Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Operation Flashpoint - kącik fanów

628 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 23:49, xyz7 napisał:

Nic ściągać nie musisz, KK to wersja 1.96. Odpalaj po prostu grę z pliku .exe o wersji
1.96, poszukaj w folderze gry. Plików uruchamiających jest tam klika. I jak pisałem wcześniej,
żeby ECP zainstalować, zmień nazwę tegoż pliku 1.96 na "OperationFlashpoint".

No znalazłem plik ofp w wersji 1.96. Ale jak mam teraz zainstalować tego moda? Mam coś zmienić w folderze z grą, coś usunąć?

EDIT: Aha ;)

EDIT2: Podmieniłem te nazwy, i dalej nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 23:52, NuGGet napisał:

> Nic ściągać nie musisz, KK to wersja 1.96. Odpalaj po prostu grę z pliku .exe o
wersji
> 1.96, poszukaj w folderze gry. Plików uruchamiających jest tam klika. I jak pisałem
wcześniej,
> żeby ECP zainstalować, zmień nazwę tegoż pliku 1.96 na "OperationFlashpoint".
No znalazłem plik ofp w wersji 1.96. Ale jak mam teraz zainstalować tego moda? Mam coś
zmienić w folderze z grą, coś usunąć?

EDIT: Aha ;)

EDIT2: Podmieniłem te nazwy, i dalej nic :/

Hm, sprawdź jeszcze, czy jest plik "FlashpointResistance", i czy on jest w wersji 1.96.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 00:01, xyz7 napisał:

Hm, sprawdź jeszcze, czy jest plik "FlashpointResistance", i czy on jest w wersji 1.96.

A gdzie ten plik powinien być? Bo w głównym folderze z grą go nie ma, są tylko pliki exe. do "normalnej" gry :/
A w pod folderach też nic nie ma takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 00:04, NuGGet napisał:


> Hm, sprawdź jeszcze, czy jest plik "FlashpointResistance", i czy on jest w wersji
1.96.
A gdzie ten plik powinien być? Bo w głównym folderze z grą go nie ma, są tylko pliki
exe. do "normalnej" gry :/
A w pod folderach też nic nie ma takiego :/

Spróbuj skopiować "OperationFlashpoint" i zmienić nazwę kopii na "FlashpointResistance". Jak nie podziała, to ja wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 00:08, xyz7 napisał:

Spróbuj skopiować "OperationFlashpoint" i zmienić nazwę kopii na "FlashpointResistance".
Jak nie podziała, to ja wysiadam.

NIECH CI BÓG W DZIECIACH WYNAGRODZI xD Działa :D Sam już miałem sie poddać, a tu proszę, dzięki Twojej pomocy zaraz będę miał odmłodzonego Flashpointa :D Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 10:55, Rumcajs52 napisał:

A mi to co? :D

No to Tobie też xD

Dnia 03.02.2008 o 10:55, Rumcajs52 napisał:

Fajny modzik?

Szczerze to myślałem że to grafikę mocniej poprawi. A tu tylko wybuchy są teraz lepsze, no i realizm jeszcze większy. Teraz żałuje że straciłem godzinę na próby zainstalowania go :P I na dodatek trzeba teraz grać po angielsku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:57, NuGGet napisał:


Tylko wybuchy? :P
Włącz sobie jakąś misję nocną, i postrzelaj rakietami ze śmigłowca.
Piękny widok :D
I żałujesz? Ja sobie nie wyobrażam granie w OFP bez tego dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 12:00, Rumcajs52 napisał:

Tylko wybuchy? :P
Włącz sobie jakąś misję nocną, i postrzelaj rakietami ze śmigłowca.
Piękny widok :D

Bez jakichś dodatków też jest fajnie ;P Błyski i inne bajery :P Może gdyby ten dodatek nie zmieniłby mi gry na język angielski to bym grał, a tak to lipa ;P Jest jakiś patch polonizujący czy cuś do tego?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło południa też zainstalowałem Operation Flashpoint, tylko z tego co się orientuje nie mam dodatku ;) Podtytuł brzmi: Cold war crisis. Zacząłem grać, szczerze mówiąc to grafika już lekko przestarzała, poza tym nie wiem dlaczego niekiedy głos mi zanika - widać tylko polskie napisy. Ale ogólnie gra się całkiem przyjemnie, jeśli ktoś chce pograć w Multiplayerze to możemy zagrać. Na razie przechodzę kampanię i zaznajamiam się z całą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma synchronizacji napisów z dźwiękiem to chyba wina polskiej wersji. U mnie to samo było. Na starym Sound Blaster Live! miałem też problem z dźwiękiem, bo trzeszczało. Na X-Fi jest ok. Powodzenia w misji jak będziesz sam w lesie otoczony przez Rusków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:23, DoomnY napisał:

To, że nie ma synchronizacji napisów z dźwiękiem to chyba wina polskiej wersji. U mnie
to samo było. Na starym Sound Blaster Live! miałem też problem z dźwiękiem, bo trzeszczało.

A, bo myślałem, że coś źle ustawiłem. Kombinowałem jeszcze z tymi efektami EAX, ale to nie robi zmian. Trza się do tego przyzwyczaić ;)

Dnia 05.02.2008 o 21:23, DoomnY napisał:

Powodzenia w misji jak będziesz sam w lesie otoczony przez Rusków :P

Dzięki. Właśnie w tym jestem :| Nie mogę tego przejść ;D Chodź w FPS''ach to zupełnie zielony jestem, nie myślałem jednak, że gra tak szybko postawi mi tak trudne wyzwanie. Muszę znowu spróbować, bo na razie grałem w misje (zniechęcony tym trudnym zadaniem) i zatrzymalem się na drugiej :P
Troszke zbaczając z tematu, M16 to naprawdę słabiutka broń, zdecydowanie lepiej sprawdza się arsenał typu AK47 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:48, Gryczka napisał:

Dzięki. Właśnie w tym jestem :| Nie mogę tego przejść ;D Chodź w FPS''ach to zupełnie
zielony jestem, nie myślałem jednak, że gra tak szybko postawi mi tak trudne wyzwanie.

Co prawda to prawda. Gra serwuje nam strasznie nierówny poziom trudności, przez co można przejść kilka misji jednym tchem, żeby potem zaciąć się na "amen" w jednym miejscu. Ale to też daje jakiś klimat, a po przejściu misji olbrzymią satysfakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M16 moim zdaniem jest lepszy od AK moim zdaniem pod względem walk na duże odległości. Ma nieco mniejszy rozrzut od AK, ale brak niestety ciągłego trybu ognia. AK jest dobry w misjach typu "Atak na Montignac". Ja jednak bardzo lubię (już w dodatku Resistance) karabin Steyr AUG lub G36.

W grze postawiono nie tylko na samą walkę, ale 40% sukcesu leży w samej taktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem w tej misji nie są żołnierze, a śmigłowiec. Pamiętam, że cichaczem wymknąłem się żołnierzom z lasu i dopadłem jakiś pojazd zwiewając ze śmigłowcem nad głową. Moim zdaniem OF to nie fps, a raczej strategia ze sterowaniem fpsowym.
Zdecydowanie wolałem AK od M16 chyba poprzez mniejszy rozrzut.

Małe przemyślenie na temat gry: szkoda, że jest tak niedopracowana, bo moim zdaniem dobrze wykonana gra w tej konwencji byłaby hitem nad hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem sposób na tą misję, włączyłem kompresje czasu i sprintem zrobiłem ogromny obejście i nikogo nie zauważyłem, i w ogóle nie zostałem ranny, a tak na marginesie w FFUR 2007 m4/m16 to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować