Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ave,
Chciałbym dziś poruszyc pewien temat, a mianowicie małej zmiany pory „aktywności” naszego tematu :D Czy od niedzieli (22.00) do piątku (6.00) godziny te nie mogłyby być od 20.00 do 6.00 ? (ja mam na 7:30 przeważnie do szkoły, więc musze się najpóźniej gdzieś o północy kłaść spać) No i oczywiście od piątku wieczór do niedzieli rano znów te same pory :D Co sądzicie o moim pomyśle?:D
P.S. No i jak ktoś lubi zespół Strachy na Lachy to niech zajrzy tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21480&u=3
P.S.2: No i oczywiście zapraszam do tematu o szczurach tradycyjnie :D:D - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21306&u=38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) wczoraj byłem na Wieś-Party i o 2 wracałem z buta 10 kilometrów, chciałem wpaść na chwile, ale już mnie kacyk łapał ;/ pooglądam moje kochane anime (polecam! Darker than BLACK) i wpadnę po północy. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.Znowu się widzimy. A ja jestem tak zadowolony bo się pare minut temu dowiedziałem, że w ten weekend w moim miescie będą targi Sound OF Tuning. Po prostu masa. Całą zapowiedź tego juz umieściłem na moim GSie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:02, Oskar24 napisał:

Ave,
Chciałbym dziś poruszyc pewien temat, a mianowicie małej zmiany pory „aktywności”
naszego tematu :D Czy od niedzieli (22.00) do piątku (6.00) godziny te nie mogłyby być od 20.00
do 6.00 ? (ja mam na 7:30 przeważnie do szkoły, więc musze się najpóźniej gdzieś o północy
kłaść spać) No i oczywiście od piątku wieczór do niedzieli rano znów te same pory :D Co sądzicie
o moim pomyśle?:D


Nie sądzę żeby to był dobry pomysł, "Nocne Marki..." to nocny temat - a noc zaczyna się o 22 wraz z ciszą nocną. Przecież jest wiele innych tematów aktywnych we wcześniejszych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i żegnam..... nie moge dzisiaj z wami siedziec bo musze sie uczyć na jutrzejsze dwa sprawdziany.Ale jutro będę na bank.

Miłej rozmowy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:03, awesome napisał:

A, i trzymajcie marki kciuki, oby chelsea zremisowała to mi kuponik skromny na sts wejdzie
:) :) :D

Z kim grają? Z Tottenhamem? Nie mam kablówki ;) A tak apropo to ostatnio 3 dychy straciłem na profesjonale :( i mimo to gram dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:08, awesome napisał:

Widzicie to samo co ja? Manu prowadzi 6:0 o LOL. Postawiłem na nich i póki co git. Oby jeszcze
Chelsea zremisowała i już git :)


z kim gra dziś manu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:10, MrSmok napisał:

> Widzicie to samo co ja? Manu prowadzi 6:0 o LOL. Postawiłem na nich i póki co git. Oby
jeszcze
> Chelsea zremisowała i już git :)

z kim gra dziś manu


Z romą ludzie, z romą. Liga mistzów panowie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 22:05, balduran2 napisał:

Nie sądzę żeby to był dobry pomysł, "Nocne Marki..." to nocny temat - a noc zaczyna się o 22
wraz z ciszą nocną. Przecież jest wiele innych tematów aktywnych we wcześniejszych godzinach.


No ale tylko tu jest takie doborowe towarzystwo :D Nie no...tak tylko pytałem...Jeśli zostanie tak to w dni tygodnia bede tylko do północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:13, awesome napisał:

Z romą ludzie, z romą. Liga mistzów panowie to jest.


Wiem, że to jest LM, czekam na jutrzejszy mecz Milanu z Bayernem, oczywiście obstawiam Milan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:03, awesome napisał:

A, i trzymajcie marki kciuki, oby chelsea zremisowała to mi kuponik skromny na sts wejdzie
:) :) :D


narazie remisuje, jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować