to jest ze Swatem 4. Jaka grafa, jak ze sterowaniem,
czy warto kupić. Swat 3 mi się podobał i to bardzo.


Jak dla mnie SWAT4 to najlepsza czesc:D Grafika kozacka jest, sterowanie szybko mozna opanowac a misje CUDENKO:D A kupic napewno warto bo kosztuje teraz 19.99 z XKN:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:14, NuGGet napisał:

Jak dla mnie SWAT4 to najlepsza czesc:D Grafika kozacka jest, sterowanie szybko mozna opanowac
a misje CUDENKO:D A kupic napewno warto bo kosztuje teraz 19.99 z XKN:D


Mam zamiar udać się do Media/Empik jutro po tą gierke. Mówisz że warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:20, Kerigun napisał:

> Jak dla mnie SWAT4 to najlepsza czesc:D Grafika kozacka jest, sterowanie szybko mozna
opanowac
> a misje CUDENKO:D A kupic napewno warto bo kosztuje teraz 19.99 z XKN:D

Mam zamiar udać się do Media/Empik jutro po tą gierke. Mówisz że warto ??


Warto warto:D Kupuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto kupować w empiku bo ja kupiłem 2 egzemplarze i nie mogę zakładać serwera przez internet w obu wersjach gry. Dużo osób ma z tym problem. Właśnie koresponduje z działem technicznym CDPROJECT i próbuje rozwiązać ten problem.
Ale polecam grę najlepsza gra jaką grałem przez internet w singla nigdy nie grałem:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować