Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii priorytetem dla nowego Harry'ego Pottera

12 postów w tym temacie

pepsi

Harry Potter i Książę Półkrwi pojawi się praktycznie na wszystkich platformach, jednak priorytetem będzie Wii - wyjawił producent Jonathan Bunney w wywiadzie dla bloga MTV Multiplayer. Przewagą konsoli Nintendo nad resztą stawki jest oczywiście sterowanie.

Przeczytaj cały tekst "Wii priorytetem dla nowego Harry'ego Pottera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka miała miała wyjść dokładnie w moje urodziny, cóż trudno. Naszczęście tego dnia wychodzi CoD: World at War więc prezent już będzie na mnie czekał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna platforma - Mobile ;) Zresztą nie dziwne, że Wii jest priorytetem, przecież sterowanie świetnie nadaje się do machania różdżką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przełożyli premierę filmu, bo im kasiory brakowało, teraz przełożyli premierę gry (co było do przewidzenia)... Szkoda. Czyli przed maturką sobie nie zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku gry z serii Harry Potter wydawały mi się wręcz idealnie nadające się na konsole Wii. Przecież to machanie różdżką jest poniekąd tym samym co machanie kontrolerem do Wii. Najnowszy Harry Potter na Wii to na pewno będzie nie mały przebój , martwi mnie natomiast wersja na DS-a , o ile na PC i na konsolach każda kolejna część Harry Potter-a jest coraz lepsza , to nie wiedzieć czemu DS-owa wersja Harry Potter-a była bardzo słaba , oby tym razem ludzie z EA postarali się o wiele bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tym faktem zaskoczony.

Gry z serii Harry Potter to według mnie właśnie typowe produkcje, które powinny największą popularność zdobywać na konsolach typu Wii, gdzie dominują casuale. System sterowania w tej grze za pomocą Wiilota na pewno musi sprawiać sporo frajdy - to w końcu przez tą rzecz konsola Wii podbija cały świat, oczywiście oprócz Polski, gdzie jej popularność jest naprawdę mała. Zobaczymy co wyjdzie z nowego Harry''ego Pottera, zapewne będzie to średnia produkcja, raczej nie przeznaczona dla hardcore''owych graczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować