Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w serii TOPSELLER - c.d.!

48 postów w tym temacie

CD Projekt

W zeszłym tygodniu CD Projekt poinformował o nadciągających premierach w serii TOPSELLER. Już za niecały miesiąc seria zostanie poszerzona aż o dziewięć doskonałych gier. Wiadomo już, że będą to Warhammer 40,000: Dawn of War Antologia oraz F.E.A.R.: Perseus Mandate. Dziś ujawnione zostały kolejne dwa tytuły:

Przeczytaj cały tekst "Nowe tytuły w serii TOPSELLER - c.d.!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał to się dopiero nazywa refleks... A co do tytułów to obydwie gry już posiadam i tego zakupu nie żałuję , a poza tym to bardzo nie rozsądnie dawać grę wraz z dodatkiem o pięć złotych drożej , ale znając życie to i tak znajdzie się dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybcy jesteście, tylko trochę spóźnieni... A tak bez ironii, to z tej części nic dla mnie. Horrorów nie lubię, a strategii jeszcze bardziej. Czekam na ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kolejne dwa tytuły? Przecież każdy już o tym zapomniał. A tak w ogóle - resztę dowiemy się z CD-Action :P.

Co do gier - Settlersi kręcili mnie kiedyś na Amidze, nowsze części już nie, a FEAR''a przeszedłem. Ciekawe co będzie następne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe, ani jedno ani drugie. FEAR jest jakiś taki nie dla mnie a Settlersów już dawno mam za sobą. Czekam na następne może nas zaskoczycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej serii dodano nie zbyt ciekawe gry. Trochę grałem w FEAR;a, ale i tak za mało bo jest strasznie nudny. Settlersi też tak sobie. Ogólnie te gry w moich oczach nie są za mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TopSellerze wystąpią jeszcze następujące gry komputerowe: Juiced 2: Hot Import Nights, Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Timeshift oraz Bionic Commando Rearmed :P Newsy prosto z CD-Action xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dorwałeś się do CDa?:) Punkt za umieszczenie informacji jako pierwsza osoba:). Co do TS to lipne gry dołączą do serii tylko NWN:MZ jakoś się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy. Właśnie ten ktoś musi bardzo lubić ten gatunek gier.:) Jak dla mnie w tej serii wydawniczej to nie wiele jest ciekawych gier:(. Co najwyżej Titan Quest bo lubię tego hacksa. Najlepsza i tak jest platynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze powiedzieć, że będą też nowe zestawy gier w Złotej Kolekcji. Będzie to:

Warhammer 40,000: Dawn of War UNIWERSUM w którego skład wchodzą następujące gry:
-Warhammer 40,000: Dawn of War
-Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault
-Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm
-Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade

Gothic UNIVERSE w którego skład wchodzą następujące gry:
-Gothic
-Gothic II
-Gothic II: Noc Kruka
-Gothic 3

Ostatnim zestawem gier jest RACE ''07 + GTR Evolution.

Wszystkie te zestawy gier w cenie 99,90zł w sprzedaży już pod koniec sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ho ho. Cd projekt wiedział jak do mnie uderzyć. Dali to o czym marzyłem wszystkie Gothicki razem. Wiedzą jak się gry sprzedaje:). Na sto procent Gothic Universe jest już w mojej kolekcji:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak poprzednim razem.

Przedtem był Swat 4 + Dodatek za 40 zł w TS a w EKN można go było kupić wraz z dodatkiem również za 40zł.
Po co daje cię takie gry które za tyle samo można kupić w EKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja - w ExtraGrze we wrześniu będzie gra "Pranksterz: Off the Boss" (CD-Projekt przetłumaczył to jako "Zgrywus: wykończ szefa"),a w październiku "Pranksterz: No Rest for the Wicked". Nie mam pojęcia, co to za gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować