Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Zawodowi zabójcy-Gra Forumowa

25 postów w tym temacie

Zakładam grę forumową o zabójcach którzy przyłączyli się do pewnego mężczyzny.

Regulamin
1.To jest gra współczesna czyli naszą bronią będę karabiny,pistolety itd.
2.Nie wymyślajcie imion do gier RPG na pewno wiecie o co chodzi !
3.Nie spamować ( najwyżej ,że jakiś błąd bedzie z forum albo się coś zatnie ale raczej przeproście za niechcący spam)
4.W grze może być jeden sojusznik.Czyli np: ten kto się zna dobrze z forum to mogą pisać o losach swojego zabójcy razem np: Ja i mój przyjaciel bla bla bla...
5.Mamy jedno życie więc uważajcie

Fabuła

Pewnego Dnia był jeden mężczyzna o imieniu John.John był zabójcą profesjonalnym.Zatrudniał on zabójców którzy by chcieli dla niego pracować.John był bardzo bogaty aż po paru latach pieniądze mu się skończyły i wszyscy od niego odchodzili bo nie miał czym zapłacić więc poszedł okraść bank lecz mu się to nie udało bo gdy zobaczył policję zabił się.No i ten jego budynek i jego wszystkie rzeczy były na sprzedarz.A jego zabójcy poszli w swoją stronę.

Gra toczy się w Nowym Jorku i Miami.

Ekwipunek początkowy
1.Beretta
2.Garnitur zabójcy lub ( wie ktoś jak nazywa się to unranie co nosi max payne.) bo jak kto chce to ubranie może miec
3.Telefon komórkowy
4.pieniadze ( hehe)

Zapraszam do ZABAWY !!
aha jeszcze karta postaci

Moja karta postaci ale tak wyglądać ma też wasza

1.Imię:Max
2.Klasa zabójcy:Profesjonalny ( na początku każdy taki ma)
3.Broń:Beretta
4.Ubiór ( to co ma max payne nie wiem jak się nazywa)

ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujrzałem ten temat i zrozumiałem, co czuje Kojot, gdy przygniata go spadający z niebios ciężar produkcji ACME, waga: 10 ton.

Pominę rzekomą (tzn. tak mierną, że niestniejącą) zawartość tego tekstu.

Najbardziej mnie uderza w tym wszystkim fascynacja 10-latka zabijaniem, i to ewidentnie pod wpływem gier komputerowych.

: |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:01, gorn63 napisał:

Właśnie Grand Theft Auto uczy dzieci złego!
Dambialko nie obraź się,ale jesteś za mał do takich tematów:/


a czemu niby GTA ?
Wszyscy się czepili tej gry, a to wcale nie jest wina jakiejkolwiek gry. Jest to ewidentnie wina rodziców i wychowania, tudzież jego braku. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy napada na diambalko, że wymyślił jakąś poniekąd nawet fajną forumową grę. Skąd pomysł, że czerpie pomysły akurat z GTA? Może chodziło o mniej brutalnego Driver''a albo True Crime. Ludzie mają różne zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ostatnio nie chce mi się pisać w tematach ogólnych o grach chociaż jeszcze piszę to mówię,że założę grę forumową.A co do tego GTA to z tego wogóle nie czerpałem jak już z jakieś gry to trochę z maxa payna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła wywołuje lekki uśmiech na mojej twarzy, szczególnie " ...bo nie miał czym zapłacić więc poszedł okraść bank lecz mu się to nie udało bo gdy zobaczył policję zabił się..."
No ale cóż, może bym zagrał, tylko nie wiem za bardzo o co w tej grze chodzi. Z tego wszystkiego zrozumiałem że pisze o swoich losach...(coś w podobie do forumowej mafii) i ewentualnie swojego kompana, jednak nie kapuje tego że jest jedno życie... znaczy rozumiem że jak mnie zabiją to nie żyje, jednak czy zabić można każdego ? Tzn napisze "...osoba X mi się niespodobała więc ją zabiłem..." ---> to na tym polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:37, dambialko napisał:

No bo nie umiem za dobrze pisać fabuł ale jeżeli ktoś chcę być MG to niech napiszę nową fabułę
bardzo proszę.


Dobra spoko rozumiem, jednak możesz podać jakieś szczegółowe zasady gry, bo jak zapewne zauważyłeś wypowiedzi innych użytkowników, to nikt, włączanie ze mną, nie wie za bardzo o co chodzi w tej grze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi oto że
1.że np nie ma żadnych miecz ani kusz łuków itd.
2.że w tej grze żeby nie wymyślać takie imię np jak Roxil itd. tylko ludzkie normalne imię.
3.nie spamować to każdy wie.
4.Z tym sojusznikiem chodzi o to że np: ma ktoś kumpla z forum i jeżeli on też chciałby zagrać w tej grze forumowej to może nam pomagać w akcji ( czaicie ?)
4jeżeli ktoś nas zrani a nie mamy apteczki to musimy sami sobie z tym poradzić albo jeżeli się swojego opuści to on i tak przeżyje ale musi opisywać losy chorego.I po paru postach wychodzi ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal ta gra jest nie zrozumiała
A co do tego pomysłu ze szpitalem, to jest on taki sobie. Oto przykładowe posty o tym jak moja postać jest w szpitalu:
XXX leżał na łóżku. Nagle przyszła pielęgniarka Zyta (level 29) i dała mi kroplówkę (+ 15 hp) i zmieniła opatrunek (+30 hp) itp. itd. Co mamy opisywać wizytę w szpitalu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:51, dambialko napisał:

nie chodzi o to co nasza postać myśli o tym co przeżyła wtedy ?

Sorry ale nie rozumiem o co ci w tym poście chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:55, dambialko napisał:

Oj chodzi o to co postać wspomina po akcji. teraz czaisz ?

Dobra ale opisz fabułę i ogół gry. Zaczynasz temat i tworzysz grę w której sam nie wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować