Zaloguj się, aby obserwować  
FernandoTorres

FERNANDO TORRES

123 postów w tym temacie

NAJLEPSZY NAPASTNIK ŚWIATA

WPISUJCIE TO CO WIECIE O FERNANDO ORAZ PISCIEE OPINIE JAK I KOMENTARZE CO DO JEGO POSTAWY PODCZAS MECZÓW


DZIECIAK WYMIATA..............a Krystyna to przynim przereklamowana gwiazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:06, FernandoTorres napisał:

NAJLEPSZY NAPASTNIK ŚWIATA

Zacytuję regulamin:
"Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:
/.../
* Wyłącz CapsLock - w Sieci pisanie dużymi literami jest uznawane za krzyk. To niegrzeczne.
* Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz szacunku."
Skoro go zaakceptowałeś, to się stosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:43, walgierz napisał:

> NAJLEPSZY NAPASTNIK ŚWIATA
Zacytuję regulamin:
"Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum
gram.pl:
/.../
* Wyłącz CapsLock - w Sieci pisanie dużymi literami jest uznawane za krzyk. To niegrzeczne.
* Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem
- skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz
szacunku."
Skoro go zaakceptowałeś, to się stosuj.


No tyko ze błędów ortograficznych nie było zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:14, HELMOOT1 napisał:

Piłka nożna:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=38336
Człowieku! Czy ty wiesz co to jest netykieta?


Człowieku!! To może krzyknąc do ciebie!! To jest forum o wyłącznie jednym zawodniku i forum które mi podałeś nie jest odpowiedznie gł...pku

I nie jest to tylkopod względem piłkarskim, ale takze o Fernando jako człowieku

Więc idz do lamusa łosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś nie obrażać innych użytkowników ? Nie jest potrzebny temat o każdym wybitnym zawodniku z osobna... Wypowiedz się o nim w temacie o piłce nożnej. O Fernando jako człowieku również możesz tam wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:04, FernandoTorres napisał:

> Piłka nożna:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=38336
> Człowieku! Czy ty wiesz co to jest netykieta?

Człowieku!! To może krzyknąc do ciebie!! To jest forum o wyłącznie jednym zawodniku
i forum które mi podałeś nie jest odpowiedznie gł...pku

I nie jest to tylkopod względem piłkarskim, ale takze o Fernando jako człowieku

Więc idz do lamusa łosiu

Przypomnę Tobie tylko , że na forum obowiązują pewne zasady kultury osobistej i powinno tu się przeklinać . Emocje przecież możesz wyrazić w inny sposób , i odpowiedzieć drugiemu użytkownikowi bardziej kulturalnie . A jeśli chodzi o Fernando Torresa to jest to dobry piłkarz i myślę , że w przyszłości będzie jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:14, heaton 1992 bdg napisał:

> > Piłka nożna:
> > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=38336
> > Człowieku! Czy ty wiesz co to jest netykieta?
>
> Człowieku!! To może krzyknąc do ciebie!! To jest forum o wyłącznie jednym zawodniku

> i forum które mi podałeś nie jest odpowiedznie gł...pku
>
> I nie jest to tylkopod względem piłkarskim, ale takze o Fernando jako człowieku

>
> Więc idz do lamusa łosiu
Przypomnę Tobie tylko , że na forum obowiązują pewne zasady kultury osobistej i powinno
tu się przeklinać . Emocje przecież możesz wyrazić w inny sposób , i odpowiedzieć drugiemu
użytkownikowi bardziej kulturalnie . A jeśli chodzi o Fernando Torresa to jest to dobry
piłkarz i myślę , że w przyszłości będzie jeszcze lepszy :)


On jest juz z Krystyną najlepszym zawodnikiem naświecie i bedzie jeszcze lepszy!!

PS: nie przeklnąłem ani razu!! -patrz uważniej, lub idz do okulisty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:17, FernandoTorres napisał:

> > > Piłka nożna:
> > > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=38336
> > > Człowieku! Czy ty wiesz co to jest netykieta?
> >
> > Człowieku!! To może krzyknąc do ciebie!! To jest forum o wyłącznie jednym zawodniku

>
> > i forum które mi podałeś nie jest odpowiedznie gł...pku
> >
> > I nie jest to tylkopod względem piłkarskim, ale takze o Fernando jako człowieku

>
> >
> > Więc idz do lamusa łosiu
> Przypomnę Tobie tylko , że na forum obowiązują pewne zasady kultury osobistej i
powinno
> tu się przeklinać . Emocje przecież możesz wyrazić w inny sposób , i odpowiedzieć
drugiemu
> użytkownikowi bardziej kulturalnie . A jeśli chodzi o Fernando Torresa to jest to
dobry
> piłkarz i myślę , że w przyszłości będzie jeszcze lepszy :)
>

On jest juz z Krystyną najlepszym zawodnikiem naświecie i bedzie jeszcze lepszy!!

PS: nie przeklnąłem ani razu!! -patrz uważniej, lub idz do okulisty ;]

Cytuję '''' łosiu '''' to jest właśnie przeklinanie , albo też obrażanie innego użytkownika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:25, heaton 1992 bdg napisał:

> > > > Piłka nożna:
> > > > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=38336
> > > > Człowieku! Czy ty wiesz co to jest netykieta?
> > >
> > > Człowieku!! To może krzyknąc do ciebie!! To jest forum o wyłącznie jednym
zawodniku
>
> >
> > > i forum które mi podałeś nie jest odpowiedznie gł...pku
> > >
> > > I nie jest to tylkopod względem piłkarskim, ale takze o Fernando jako
człowieku
>
> >
> > >
> > > Więc idz do lamusa łosiu
> > Przypomnę Tobie tylko , że na forum obowiązują pewne zasady kultury osobistej
i
> powinno
> > tu się przeklinać . Emocje przecież możesz wyrazić w inny sposób , i odpowiedzieć

> drugiemu
> > użytkownikowi bardziej kulturalnie . A jeśli chodzi o Fernando Torresa to jest
to
> dobry
> > piłkarz i myślę , że w przyszłości będzie jeszcze lepszy :)
> >
>
> On jest juz z Krystyną najlepszym zawodnikiem naświecie i bedzie jeszcze lepszy!!

>
> PS: nie przeklnąłem ani razu!! -patrz uważniej, lub idz do okulisty ;]
Cytuję '''' łosiu '''' to jest właśnie przeklinanie , albo też obrażanie innego użytkownika
...


To przekleństwo!!??

Chyba w przedszkolu; no chyba ze jest sie lalusiem co sie za wszystko obraza- ale to tak na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:31, HunterO7 napisał:

Fernando, ile masz lat ?

Żeby nie spamować, Torres miał całkiem niezły 1 sezon w Liverpoolu. Bardzo dobry napastnik.



Mam 14lat; i mozesz mi wierzyc lub nie; ale byłem na wakacjach w Anglii(min. Liverpool-u) i trafiłem na trening The Reds; i sie z nim spotkałem(były autografy itp.) Min. stą moja sympatia do niego i to ze mam podobny styl gry(oczywiscie nie gram jak on, ale moze kiedys(narazie gram w trampkarzach Wisełki.

A na forum o piłce(ogólnie) nie psize bo tam sie miesz 100 tematów piłkarskich ze soba; i nie mozna pogadac o "El Nino"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:35, FernandoTorres napisał:

> Fernando, ile masz lat ?
>
> Żeby nie spamować, Torres miał całkiem niezły 1 sezon w Liverpoolu. Bardzo dobry
napastnik.


Mam 14lat; i mozesz mi wierzyc lub nie; ale byłem na wakacjach w Anglii(min. Liverpool-u)
i trafiłem na trening The Reds; i sie z nim spotkałem(były autografy itp.) Min. stą
moja sympatia do niego i to ze mam podobny styl gry(oczywiscie nie gram jak on, ale
moze kiedys(narazie gram w trampkarzach Wisełki.

A na forum o piłce(ogólnie) nie psize bo tam sie miesz 100 tematów piłkarskich ze soba;
i nie mozna pogadac o "El Nino"

Pogadać można zawsze jak się chce , na pewno ktoś się znajdzie , kto z tobą pogada . Obrażaj więcej ludzi ( nie chodzi mi o to żebyś to robił ) , wtedy szybciej opuścisz to forum ...
A Torres na razie nie zachwyca na początku tego sezonu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:37, heaton 1992 bdg napisał:

> > Fernando, ile masz lat ?
> >
> > Żeby nie spamować, Torres miał całkiem niezły 1 sezon w Liverpoolu. Bardzo
dobry
> napastnik.
>
>
> Mam 14lat; i mozesz mi wierzyc lub nie; ale byłem na wakacjach w Anglii(min. Liverpool-u)

> i trafiłem na trening The Reds; i sie z nim spotkałem(były autografy itp.) Min.
stą
> moja sympatia do niego i to ze mam podobny styl gry(oczywiscie nie gram jak on,
ale
> moze kiedys(narazie gram w trampkarzach Wisełki.
>
> A na forum o piłce(ogólnie) nie psize bo tam sie miesz 100 tematów piłkarskich ze
soba;
> i nie mozna pogadac o "El Nino"
Pogadać można zawsze jak się chce , na pewno ktoś się znajdzie , kto z tobą pogada .
Obrażaj więcej ludzi ( nie chodzi mi o to żebyś to robił ) , wtedy szybciej opuścisz
to forum ...



Spoko...rozumiem cie

A to zajscie, ponieważ to ty mnie nie zrozumiałeś w kilku postach


Ale zarzuc juz na luz; ja też i jest GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, nie podważam tego. Pisz o Torresie, ale pogódź się z tym, że inni użytkownicy mogą mieć o nim inne zdanie od ciebie. I w żadnym wypadku nie możesz ich za to obrażać. I jeśli mógłbyś, jak odpowiadasz to usuń to co napisał poprzednik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:06, FernandoTorres napisał:

NAJLEPSZY NAPASTNIK ŚWIATA

WPISUJCIE TO CO WIECIE O FERNANDO ORAZ PISCIEE OPINIE JAK I KOMENTARZE CO DO JEGO POSTAWY
PODCZAS MECZÓW


DZIECIAK WYMIATA..............a Krystyna to przynim przereklamowana gwiazda


Odpuść sobie to forum, bo długo tu nie zajedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:38, HunterO7 napisał:

Dobrze, nie podważam tego. Pisz o Torresie, ale pogódź się z tym, że inni użytkownicy
mogą mieć o nim inne zdanie od ciebie. I w żadnym wypadku nie możesz ich za to obrażać.
I jeśli mógłbyś, jak odpowiadasz to usuń to co napisał poprzednik :)


Oj wielki problem

Ale juz spoko wrzuc na luz; nic do ciebie nie mam

I jest juz Git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:06, FernandoTorres napisał:

NAJLEPSZY NAPASTNIK ŚWIATA


dla mnie nie, kolejny picus glancus

Dnia 28.08.2008 o 19:06, FernandoTorres napisał:

WPISUJCIE TO CO WIECIE O FERNANDO ORAZ PISCIEE OPINIE JAK I KOMENTARZE CO DO JEGO POSTAWY PODCZAS MECZÓW


nie sledze jego kariery, a jego osoba niczym mi nie imponuje, jeden z wielu pilkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzycie o istniejącym już temacie na temat piłki nożnej, o spamie i wieku tego małolata, a nadal tutaj się wypowiadacie i tworzycie kolejny, niepotrzebny, śmieciowaty temat. Zamiast narzekać trzeba było podać link (ktoś podał) i nic więcej nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować