Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

SWAT 4 - temat ogólny

353 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 20:37, BzyQacz napisał:

No, spoko. Nie ma sprawy. Sprawdź i daj znać :D.



dzieki gościu odjazd jeszcze raz dzieki :) cool ziomus z ciebie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :D Polecam się...

Na przyszłość w FPS''ach On-Line "T" na klawiaturze uchodzi za skrót "TALK", czyli powiedz. Widzisz, jakie to proste? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:58, BzyQacz napisał:

Nie ma sprawy :D Polecam się...

Na przyszłość w FPS''ach On-Line "T" na klawiaturze uchodzi za skrót "TALK", czyli powiedz.
Widzisz, jakie to proste? :D


czasem nawet najprostsze zeczy mogą sprawic wiele problemów nawetnjawiekszym graczom
ale dzieki za fatyge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 08:08, Fretkomaniak PD napisał:

Witam swatomaniaków! Mam swój klan PD- Polish Devils (Polskie Diabły). Kto chce w nim być może
wejść na forum www.ug.up.pl

Czytałeś regulamin ? Wygląda na to że nie ! Na tym forum zabronione jest reklamowanie stron itp.

PS. Prośba do modków. Degrada mu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 12:27, jeremiebel napisał:

SWAT JEST SUPER!

Tylko tyle masz do powiedzenia ? Twoja wypowiedż zalatuje mi lekko spame. Mała rada, jeżeli chcesz się wypowiedzieć na jakiś temat, to lepiej żebyś miał coś do napisania, w przeciwnym razie lepiej się nie wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAT 4 to najlepsza strzelanka w jaką grałem...


Polecam Każdemu WARTO

Podoba mi się w niej grafa, bardzo dobrze jest cała gra zorganizowana i plus taki , że chodzisz z grupą i nią kierować.
Szkoda ,że za misję nie dostaje się broni.

JESZCZE RAZ SWAT 4 TO SUPER GRA POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i nie jest za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAT 4 to bardzo dobra gra taktyczna... Szczerze mówiąc wolę serię Rainbow Six (nie licząc... no... wiadomo) to przy "czwórce" bawiłem się bardzo dobrze... Początkowo podchodziłem do niej nieco sceptycznie (a grę wygrałem w konkursie, więc sobie zainstalowałem), po kiepskawym (oczywiście chodzi o to, że nie za bardzo mi się podobał) SWAT 3 nie spodziewałem się, że twórcy zrobią takie postępy i postarają się zrobić prawdziwego taktycznego schootera... Podobała mi się funkcja krzyczenia, oraz brak licencji na zabijanie - w końcu to tylko policja... Początkowo nie mogłem się przyzwyczaić (chyba za dużo R6 :P), ale w późniejszych planszach bawiłem się bardzo dobrze... Podobała mi się grafika i muzyka.
SWAT 4 to bardzo dobra zabawa, nawet dla tego, kto woli Rainbow Six - czyli mnie! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAT 4 to bardzo wciagajaca gra dopracowana i wogole szkoda ze taka krodka, ale zawsze przeciez zostaje tryb multi ktory jest tez bardzo fojny i wciagajacy(az za bardzo) polecam wszystkim szczegolnie dlatego ze mozna ja kupic za smieszne pieniadze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAT 4 to bardzo dobra gra.Gram w nią od 2 lat i jeszcze mi się nie znudziła.Ale z miech dostanę R6:Vegas.Ale wtedy też nie zrezygnuję.Jeśli chodzi o MP,to jest bardzo dobry.To on mnie trzyma przy tej grze.

20070219205049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:57, SHARP1990 napisał:

Moim zdaniem R6 juz dawno nie zachwycilo i najlepiej gralo mi sie w Regue Spear i dlatego pozostaje
SWAT.

Zgadzam się.Jedynym dobrym R6 po Rouge Spear był Raven Shield z dodatkiem,bo Lockdown był zupełnie nietrafionym pomysłem, a Vegas na razie dla mnie to tylko popis,że coś może być lepsze od Crysis.A i tak jest od tego gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:58, BzyQacz napisał:

Na przyszłość w FPS''ach On-Line "T" na klawiaturze uchodzi za skrót "TALK", czyli powiedz.
Widzisz, jakie to proste? :D

No tak, i to nie tylko w FPS''ach. Są i inne takie skróty typu C jak "crouch" co mi się bardzo podoba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:50, Lisun napisał:

SWAT 4 to bardzo dobra gra.Gram w nią od 2 lat i jeszcze mi się nie znudziła.Ale z miech dostanę
R6:Vegas.Ale wtedy też nie zrezygnuję.Jeśli chodzi o MP,to jest bardzo dobry.To on mnie trzyma
przy tej grze.

Ja od R6 jakos się odbiłem. Może z braku czasu... Potem powróciłem do gatunku gdy w CDA dali R6: Rouge Spear. Póki grałem to mi sie podobało, ale po jakimś czasie przeszedłem na stronę SWAT za sprawą jej trzeciej części.
A jak SWAT4 wraz z dodatkiem ukazał sie w Platynowej Kolekcji to bez zastanowienia zamówiłem i tak już zostało, że stoję po stronie serii SWAT, a nie R6.
PS- A ta tapeta to propo czego? :P Ale fajna jest. Akurat czekam na AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować