Zaloguj się, aby obserwować  
demo124

Rayman (temat ogólny)

106 postów w tym temacie

Przed sekundą pokonałem superbossa z mocą tetrisa ;) Gra zakończona z niezłym wynikiem ,chociaż w wieży Leptysa zapomniałem rozwalić jedną klatkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pożyczonego Raymana 3 i przeszedłem! (z wielkimi trudami) Zauważyłem, że zapomniałem z kilka klatek, więc po chwili wkurzania, zabrałóem się do roboty. gdy zacząłem walczyć, skończyłem za 1 razem!!! qqqqqrde, że też musiałem za 1 razem, gdy pozbierałem po sobie, a nie z prostego (że tak powiem) =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie tylko dlatego, że mam sentyment (gra z dzieciństwa), ale dlatego, że gra jest rewelacyjna, obstawiam Raymana 2! Bosh, rewelacyjna gra i najlepszy Ray, wciąga, ma świetny klimat i miłe łatwe sterowanie. Jedynym moim zdaniem minus to to, że jest bardzo łatwa i to (ale nie w czasie premiery), że graficznie słabiutka. Zaś Rayek 3... Mam mieszane uczucia, żarty są dla malutkich dzieci, graficznie też nie zachwyca i trudno jest nabić niezłe kombosy. Ogólnie jest niezła, jednak w niczym nie dorównuje "dwójce". Dalszych części nie ma (są tylko odrębne niewchodzące w kolejność gry, np. Rayman M, RRR). Swoją drogą RRR jest całkiem fajny, szkoda tylko, że to nie Rayman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 16:43, Light Prince napisał:

Swoją drogą RRR jest całkiem fajny, szkoda tylko, że to
nie Rayman.


Ogólnie podobały mi sie wszystkie Raymany prócz RRR... po prostu za dużo minigierek a za mało Raymana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik, chciałem se przejść Raymana 3 jeszcze raz, na nowiuteńkim padzie :]
Ale gra całkowicie na niego nie reaguje, po prostu go olewa. Przeczytałem, że trzeba ustawić jakieś osie sterujące czy coś, ale nie mam pojecia o co chodzi. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!!!!!!!!W Rayman III mam kłopot w następującym miejscu:jestem w podziemiach przeszedłem już komnate gdzie musiałem użyć 1 kamień aby położyć go na płycie chodnikowej, która otworzyła kratę dzięki czemu mogłem iść dalej, ale potem jest kolejny strażnik, który blokuje przejście.Jest tam również pojemnik na kamienie ale pusty.Co teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:26, witold07 napisał:

Pomocy!!!!!!!!!!W Rayman III mam kłopot w następującym miejscu:jestem w podziemiach przeszedłem
już komnate gdzie musiałem użyć 1 kamień aby położyć go na płycie chodnikowej, która otworzyła
kratę dzięki czemu mogłem iść dalej, ale potem jest kolejny strażnik, który blokuje przejście.Jest
tam również pojemnik na kamienie ale pusty.Co teraz zrobić?

Podaj screna bo nie mogę sobie przypomnieć momentu, grę całą przeszedłem.

Luke100 Luke100

W samej grze wejdz w opcje i zmień na game pad, bo może jest ustawione na "klawiatura". Zainstalowałeś sterowniki? Są one na płycie z padem. A osie sterujące to są te dwie gałki, którymi możesz obracać w dowolne strony.Zainstaluj sterowniki i przełącz na "gamepad" to powinno zadziałać. Gdybyś zainstalował sterowniki to gałki w padzie by chodziły, a tak to windows nie "rozpoznał" wszystkich przycisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pamietam jak sie w to gralo...gierka nawet fajna, ale po Raymanie 3 wszystko spartolili...Raving Rabbids to zdecydowanie najgorsza czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:04, Mechu95 napisał:

Heh, pamietam jak sie w to gralo...gierka nawet fajna, ale po Raymanie 3 wszystko spartolili...Raving
Rabbids to zdecydowanie najgorsza czesc.

Raving Rabbid to całkowicie inna gra tylko nosi tytuł raymana, szykują raymana Raving Rabbid 2. Mogli by w końcu wypuścić platformówkę i pomyśleć o wszystkich a nie o ośmio latkach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:07, Dominik000 napisał:

> Heh, pamietam jak sie w to gralo...gierka nawet fajna, ale po Raymanie 3 wszystko spartolili...Raving

> Rabbids to zdecydowanie najgorsza czesc.
Raving Rabbid to całkowicie inna gra tylko nosi tytuł raymana, szykują raymana Raving Rabbid
2. Mogli by w końcu wypuścić platformówkę i pomyśleć o wszystkich a nie o ośmio latkach :|


Wlasnie...np. Rayman bedacy bodyguardem starszej moherowej babci rozwala wszystkich naokolo z AWP i M4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:50, Dominik000 napisał:

> Pomocy!!!!!!!!!!W Rayman III mam kłopot w następującym miejscu:jestem w podziemiach przeszedłem

> już komnate gdzie musiałem użyć 1 kamień aby położyć go na płycie chodnikowej, która otworzyła

> kratę dzięki czemu mogłem iść dalej, ale potem jest kolejny strażnik, który blokuje przejście.Jest

> tam również pojemnik na kamienie ale pusty.Co teraz zrobić?
Podaj screna bo nie mogę sobie przypomnieć momentu, grę całą przeszedłem.

Luke100 Luke100

W samej grze wejdz w opcje i zmień na game pad, bo może jest ustawione na "klawiatura". Zainstalowałeś
sterowniki? Są one na płycie z padem. A osie sterujące to są te dwie gałki, którymi możesz
obracać w dowolne strony.Zainstaluj sterowniki i przełącz na "gamepad" to powinno zadziałać.
Gdybyś zainstalował sterowniki to gałki w padzie by chodziły, a tak to windows nie "rozpoznał"
wszystkich przycisków.


Psiew, psiew. Sterowniki są zainstalowane, ale NIESTETY z tej płytki. Teraz, kiedy wiem, o co chodzi, muszę zadać inne pytanie: jak odinstalować sterowniki z płytki i zainstalować te Windowsowe? (Dodaj/Usuń Programy odpada, Menedżer Urządzeń też, chyba, że jest na niego kilka sposobów). Jestem jednak zdziwiony, gdyż na szalonych kórlikach pad działa.

I coś o Raymanie Kurw... znaczy się, Kórliki. To w zasadzie nie jest Rayman 4 (teraz trochę filozofii), bo gdyby był 4, to jednocześnie Rayman Multiplayer musiałby być trójką, a Rayman 3 Hoodlum Havoc musiałby być Raymanem 4, a więc Rayman Kórliki to 5 z serii, ale to jest w zasadzie inna seria gier, skoro są Szalone kórliki 2, a nie Rayman 5 szalone kórliki i Rayman 6 szalone kórliki dwa. Ależ to pomieszane. :)

A, i coś do Mechu95: Rayman Szalone Kórliki 2 to coś, co nie powinno być Raymanem, bo tam go w zasadzie nie ma! znaczy się, nie występuję on. Czytałem recenzje na necie. :) osobiście gry nie mam. Bo nie mam Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:50, Dominik000 napisał:

> Pomocy!!!!!!!!!!W Rayman III mam kłopot w następującym miejscu:jestem w podziemiach przeszedłem

> już komnate gdzie musiałem użyć 1 kamień aby położyć go na płycie chodnikowej, która otworzyła

> kratę dzięki czemu mogłem iść dalej, ale potem jest kolejny strażnik, który blokuje przejście.Jest

> tam również pojemnik na kamienie ale pusty.Co teraz zrobić?
Podaj screna bo nie mogę sobie przypomnieć momentu, grę całą przeszedłem.



Przepraszam za zamieszanie jakimś cudem przeszedłem ten fragment.Dzięki za odzew,gdy będę w kłopocie odezwę się.
Czy grasz jeszcze w jakieś gry tego typu co rayman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia częśc Rayman''a to gra dla dzieciaków. [coś pachnie mi WII] Fajny był Rayman M :D ( takie ściganie się)
Pamiętam jeszcze jak grałam w Raymana 2D. To były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować