Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Co w "eXtra Klasyka Gold"?

512 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 21:58, Memorr napisał:

> > Ja bym chciał zobaczyć w Extra Klasyka Gold Disciples 2 wraz z dodatkami,
> > ponieważ nie miałem okazji poznać tej gry.
>
> To jeszcze od razu wcisną jedynkę i taki "pakiecik" można zakupić.

hmm... Disciples to dobry pomysł,ale mogliby dodac np:jakaś gre sportowa bo jak kojarze to
w EX i EXN był tylko Tony Hawk
mogliby dodac sage Fify np 99,00,01 niektórzy z chcecia by wrócili do starszej fify;)
co wy nato



Fify na pewno nie wrzucą bo tę serię wydaje EA Polska, natomiast może PES 6, ale chyba dopiero za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 14:52, lothar-mb napisał:

> A, i wydaje mi się, że CDP mogłoby też wydawać takie naprawdę stare gry, niekoniecznie

> w gold, ale że nie będą chcieli tworzyć niczego w stylu extra klasyka retro, to chyba
gold
> do tego najbardziej się nadaje. Chciałbym ujrzeć w sprzedaży takie gry jak Menzoberranzan,

> Dark Omen, Eye of Beholder.

Tylko ze te stare gry pojda tylko na Dosbox :). (A niektore z nich nawet w Dosboksie
nie chca chodzic...)


Warhammer: Dark Omen nie jest Dosowy :] ale reszta już tak, choć nie miałbym nic przeciwko wszystkim częściom Eye of Beholder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym sagi, czyli takie gry które mają przynajmniej jedną część + dodatek. Z całym szacunkiem do Tormenta, ale ta gra chyba nie ma żadnego rozszerzenia. Mam ja z XKN i bardzo mi się podoba. Co do eXtra Klasyki Gold, to dalej chciałbym zobaczyć w niej Fallouta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy no to muszę cię zmartwic bo GTA SA wydaje (i tu nikt nie zgadnie) nasza kochana Cenega. Więc szanse są zerowe. Ale pewnie cenega wyda to później e Super$ellerze za 50 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:02, PRINCE JANEK napisał:

yyy no to muszę cię zmartwic bo GTA SA wydaje (i tu nikt nie zgadnie) nasza kochana Cenega.
Więc szanse są zerowe. Ale pewnie cenega wyda to później e Super$ellerze za 50 dych.

Jak tak będzie to i tak super:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:02, PRINCE JANEK napisał:

yyy no to muszę cię zmartwic bo GTA SA wydaje (i tu nikt nie zgadnie) nasza kochana Cenega.
Więc szanse są zerowe. Ale pewnie cenega wyda to później e Super$ellerze za 50 dych.


Ale na to też będziemy musieli jeszcze długo poczekać, bo nie dawno Cenega wydała po polsku San Andreas w cenie 89 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanie SA? Na Allegro... Ale to zależy... ostatnio widziałem nówki za 59 zeta... Co w porównaniu z ceną ustaloną jest okazją naprawdę atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będziemy długo czekac. ale ta gra jest genialna. I jak za 90 dych to i tak niedorgo. Ja licze że za 2-3 lata będzie w Super$ellerze ale jak narazie to najniższa cent to 90 zł chyba że na allgero.pl tam to taniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Torment, Torment, Torment... Ostatnio jeden pracownik z CDP napisał jasno, że trudno jest na razie wydać Tormenta, bo nie ma do niego klarownych praw, a jeśli są to nie wiadomo kto je ma... Więc na razie możemy o nim zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:00, Nagaroth napisał:

Warhammer: Dark Omen nie jest Dosowy :] ale reszta już tak, choć nie miałbym nic przeciwko
wszystkim częściom Eye of Beholder.


Ano, my mistake ;). Chodziło mi o EotB.
No mogliby zrobic taka antologie starych cRPG :). Wszystkie czesci EotB + Dungeon Master + Lands of Lore , o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:21, Maciek.qń napisał:

Fajnie by było w extra klasyce gold umiescic sage wormsow;]


Od razu sagę Star Wars.
Wątpię żeby było w najbliższym czasie coś oprócz BG i ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając sobie fora natrafiłem na pewny ciekawy wątek dotyczący BGS i planów CD Projektu względem nieoficjalny dodatków. Czy to prawda że CD Projekt zamierzał dodać The Darkest Day w polskiej wersji językowej?
Oto link do tematu
http://forum.cob.netarteria.pl/viewtopic.php?t=2055

Poza tym jest tam cytat "nowe wydanie Sagi BG na której znajdą się także dodatki w postaci modyfikacji w języku polskim". jest tu powiedziane "dodatki" czyli liczba mnoga. Zamierzali coś jeszcze dodać? Jeśli tak to co i czy w ogóle dorzucili coś z polskich przetłumaczonych modów na płytki? Prosiłbym o wypowiedz kogoś z pracowników CD Projekt w tej sprawie?


PS. Jeśli coś dorzuciliście to chwała wam o tytani! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nikt by sie nie pogniewal gdyby do ''gold''a" trafil Spellforce 1 z dodatkami ;] No bo pewnie na sage komepletna nie ma co liczyc aktualnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam obydwie sagi ;]

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, ciemny box, poważniejsze kolory okładki, a nie pełno walącego po oczach niebieskiego ;]

20070725183613

20070725183625

20070725183632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować