Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest nowy patch do gry Stalker: Czyste Niebo

21 postów w tym temacie

Kupiłem STALKERA z pre-ordera, przeszedłem pierwszy etap gry .. i wyszedł nowy Patch nie kompatybilny z poprzednią wersją save-ów.. I to by było na koniec mojej przygody z ta grą.. Wczyściłym dokładnie każda skrytkę na bagnach wszystkie zadania poboczne.. i po wydaaniu poprzedniego patcha wszystko od nowa ?! NIE !

Mogę komuś odsprzedać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gre trzeba by było od nowa "wziąć na kanał" i od początku to wszystko zacząć,
bo choć na początku uważałem się za wielkiego obrońcę tej produkcji to teraz mam o niej zdanie
takie że po prostu GSC wydało grę na "od*** się".
Wielki zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 13:27, Bllu-Man napisał:

Nie ma takiej strony, wogóle czego to się tyczy ?

jest
http://www.gram.pl/news_8g3hG,,5_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo_8211_Twoj_scenariusz.html



Firma CD Projekt wraz z redakcją portalu stalker.pl serdecznie zapraszają wszystkich fanów postapokaliptycznego klimatu do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy film w realiach zony.

Zostań autorem swojego „Blair Zone Project” lub stwórz komedię pomyłek ze snorkiem w roli głównej. Puść wodze wyobraźni i stwórz najbardziej zaskakujący scenariusz, bo to właśnie pomysł i oryginalność zadecydują o zwycięstwie.

Główną nagrodą jest wysokiej klasy 20 calowy monitor firmy Iiyama o wartości 900zł.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć pod adresem http://forum.stalker.pl/viewforum.php?f=58

“S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo” to jedna z najlepszych strzelanek ostatnich miesięcy. Klimat Czarnobyla, nawiązanie do kultowej powieści braci Strugackich oraz rozbudowany tryb fabularny zapewniły uznanie wielu fanów. Gra od dnia premiery nie schodzi też z list bestsellerów w naszym kraju. Czyste Niebo stanowi prolog do wydanej w 2007 gry S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla, uznanej za jedną z najbardziej klimatycznych gier FPS.

Gra S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo dostępna jest w sprzedaży w nastrojowej, rosyjskiej wersji językowej z polskim lektorem w sugerowanej cenie 99,90 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami. Po zainstalowaniu patcha także skończyłem grać gdyż byłem dosyć daleko i ie miałem ochoty powtarzać bagien xp, a na dodatek po zainstalowaniu patcha wydajność spadła ok. 60% :/
(nie wiem jakim cudem ale tak !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami. Po zainstalowaniu patcha także skończyłem grać gdyż byłem dosyć daleko i ie miałem ochoty powtarzać bagien xp, a na dodatek po zainstalowaniu patcha wydajność spadła ok. 60% :/
(nie wiem jakim cudem ale tak !!)

Co racja to racja...

Na moim sprzęcie stał się właściwie nie grywalny..

Swoją drogą ten patch miał podnieść wydajność o 6% !!! Chyba tylko daltego go zainstalowałem (niepotrzebnie)..
Eh.. szkoda trochę kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na edycję kolekcjonerską:)
Swoją drogą Damianuss1 ma rację. To dobrze, że pojawiają się poprawki. Jeśli jest jakiś błąd w grze, to producent powinien czuć się zobowiązany do załatania go. Zapytajcie zapalonych graczy w Pro Evolution Soccer 2008 (xbox360). Żaden patch nie ukazał się przez cały rok, który naprawiłby fatalną jakość grania po internecie- pingi zaczynały się od 1000 na 8000 kończąc! Dodajmy jeszcze, że gra od Konami jest droższa od stalkera. Jakby tego było mało to programiści ze strefy Zony;-) w wypuszczanych patchach, oprócz naprawiania błędów, optymalizują kod, poprawiają grafikę i inne. Także nie narzekać ludziska!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko doczekam się nowego sprzętu biorę się za pobieranie tego patcha. Wszystko, by zobaczyć tą grę w DirectX 10.1 ;)

Co do komentarzy o patchu - kiepscy z Was gracze panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy...Nowy STALKER to koszmar. Kupiłem go, bo...stalker !, bo..wszystkiego więcej !, bo...miało być cacy ! I co z tego wyszło ? W bólach, często powtarzając brzydkie słowa, skończyłem tą robioną na kolanie grę i ...jak najszybciej sprzedałem, póki ludzie na Allegro chcieli brać. Może po 20 łatach wszystko będzie świetnie chodziło, ale nie chciało mi się tyle czekać.

“S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo” to jedna z najlepszych strzelanek ostatnich miesięcy."

Buahaha ! To lepszy dowcip od "Fallout 3 jest prawdziwą grą RPG i godnym następcą poprzednich części".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować