• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nightdew

Pomocy!!! Warcraft 3

Pytanie

Mam taki problem , gdy gram w warcrafta 3 frozen throne (oczywiscie orginal) np. we wlasna gre i wybieram sobie jakos mapke i gram z kompem 2vs 2. Po jakims czasie tak gdzies 10 min gra zaczyna mi sie tnąc ( moj komp: Procek 2.8 grafika geforce 6600 ram 512 ) a niekiedy po 10 minutach komp mi sie zawiesza (muzyka w glosnikach gra).Bardzo prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.01.2006 o 19:56, żyrafa napisał:

Mam taki problem , gdy gram w warcrafta 3 frozen throne (oczywiscie orginal) np. we wlasna
gre i wybieram sobie jakos mapke i gram z kompem 2vs 2. Po jakims czasie tak gdzies 10 min
gra zaczyna mi sie tnąc ( moj komp: Procek 2.8 grafika geforce 6600 ram 512 ) a niekiedy po
10 minutach komp mi sie zawiesza (muzyka w glosnikach gra).Bardzo prosze o pomoc!!


Miałem tak z inną grą, też mam Geforce''a więc to pewnie to samo.
Albo stare sterowniki a jak nie to karta się za bardzo nagrzewa. Wiem, powiesz mi pewnie, że Twój wypas Geforce jest na tyle OK, że udźwignie w3, ale mój też się grzał nawet przy b. słabych grach.
Sprawdź podczas tego "zwisu" temp karty. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie to raczej nie to poniewaz wczesniej mialem gf 2 mx i to samo sie dzialo szczegolnie to ze czym dalej gram to sie coraz bardziej tnie a po drugie zadna inna gra mi sie tak nie robi m.in cod 2 na ktorej gram na wysokiej grafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to moze temp CPU. Ewentualnie po prostu zasobow systemowych ci brakuje ... Nie masz uruchomionego jakiegos programiku co ci pamiec w tle wcina ?
Albo zobacz czy nie pomoze zainstalowanie np FreeMem-a ...
Uaktualnij gre i sterowniki, nainstaluj DirectX-a ... ostatnio wyszla nowa wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2006 o 19:56, żyrafa napisał:

Mam taki problem , gdy gram w warcrafta 3 frozen throne (oczywiscie orginal) np. we wlasna
gre i wybieram sobie jakos mapke i gram z kompem 2vs 2. Po jakims czasie tak gdzies 10 min
gra zaczyna mi sie tnąc ( moj komp: Procek 2.8 grafika geforce 6600 ram 512 ) a niekiedy po
10 minutach komp mi sie zawiesza (muzyka w glosnikach gra).Bardzo prosze o pomoc!!


Nie ma się co dziwić jak cztery drużyny grają, a jak doidzie do starcia wszyscy na wszystkich na raz i na dodatek w rozdzielczości 1024x1280/ i 32(głębia kolorów), to ciesz się że nie ma slad tylko zwykłe zacięcia.
Nawet gry rts dużo żreją nie tylko strzelanki jak Doom III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To raczej nie to, Harmegidon. Mam niewiele silniejszego kompa, a gram w 1280x1024. I tylko co jakis czas przy kilkunastu efektownych fajerwerkach cos mi sie czasem przytnie. Na moj gust, to raczej cos ze systemem. No i jeszcze jedna roznica ... ja mam podstawke. A nie wiem jakie zmiany nastapily w silniku FT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2006 o 01:38, buras napisał:

To raczej nie to, Harmegidon. Mam niewiele silniejszego kompa, a gram w 1280x1024. I tylko
co jakis czas przy kilkunastu efektownych fajerwerkach cos mi sie czasem przytnie. Na moj gust,
to raczej cos ze systemem. No i jeszcze jedna roznica ... ja mam podstawke. A nie wiem jakie
zmiany nastapily w silniku FT...


A no właśnie bo masz trochę silniejszego "pałera", zarzuć mu tysiąc szejsetke to zmienisz zdanie oj oj wtedy dopiero biedna karta graficzna dostanie po "nerkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2006 o 01:21, Harmegidon napisał:

Nie ma się co dziwić jak cztery drużyny grają, a jak doidzie do starcia wszyscy na wszystkich
na raz i na dodatek w rozdzielczości 1024x1280/ i 32(głębia kolorów), to ciesz się że
nie ma slad tylko zwykłe zacięcia.
Nawet gry rts dużo żreją nie tylko strzelanki jak Doom III.


pierwszy raz w3 skonczylem na p3 500, 256ram i gf2mx. ostatnie co bym podejrzewal w tym przypadku to sprzet. zwlaszcza jezeli se sypie tak jak przy poprzedniej grafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To raczej nie to poniewaz tez gralem na nizszej rozdzielczosci i to samo a np call of duty 2 gram na wysokiej grafie i nic sie nie tnie . Nie wiem moze to tez ma cos z tym wspolnego- jak gram w w3 przez neta to mi sie po dluzszej grze pojawia polonczenie przerwane (tak jak juz gdzies godzinke gram na battlenecie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2006 o 19:56, żyrafa napisał:

Mam taki problem , gdy gram w warcrafta 3 frozen throne (oczywiscie orginal) np. we wlasna
gre i wybieram sobie jakos mapke i gram z kompem 2vs 2. Po jakims czasie tak gdzies 10 min
gra zaczyna mi sie tnąc ( moj komp: Procek 2.8 grafika geforce 6600 ram 512 ) a niekiedy po
10 minutach komp mi sie zawiesza (muzyka w glosnikach gra).Bardzo prosze o pomoc!!



Mi tesz się tak działo, jak za dużo budynków postawiłem i miałem duże wojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2006 o 18:21, Lak5 napisał:

> Mam taki problem , gdy gram w warcrafta 3 frozen throne (oczywiscie orginal) np. we wlasna

> gre i wybieram sobie jakos mapke i gram z kompem 2vs 2. Po jakims czasie tak gdzies 10
min
> gra zaczyna mi sie tnąc ( moj komp: Procek 2.8 grafika geforce 6600 ram 512 ) a niekiedy
po
> 10 minutach komp mi sie zawiesza (muzyka w glosnikach gra).Bardzo prosze o pomoc!!


Mi tesz się tak działo, jak za dużo budynków postawiłem i miałem duże wojsko.


po co odświeżasz tematy sprzed roku ??
po prostu prosisz się o degrada u moderatorów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2006 o 20:13, Gol Galad napisał:

> > Mam taki problem , gdy gram w warcrafta 3 frozen throne (oczywiscie orginal) np.
we wlasna
>
> > gre i wybieram sobie jakos mapke i gram z kompem 2vs 2. Po jakims czasie tak gdzies
10
> min
> > gra zaczyna mi sie tnąc ( moj komp: Procek 2.8 grafika geforce 6600 ram 512 ) a niekiedy

> po
> > 10 minutach komp mi sie zawiesza (muzyka w glosnikach gra).Bardzo prosze o pomoc!!

>
>
> Mi tesz się tak działo, jak za dużo budynków postawiłem i miałem duże wojsko.

po co odświeżasz tematy sprzed roku ??
po prostu prosisz się o degrada u moderatorów :|



przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować