Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 16:01, Kraju92 napisał:


Khasim

Gameplay fajny, wszystkim tym którzy jeszcze nie grali zrobiłeś smaczek.


E... to miło, szkoda tylko, że go nie obejrzałeś :>
Dlaczego? 3 minuty po moim poście pokazał się Twój. Film trwa 6 minut. Po drugie, mam dalej 0 wyświetleń, więc nie ściemniaj, bo na nic mi gołosłowne pochwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:08, Khasim napisał:

>
> Khasim

> Gameplay fajny, wszystkim tym którzy jeszcze nie grali zrobiłeś smaczek.

E... to miło, szkoda tylko, że go nie obejrzałeś :>
Dlaczego? 3 minuty po moim poście pokazał się Twój. Film trwa 6 minut. Po drugie, mam
dalej 0 wyświetleń, więc nie ściemniaj, bo na nic mi gołosłowne pochwały...


Obejrzałem połowę, a właśnie skończyłem drugą, a że nie wyświetliło że wszedłem, to już nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wlaczeniem gry moze ktos tez taki mial wiec prosze o pomoc a mianowicie: instaluje bez problemu wszystko ladnie (ogolnie mam slabego procka ale gears of war dzialalo plynnie na srednich) i po zainstalowaniu chce wolaczy pojawia sie logo potem znika czekam czekam czekam i nic gra sie zwyczajnie nie wlacza i nie wiem co zrobic prosze o pomoc. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie po godzinie męczenia się i podchodów udało mi się zaliczyć zadanie od informatora w Damaszku dzielnicy bogatej.Powiem że było głupie bo polegało na likwidacji 2 celów które przechadzały się po ulicy pełnej strażników. No ale udało się, na dokładkę screeny przedstawiające bug.

20080419170512

20080419170716

20080419170732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:08, Santino93 napisał:

No nareszcie po godzinie męczenia się i podchodów udało mi się zaliczyć zadanie od informatora
w Damaszku dzielnicy bogatej.Powiem że było głupie bo polegało na likwidacji 2 celów
które przechadzały się po ulicy pełnej strażników. No ale udało się, na dokładkę screeny
przedstawiające bug.


No cóż nawet w najlepszych grach zdarzają się bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2008 o 15:28, Arek13 napisał:

PS. Czy was też irytuje głos tej kobiety która prosi Altaira o pieniądze? Gdyby była
taka możliwość dałbym jej nawet miecz żeby go sprzedała i poszła do domu, byleby tylko
sie uciszyła. ;)


Mnie nie irytuje głos, lecz to że zatrzymuje bohatera i przejśc się normalnie nie da. Wtedy się wkurzam i rzucam nią o ziemię i mam z reguły spokój xD

Dziś znowu wsiąkłem na dłuższy czas i wykonałem wszystko co siędało w Damaszku, wszystkie śledztwa itp a potem zabiłem Talala. Nie było łatwo (koleś zwabia bohatera) a potem jest o cholery strażników, więc lepiej uciec. Co najlepsze ja biegłem po dachach, cel uciekał po ulicy i złapali go bojownicy. Wtedy zszedłem spokojnie z dachu i wykończyłem kolesia :] Fajnie że npc mi pomogli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:18, Outlander-pro napisał:

Dziś znowu wsiąkłem na dłuższy czas i wykonałem wszystko co siędało w Damaszku, wszystkie
śledztwa itp a potem zabiłem Talala. Nie było łatwo (koleś zwabia bohatera) a potem jest
o cholery strażników, więc lepiej uciec. Co najlepsze ja biegłem po dachach, cel uciekał
po ulicy i złapali go bojownicy. Wtedy zszedłem spokojnie z dachu i wykończyłem kolesia
:] Fajnie że npc mi pomogli :D


Z nim też miałem malutkie kłopoty, znaczy z jego strażnikami, bo on sam to największy tchórz. Na początku próbowałem pokonać jego strażników, ale się nie dało, ledwo udało mi się uciec, bo miałem tylko jedną kreskę ;/ Ale jakoś w końcu się udało, tak jak u Ciebie, też pomogli mi NPC i go na chwilę przetrzymali wtedy waliłem do niego z miecza, padł po trzech ciosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:08, Santino93 napisał:

No nareszcie po godzinie męczenia się i podchodów udało mi się zaliczyć zadanie od informatora
w Damaszku dzielnicy bogatej.Powiem że było głupie bo polegało na likwidacji 2 celów
które przechadzały się po ulicy pełnej strażników.


Eee tam, trzeba byc prawdziwym asasynem, a nie napieprzać byle jak :P Ja udało mi sięza pierwszym razem bez wszczynania alarmu. Idziesz za kolesiem, patrzysz czy nie patrzy na ciebie strażnik i cichutko nóż w plecy a pootem wolno odchodzisz w tłum i nikt tego nie widzi, proste :] trzeba podejśc od tyłu, szybko cios nożem i spokojne odejście a nikt się nei skapnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:29, dambialko napisał:

Mam pytanie jeżeli będę mieć kartę graficzną z 512mb to AC na jakich mi pójdzie ?


Jak gra Ci pójdzie nie zależy tylko karty graficznej, choć ona jest najważniejsza w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:29, dambialko napisał:

Mam pytanie jeżeli będę mieć kartę graficzną z 512mb to AC na jakich mi pójdzie ?


Zależy jaka to karta. Nawet taki HD2400 czy czy 8400 mają po 512MB, a są strasznie cienkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:29, dambialko napisał:

Mam pytanie jeżeli będę mieć kartę graficzną z 512mb to AC na jakich mi pójdzie ?

To zależy od karty i reszty podzespołów, ale niektórzy co mają 256mb na karcie graficznej grają na fulla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:18, Outlander-pro napisał:

Dziś znowu wsiąkłem na dłuższy czas i wykonałem wszystko co siędało w Damaszku, wszystkie
śledztwa itp a potem zabiłem Talala. Nie było łatwo (koleś zwabia bohatera) a potem jest
o cholery strażników, więc lepiej uciec. Co najlepsze ja biegłem po dachach, cel uciekał
po ulicy i złapali go bojownicy. Wtedy zszedłem spokojnie z dachu i wykończyłem kolesia
:] Fajnie że npc mi pomogli :D


Mała uwaga - Talal jest w Jerozolimie, w Damaszku jest Tamir :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 18:06, Zauri napisał:

czy niezaleznie od rozdzialki w grze sa taie duze czarne paski na gorze i na dole ?


tak sa ale np ja jak gram w 1680x1050 to nie sa one juz takie duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Tamira nie jest tak trudno zabić, wystarczy olać jego strażników i biec za nim, cały czas sprintując. Ja osobiście dopadłem go jak tylko zszedł z dachu i wpadł w pierwszy tłum :)
MLODY2K6
Bo to jest filmik robiony z powtórki, tzn. przeszedłem grę i cofam się do konkretnych misji, dzięki temu nie dostaję kar za zabijanie przechodniów. Jest to misja nr 9 czyli ostatni cel, a GPS wyłączyłem żeby nie spoilerować ;p Myślałem też o zrobieniu czegoś w stylu "jak zabić każdy cel nie zostając wykrytym" ale kiedy Fraps nie chce mi nagrywać dźwięków gry to większego sensu nie ma :/
I jeszcze jedno - każdy cel jest łatwy do zrobienia, trzeba tylko zrobić wszystkie śledztwa, które pokazują nam praktycznie na dłoni najlepszy sposób na zabicie naszego celu. Mnie najbardziej podobało się drugie zabójstwo w Jerozolimie, zupełnie jak z trailera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować