Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wór plotek o Assassin`s Creed 2

34 postów w tym temacie

Zapowiada sie bardzo ciekawie , i tak jak pepsi , mam nadzieje ze duzo sie nauczyli i tym razem bedzie to gra ktora nie zaczyna sie nudzic po trzeciej misji i ktora wniesie duzo swiezych elementow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo ciekaw kolejnej części AC, gdyż przy jedynce bawiłem się wyśmienicie i to nawet mimo tego, że po pewnym czasie niektóre (podkreślam - niektóre) z misji zaczynały być monotonne.
miejmy nadzieję, że sequel będzie jeszcze lepszy od poprzednika, a jeśli tak będzie - to na pewno i jego kupię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że mniej misji pobocznych będzie a co do tego że będzie bardziej urozmaicona walka to w sumie nie widzę takiej potrzeby, już w jedyneczce zwłaszcza w późniejszych misjach walka miała niezłego powera i była bardzo satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam obawy po przeczytaniu "16 typów misji" czyżby to samo co w AC 1 tyle że więcej? Nie podobała mi się ta wizja, że przed każdym zamachem wykonywaliśmy identyczny zestaw czynności... Tu boję się, że będzie tak samo, ale będzie więcej typów tych mini zadań... Wolałbym coś w rodzaju popychających historię sub questów niż jakieś minigierki :/

Nie mniej AC 1 był bardzo klimatyczny i miał świetną fabułę więc AC 2 też się pewnie zainteresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Innym znamiennym momentem gry ma być lot maszyną latającą Da Vinciego.
Jakoś nie bardzo widzę to w tej grze:/
Mam nadzieję, że nie będzie to moment, który będzie występował w opiniach: "Assassin''s Creed 2, o tak! Świetna gra, tylko ten etap z lataniem... Mogłoby go nie być".
Choć jeśli rzeczywiście się pojawi i jeśli zrobią to dobrze i ciekawie wplotą w fabułę, to kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I fajnie. Bo niestety gdzieś tak po 3/4 przejścia gry już coś nam się przejadają te same ataki. A jak gra ma być bardziej urozmaicona... why not? Jedynka gra przecież świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu odwiedziłem Wenecję, w tym plac Św. Marka (bazylikę również). Ciekawe miejsce na akcję gry, uwierzcie :) Ciasne uliczki są wręcz idealne do wspinaczki, no i te labirynty. Uhh szukaliśmy własnej grupy ponad 1,5 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Altair znany z pierwszej części to postać z roku 1103, zatem w "dwójce" gracz wcieli się w jego potomka." , "godnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Altair będzie umiał pływać." Trochę bezsensu, jak ma umieć pływać skoro nie będziemy nim grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC mi się bardzo podobało, a jakby wprowadzili te wszystkie elementy, które opisano w plotce to ta gra byłaby świetna, ale rzeczywistość chyba zweryfikuje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 14:13, mikim napisał:

Hm... Ciekawie się to zapowiada, ja natomiast czekam, aż pierwsza część gry stanieje
do poziomu około 50 zł.


No to sobie poczekasz,bo AC to jedna z tych gier które NIGDY do redycji nie trafią,ich cena zawsze będzie na zbliżonym poziome-100-70] zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 14:13, mikim napisał:

Hm... Ciekawie się to zapowiada, ja natomiast czekam, aż pierwsza część gry stanieje
do poziomu około 50 zł.


50zł? Oh yeah. Byle by szybko. Wstyd się przyznać, ale w jedynkę nie grałem.

A zdaję się, że dwójka miała być w czasach rewolucji francuskiej...Zresztą, na jedno wychodzi. A trzecia część... może Ninja? Byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym żadnych zastrzeżeń gdyby te nowości znalazły odzwierciedlenie w grze. Mam nadzieję, że to nie tylko plotki i AC2 nie będzie równie monotonna jak jego poprzednik, w który zresztą i tak się zagrywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować