Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny Dark Cloud wyląduje na PlayStation 3 w przyszłym roku?

15 postów w tym temacie

Heh gdy widzę PS3 i jego jRPG''i, coraz bardziej spycha mnie w stronę x-kloca... Aczkolwiek takie tytuły jak God of War 3, Metal Gear Solid 4 czy Resident Evil 5 to wydarzenia mniej więcej epokowe - to coś więcej niż gry ;). Jestem więc w kropce - kupno PS3 czy XBox''a 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Metalhead86
Z tym, że RE5 idzie też na X360 jak wiele innych PSowych tytułów (np. taki Ace Combat 6 pojawił sie tylko na X360). Ja tam ze swoich jRPG jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ace combat 6 wyszedł lub wyjdzie też na ps3 ;p to że xbox ma więcej zapowiedzianych jrpg nie znaczy że sony nie ma asów w rękawie jak na przykład (Podobno) ten jak narazie ps3 ma lepsze exlusivy i raczej będzie mieć więc ja osobiście wybieram maszyne sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:46, TidusFFX napisał:

ace combat 6 wyszedł lub wyjdzie też na ps3 ;p


Nie wyszedł i nie wyjdzie raczej.

Dnia 19.06.2008 o 14:46, TidusFFX napisał:

to że xbox ma więcej zapowiedzianych jrpg
nie znaczy że sony nie ma asów w rękawie jak na przykład (Podobno) ten jak narazie ps3
ma lepsze exlusivy i raczej będzie mieć więc ja osobiście wybieram maszyne sony


Nie ma. Ma kilka dobrych exclusive''ów, czyli MGS4, Heavenly Sword, Motorstorm, Resistance, Uncharted i Ratchet and Clank. Xbox ma ich dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> Blizzard Beast

co ci nie pasuje ;)? ps3 fajny jest i basta! :P a oponować przy czymś znaczy tyle co opowiadać się po danej stronie, lub dokładniej rzecz biorąc być przeciwny stronie... przeciwnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:54, Blizzard Beast napisał:

> ace combat 6 wyszedł lub wyjdzie też na ps3 ;p

Nie wyszedł i nie wyjdzie raczej.

> to że xbox ma więcej zapowiedzianych jrpg
> nie znaczy że sony nie ma asów w rękawie jak na przykład (Podobno) ten jak narazie
ps3
> ma lepsze exlusivy i raczej będzie mieć więc ja osobiście wybieram maszyne sony


Nie ma. Ma kilka dobrych exclusive''ów, czyli MGS4, Heavenly Sword, Motorstorm, Resistance,
Uncharted i Ratchet and Clank. Xbox ma ich dużo więcej.



Xbox ma duzo wiecej? Wymien choc jeden godny uwagi, poza GoW2 i Fable2. (Gran Turismo > Forza i PGR, wiec dla mnie sie nie liczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:14, Valium napisał:

> > ace combat 6 wyszedł lub wyjdzie też na ps3 ;p
>
> Nie wyszedł i nie wyjdzie raczej.
>
> > to że xbox ma więcej zapowiedzianych jrpg
> > nie znaczy że sony nie ma asów w rękawie jak na przykład (Podobno) ten jak
narazie
> ps3
> > ma lepsze exlusivy i raczej będzie mieć więc ja osobiście wybieram maszyne
sony
>
>
> Nie ma. Ma kilka dobrych exclusive''ów, czyli MGS4, Heavenly Sword, Motorstorm,
Resistance,
> Uncharted i Ratchet and Clank. Xbox ma ich dużo więcej.


Xbox ma duzo wiecej? Wymien choc jeden godny uwagi, poza GoW2 i Fable2. (Gran Turismo
> Forza i PGR, wiec dla mnie sie nie liczy).

Targowanie się exclusive''ami nie ma teraz zbytniego sensu (choć Xbox na tym polu nie jest też bezsilny), bo większość gier na rynku to multiplatformy, a takie gry na razie działają lepiej na xboksie. To on jest teraz natywną platformą deweloperską. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:14, Valium napisał:

> > ace combat 6 wyszedł lub wyjdzie też na ps3 ;p
>
> Nie wyszedł i nie wyjdzie raczej.
>
> > to że xbox ma więcej zapowiedzianych jrpg
> > nie znaczy że sony nie ma asów w rękawie jak na przykład (Podobno) ten jak
narazie
> ps3
> > ma lepsze exlusivy i raczej będzie mieć więc ja osobiście wybieram maszyne
sony
>
>
> Nie ma. Ma kilka dobrych exclusive''ów, czyli MGS4, Heavenly Sword, Motorstorm,
Resistance,
> Uncharted i Ratchet and Clank. Xbox ma ich dużo więcej.


Xbox ma duzo wiecej? Wymien choc jeden godny uwagi, poza GoW2 i Fable2. (Gran Turismo
> Forza i PGR, wiec dla mnie sie nie liczy).


No więc pewnie dla ciebie nie liczy się także Ninja Gaiden 2, Halo 3, Perfect Dark Zero, Dead or Alive 4, Ace Combat 6, Viva Pinata, Crackdown, Bioshock (na DZIŚ jest to exclusive), Mass Effect, Kameo, Lost Odyssey, Eternal Sonata i szereg innych dobrych gier. Ale dla świata się liczy, i statystycznie rzecz biorąc dobrych exclusive''ów ma na dzień dzisiejszy Xbox. Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować