Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

SWAT 4 - temat ogólny

353 postów w tym temacie

Widze ze z mojego powodu powstal spór,oswiadczam! Mam gre oryginalną razem z dodatkiem Syndykat. Mój problem z grą polega na tym że chciałem zagrać sobie w tą gre po dłuższej przerwie a nie moge jej zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:54, Fergas napisał:

E:/Setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Czekaj, czekaj. Nie spamujcie może co ? Nie wymieniajcie postów po jednej informacji :) Masz kłopot ? Od razu podaj wszystkie najistotniejsze informacje.
1. Daj screena z błędem.
2. Masz najnowsze stery ?
3.Kiedy ostatni raz robiłeś reinstall Windy ?
4. Konfig kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proble z założeniem serwera w multi w swat''cie,Mam oryginalną wersję gry z EKN.
Po wybraniu map,czasu itd daję załóż i wyskakuje komunikat: "nie właściwy numer seryjny"Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:54, Fergas napisał:

E:/Setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Sprawdz czy usunoles wszystkie pliki z gra i nie tylko z usun programy ale i w C dopkument seting recznie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:22, Radzio40k napisał:

Znalazłem takie coś: http://hardware.mcse.ms/archive55-2005-12-264994.html

Problem: Czarny ekran przy włączaniu
Przyczyna: Firewall
Rozwiązanie: Dodać SWAT 4 do wyjątków firewalla, ew. wyłączyć całkowicie (firewall). Wspomniane jest też przez delikwenta z tym problemem całkowite odłączenie modemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:57, samson92 napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29106&u=1 <- bardzo prosze o pomoc
Znalazłem takie coś: http://hardware.mcse.ms/archive55-2005-12-264994.html

Problem: Czarny ekran przy włączaniu
Przyczyna: Firewall
Rozwiązanie: Dodać SWAT 4 do wyjątków firewalla, ew. wyłączyć całkowicie (firewall). Wspomniane
jest też przez delikwenta z tym problemem całkowite odłączenie modemu.


Z firewalla oczywiscie wykluczony. No chyba ze przy instalacji mialbym wylaczac firewall
Btw co ma firewall do instalacji albo np gry w singlu?Mogloby np chodzi ze 'Czarny ekran' bo poprostu przy ladowaniu gry szly jakies polaczenia z neta i firewall zzatrzymal gre i czekal na odpowiedz- a u mnei to raczej chodzi o sam plik swat.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:22, Radzio40k napisał:

Z firewalla oczywiscie wykluczony. No chyba ze przy instalacji mialbym wylaczac firewall
Btw co ma firewall do instalacji albo np gry w singlu?Mogloby np chodzi ze ''Czarny ekran'' bo
poprostu przy ladowaniu gry szly jakies polaczenia z neta i firewall zzatrzymal gre i czekal
na odpowiedz- a u mnei to raczej chodzi o sam plik swat.exe

Rzecz w tym, że gościu opisuje problem identyczny do tego, który ty przedstawiłeś: czarny ekran przy włączaniu, widać jedynie kursor, a demo wcześniej działało świetnie, itp. Natomiast po wyłączeniu firewalla wszystko śmiga. Poza tym znalazłem więcej wyników z tym samym problemem. IMO warto spróbować... komputery bywają kapryśne, a to nie pierwszy raz gdy się spotykam z problematycznymi firewallami. :P

Inne "możliwości" jakie wygrzebałem to:
- zła wersja DX9 (sic)
- stare stery (możliwe)
- konfiguracja kompa nie pasująca ''marudnego'' SWAT4 (wątpliwe)

Do wyboru, do koloru. Moim zdaniem to kwestia firewalla/antywira...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. Jak mam założyć serwer w SWAT4? Daje na "stworzenie gry". Zaznaczam opcje itd. włączam, gram sam i nikt nie przychodzi. Gram tak już ponad godzinę w końcu odłączyłem się. Kliknąłęm na "dołącz do gry" i mojego serwera nie było!!! Proszę o pomoc. Proszę też o powiedzenie mi jak mam na takim serwerze kickować;-). Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w swata 4 gra ktoś w multi, znaczy się czy jest dużo serwerów i duzo ludzi gra czy tylko kilka i mało ludzi :P
i jeszcze napiszcie czy dobrze się gra w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:39, masterHADES napisał:

Mam pytanie, czy w swata 4 gra ktoś w multi, znaczy się czy jest dużo serwerów i duzo ludzi
gra czy tylko kilka i mało ludzi :P
i jeszcze napiszcie czy dobrze się gra w multi


serwerów jest dużo a osób też gra sporo. Co do gry to nawet fajne. Gra w 2 druzynach, policjanci i terrorysci. Gra sie na pkt za aresztowane 5pkt, za zabicie 1 pkt. Która druzyna osiagnie wiecej pkt to wygra;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Jak mam grać w trybie multiplayer w SWAT4:Syndykat? Klikam podłącz to mi mówi, że nie można połączyć się z serwerem. Sciągnąłem z działu "pomoc" łatkę "multiplayer fix" ale nic nie pomogło. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich!, proszę was o pomoc bardzo bym chciał pierwszy raz zagrać w sieci i jak zwykle jakiś problem dolaczam sie do gry i wyskakuje mi napis (PLIK jest niekompatybilny z wersją serwera;GUIBASE.INI) pomocy co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:05, bulik23 napisał:

Witam was wszystkich!, proszę was o pomoc bardzo bym chciał pierwszy raz zagrać w sieci i jak
zwykle jakiś problem dolaczam sie do gry i wyskakuje mi napis (PLIK jest niekompatybilny z
wersją serwera;GUIBASE.INI) pomocy co robić????


a serwer ma ta samą wersje co ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować