Zaloguj się, aby obserwować  
demo124

Rayman (temat ogólny)

106 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 17:29, witold07 napisał:

> > Pomocy!!!!!!!!!!W Rayman III mam kłopot w następującym miejscu:jestem w podziemiach
przeszedłem
>
> > już komnate gdzie musiałem użyć 1 kamień aby położyć go na płycie chodnikowej, która
otworzyła
>
> > kratę dzięki czemu mogłem iść dalej, ale potem jest kolejny strażnik, który blokuje
przejście.Jest
>
> > tam również pojemnik na kamienie ale pusty.Co teraz zrobić?
> Podaj screna bo nie mogę sobie przypomnieć momentu, grę całą przeszedłem.


Przepraszam za zamieszanie jakimś cudem przeszedłem ten fragment.Dzięki za odzew,gdy będę w
kłopocie odezwę się.
Czy grasz jeszcze w jakieś gry tego typu co rayman?

Tak przeszedłem kangurka kao jedynkę i dwójkę z komputer świat gry, teraz czekam na trójkę bo w tym roku powinni dać. Mam plany aby wysłać maila do cda aby zamieścili grę Psychonautus, nigdy jej w sklepie nie widziałem, a CDA to jedyne czasopismo, które może ją wydać. A! i jeszcze przeszedłem dwu wymiarowe raymany. W Rayman szalone kórliki nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 18:55, 332 napisał:

Ostatnia częśc Rayman''a to gra dla dzieciaków. [coś pachnie mi WII] Fajny był Rayman M :D
( takie ściganie się)
Pamiętam jeszcze jak grałam w Raymana 2D. To były czasy.

I Rayman uczy angielskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:33, miki10000 napisał:

nie wiem jak przejść 1 misje w raymanie3 to tam gdzie są 2 łapy były skarbonki i wyżej
Błagam o pomoc

opisz dokładniej bo raymana całego prawie przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:33, miki10000 napisał:

nie wiem jak przejść 1 misje w raymanie3 to tam gdzie są 2 łapy były skarbonki i wyżej
Błagam o pomoc



Opisz dokładnie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co za problem? wspinajac się po platformach musisz ładować pięść i rozwalać skarbonki. Tylko uważaj, bo niektóre kompy mają ekhm... problemy. Na wszelki wypadek wejdź na samą górę, zeskocz z helikopterem i rozbijaj skarbonki. Musisz mieć taki żółty pasek na dole, który pokazuje ci, ile jeszcze skarbonek zostało (pokazany jak czyjaś energia). Nie rozbijaj skarbonek, póki nie masz tego paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:37, kedzior141 napisał:

Jedną z moich pierwszych gier był rayman 2:D To były czasy:]



Pamiętam jak trzeba było w Rayman''ie 2D zbierac puchary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:54, kedzior141 napisał:

Oj ale ja mówię o Rayman 2 the great escape:P w 2d cgrałem tylko w jakiejś minigierce w rayman3.)



Aha napisałeś jakby chodziło ci o 2D ;)
Ale 2 też była fajna. Nigdy nie dokończyłam jej całej. Na końcu była misja w której trzeba było pokonac tego pirata (nie pamietam jak miał na imię) nie przeszłam jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Raymana 2, bardzo mi się spodobała ta gra i ostatnio wpadła mi do rąk trzecia część tej kultowej gry. Wiem, wiem, trochę już minęło od premiery trzeciej części jednak ja mam chęć sobie w to pograć...;)
I teraz chciałbym się dowiedzieć czy trzecia część jest w jakimś stopniu kontynuacją drugiej części jeżeli bierzemy pod uwagę fabułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 31.12.2007 o 18:27, 332 napisał:

Ale 2 też była fajna. Nigdy nie dokończyłam jej całej. Na końcu była misja w której trzeba
było pokonac tego pirata (nie pamietam jak miał na imię) nie przeszłam jej :(


Chodzi Ci pewnie o ostatnią misje, gdzie trzeba było pokonac kapitana piratów, Brzytwobrodego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:33, Seqiu napisał:

Kiedyś grałem w Raymana 2, bardzo mi się spodobała ta gra i ostatnio wpadła mi do rąk
trzecia część tej kultowej gry. Wiem, wiem, trochę już minęło od premiery trzeciej części
jednak ja mam chęć sobie w to pograć...;)
I teraz chciałbym się dowiedzieć czy trzecia część jest w jakimś stopniu kontynuacją
drugiej części jeżeli bierzemy pod uwagę fabułę?


Nie. Trzecia część nie jest połączona fabularnie z dwójką, jest to nowa historia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:06, Długi18 napisał:



> Ale 2 też była fajna. Nigdy nie dokończyłam jej całej. Na końcu była misja w której
trzeba
> było pokonac tego pirata (nie pamietam jak miał na imię) nie przeszłam jej :(

Chodzi Ci pewnie o ostatnią misje, gdzie trzeba było pokonac kapitana piratów, Brzytwobrodego
;)



No o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w 2 i 3 . Obie przeszedlem cale :) dla mnie Rayman to kultowy tytul i polecalbym kazdemu dzieciakowi jako jedna z pierwszych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w komnacie w ,której muszę się wspinać po balonach i za pomocą szczękostrzałów na obracającą się platformę na której czekają na mie latające stwory strzelające ze swoich strzelb.Trudno je pokonać przez obracającą się platformę.Jak je pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Raymanem 3, a dok3adniej prawie na samym początku. Mam napisane "przytrzymaj naciśniety klawisz do ruchu w bok" i nie wiem o co chodzi. W tym miejscu:

20090222135351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować