Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Operation Flashpoint - kącik fanów

628 postów w tym temacie

Ale masz wyobraźnię :) Nie próbowałem tego jeszcze ale fajnie by musiało tak lecieć se z gostkiem na masce samolotu :) Ja robiłem też wypadki Trabantem o fontannę i fajnie go zgniotło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:25, Dzamian napisał:

Ale masz wyobraźnię :) Nie próbowałem tego jeszcze ale fajnie by musiało tak lecieć se z gostkiem
na masce samolotu :) Ja robiłem też wypadki Trabantem o fontannę i fajnie go zgniotło :)

Ja zjeżdżając z górki 880 metrów (bodajże Everon) wywaliłem UAZem w jakiś domek. ustawiłem pod nim 3 miny ppanc i UAZ wybuchł wywaliło mnie na ok. 3 km w powietrze :)
Ja spadam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:45, Union Pacific napisał:

Zauważyłem też w M2A2 bug który nazwałem "druga szansa". Otóż gdy kierujesz M2A2 z pozycji
kierowcy, kiedy trafi cię pocisk i zniszczy cały M2A2, to kierowca przeżyje. Będzie nadal siedział
w tym rozwalonym kadłubie, i jak zagrożenie minie, może śmiało wyjść.


No to fajny bug. Tylko jeździć M2A2. Niektóre bugi są przydatne. A poza tym można Abramsa rozwalićzanim obruci wieżyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:38, JaqbD napisał:

V2 nie udało mi się przejść, ale Red Hammer - prawie całe.
V2 ma wyśrubowany poziom trudności.
Ogólnie masa modów do OF może tak uprzyjemnić grę, że się od niej nie oderwiemy :)
Polecam polski mod "Wrzesień 39" (i wszystko jasne). Dodaje polską kampanię od 39 - 44 (powstanie).
Tyle wyczytałem z opisów (nie grałem - wymaga dodatku Resistance z najnowszym patchem).


V2 jest trudne. Wiesz skąd można można ściągnąć Wrzesień 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak chcesz mieć fajną broń, to ściągnij sobie strzelbe Beretta 471 Silver Hawk. Świetna dwulufka. Z czołgów polecam Centuriona, Leoparda i PzKpfW IV. :) Naprawde świetne. Możesz je ściągnąć z www.ofp.imro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:45, JaqbD napisał:

Za to JA lecąc helikopterem, czy nawet samolotem (!) jestem zabijany przez wrogą piechotę,
wyposażoną w lkm-y i karabiny ! Dacie wiarę ? AI jest trochę zbyt celne...


Ale zostajesz trafiony czy sestrzelony. Bo to drugie łatwiej zrobić, nawet pare razy mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:01, lukasz11111 napisał:

Ale zostajesz trafiony czy sestrzelony. Bo to drugie łatwiej zrobić, nawet pare razy mi się
udało.

Zostaję trafiony - "nie żyjesz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na całe miasto(nie pamiętam które) kładłem czołgi T-75 aż się gra zacinała i miny też i wybuchało wszystko fajnie a ja z daleka obserwowałem UAZ-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:37, JaqbD napisał:

Zostaję trafiony - "nie żyjesz" :)


No wiesz. Spec Naz jest taki dobry, że ja lece 300km/h i mnie gościu jedną serią ściagnął i heli się rozbił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:48, Ryan Kam napisał:

Czy gra jest dosc brutlana ? Jak sie trafi człowieka krew sie ,leje obficie ? Mogłby ktoś zamieścic
screnna ?


Masz pare screenów z bitwy na lotnisku. Duża była. A propos krwi to jest tylko wtedy gdy dostanie gościu. Innej nie mam np. na glebie.

20070609125927

20070609130035

20070609130122

20070609130213

20070609130307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:04, lukasz11111 napisał:

> Czy gra jest dosc brutlana ? Jak sie trafi człowieka krew sie ,leje obficie ? Mogłby ktoś
zamieścic
> screnna ?

Masz pare screenów z bitwy na lotnisku. Duża była. A propos krwi to jest tylko wtedy gdy dostanie
gościu. Innej nie mam np. na glebie.


cóz piekne te zdjecia :)
Na tym pierwszym obrazku bron ktrorą trzymassz to sanjperka ?
Na drugim , bardzo mu współczuję
Na trzecim piekny skokl do nieba / pikla
na czwartym miła dla oczu giwerka
na piatym umarli ajk bohaterowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:04, lukasz11111 napisał:

Innej nie mam np. na glebie.

W Resistance jest. Co prawda rzadko i nie jakoś obficie ale jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:19, Ryan Kam napisał:

cóz piekne te zdjecia :)
Na tym pierwszym obrazku bron ktrorą trzymassz to sanjperka ?
Na drugim , bardzo mu współczuję
Na trzecim piekny skokl do nieba / pikla
na czwartym miła dla oczu giwerka
na piatym umarli ajk bohaterowie


Starałem się, aby fajnie wygladały. 3 to ja jak gine, potem mi się nie chciało garć. Ta snajperka to M21. Super broń, duży zasięg, ale trzeba szybko zmnieniać pozycje bo oponent moze cie trafić z takiego zasiegu co zadna broń nie dowali. Na czwartym cal. 50. na jeepie. Super giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:25, Marcinos07 napisał:

W Resistance jest. Co prawda rzadko i nie jakoś obficie ale jest. :)


W Resistance nie grałem, ale w Soldiers ludzie honoru czy w AoE jest więcej krwii niż w podstawce OPF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz pograęłm sobie w flashpoint -a , i jestem rozczarowany . Gra jest spoko , ale jak dla mnie nie ma tego czegos . Przeszłem do lasu gdzie był patrol ruskow i tyle na razie . Mozę me zadnie sie jescze zmieni , ale na razie nie jest ot gra dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie grał ktoś kampanie ofp cold war crisis prze moda ffur 2006 chyba taki jak się nie mylę, otóż dzięki temu modowi gra jest znacznie piękniejsza (moim zdaniem oczywiście,ale szkoda że nie podmieniono tekstur powiechrzni i budynków ale jednostki są ok chyba), jesli któs chce więcej tych obrazków tego moda niech mi poda adres e-mail to mu prześle mu mały pakiecik z obrazkami.

20070623095452

20070623095640

20070623095730

20070623095822

20070623100039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, robi wrażenie :) Jednak przy moim obciążeniu OFP modami i addonami, sądze że nie pójdzie xD Tak w ogóle, to powinni wydać pack uniwersalnych pojazdów, czyli np. Ford Mutt w kilkunastu różnych malowaniach i wersjach, Abrams i Patton to samo. Zresztą, co tu dużo mówić, gra zaczyna odpływać w niepamięć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować