Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur’s Gate i Icewind Dale w eXtra Klasyce!

37 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 13:37, PanicZIUT napisał:

Nad innymi tytułami które chcieli byście zobaczyć ponownie w seriach nieustannie pracujemy.

Jakieś konkrety? Marzy mi się Original War... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:06, 143872 napisał:

Jakieś konkrety? Marzy mi się Original War... :>


Można tą grę kupić w gog.com za 5,99 dolarów, tylko na początku trzeba mieć dostęp do bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano było, też się zdziwiłem na początku. Jak była pierwsza edycja EKG to były te dwie sagi ale potem wycofali jak został wprowadzony Hit i Dodatek. Teraz wychodzi na nowo. Nie popisali się, mogli zachować od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciałalien vs. Predator 2 bo na internecie wymiata xd a mało jest ludzi co mają klucze i nikt prawie już tam nie gra na necie. A co do seri BG to fajnieże znów jest bo mi się jedna płyta z 1 porysowała i nie chce się odpalić i chyba kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur i Icewind na jednej płycie DVD to rzecz interesująca, ja jednak dużo bardziej bym się cieszył, gdyby pojawiły się Planescape Torment, dodatek i patch do ME oraz patch do NWN2.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

goood, very good :]
czekałem na tego Baldura, bo przy poprzednim rzucie był znacznie zbyt mały nakład, rozeszło sie zanim zdąrzyłem gdziekolwiek ruszyć do sklepu ;)
dobra reedycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że znowu wznawiają Baldura bo to naprawdę dobra gierka. Ja mam edycję premierową oraz tą z poprzedniego rzutu eXtra klasyki (gorsze pudełko ale za to gra na 1 DVD a nie na 12CD;))i i właśnie zauważyłem, że ta obecna jest o 2 zł droższa od poprzedniej (wtedy 24,90 a teraz 26,99)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:06, 143872 napisał:

> Nad innymi tytułami które chcieli byście zobaczyć ponownie w seriach nieustannie
pracujemy.
Jakieś konkrety? Marzy mi się Original War... :>


O ba...
Jak będę znał konkrety to je podam :o)
Generalnie raczej zapraszam na stronę mojego konsulatu po detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:26, 143872 napisał:

Ano było, też się zdziwiłem na początku. Jak była pierwsza edycja EKG to były te dwie
sagi ale potem wycofali jak został wprowadzony Hit i Dodatek. Teraz wychodzi na nowo.
Nie popisali się, mogli zachować od początku ;)


Nie wycofali tylko wszystko do zera się sprzedało.
Popisali się i odnowili licencje :o)
Więc znów są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:39, PanicZIUT napisał:

Jak będę znał

Czyli wyszło ... jak zwykle ;] No cóż, czekam cierpliwie na wiadomości. Ahh... Ten Original nie daje mi spokoju ... ;)

@post wyżej

Aczkolwiek design jest nowy i przez jakiś czas nie było BG dostępnego na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje siebie z jednego forum o BG w kontekście tej informacji:

"Ach, me serce raduje się jak nigdy, wspaniała informacja."

Mimo tego że jestem już szczęśliwym posiadaczem wersji kolekcjonerskiej sagi BG (z segregatorem na płyty CD, "jak przejść BG2" i dodatkowym sklepem z sprzętem baldurana) to zamiwrzam kupić bo:
1. Warto mieć zapasową kopie
2. Icewind Dale- zobaczyć o co w tym biega :P
3. Bo moje płyty mają tyle lat że już jedna przy niektórych napędach, komputer nie odczytuje (jest uszkodzona)

do ostatniego punktu będę miał niestety wielką uraze do wydawcy polskiego, bo jak się dowiadywałem przez maila o możliwości wymiany płyty usłyszałem: jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować