Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Który można

Dnia 23.02.2007 o 17:29, Corporal napisał:

zdobyć poziom (bez cheatów), jestem w 5 rozdziale mam 46, ale wróciłem do zapomnianej doliny,
a tam kolejne masy potworów. Uzyskał ktoś 50 level ?

Chyba można nabijać levele bez ograniczeń. Jest nawet jeden bug, a mianowicie, jeśli weźmiemy Vatrasa na statek i oddamy mu almanach, to będziemy mogli za darmo go od niego wziąść i znowu mu oddać uzyskując doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:29, Corporal napisał:

Który można zdobyć poziom (bez cheatów), jestem w 5 rozdziale mam 46, ale wróciłem do zapomnianej doliny,
a tam kolejne masy potworów. Uzyskał ktoś 50 level ?

Polecam wybicie przed wyruszeniem do Dworu Irdorath wszystkiego co się rusza. Zanim to jednak zrobisz, okradnij ludzi - za to też jest trochę doświadczenia. Poza tym, skoro masz już 46 lvl, a dopiero zacząłeś V rozdział, myślę, że bez przeszkód dobijesz do 50. Ja osobiście zdobyłem najwyżej 49, choć na forum ktoś dawał link do screena z 52, więc jest to jak najbardziej możliwe :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:44, Jakub Wędrowycz napisał:

/.../ Ja osobiście zdobyłem
najwyżej 49, choć na forum ktoś dawał link do screena z 52, więc jest to jak najbardziej możliwe
:-)


Grając tylko w samą podstawkę? Ho ho, toż to wyśmienity wynik! (Choć mało prawdopodobny, prawdę powiedziawszy. ;P) Ja grając z dodatkiem osiągnąłem 52 lvl. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:27, sługa Innosa napisał:

Chyba można nabijać levele bez ograniczeń. Jest nawet jeden bug, a mianowicie, jeśli weźmiemy
Vatrasa na statek i oddamy mu almanach, to będziemy mogli za darmo go od niego wziąść i znowu
mu oddać uzyskując doświadczenie.


Tak, tylko tego typu zagrania, podchodzą pod lekkie cheatowanie. ;) Z tego co mi się wydaje osiągnięcie więcej niż 40 lvl-a, bez korzystania z bugów i podczas grania w samą tylko podstawkę, jest już sporym osiągnięciem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:49, Cossack777 napisał:

Grając tylko w samą podstawkę? Ho ho, toż to wyśmienity wynik! (Choć mało prawdopodobny, prawdę
powiedziawszy. ;P) Ja grając z dodatkiem osiągnąłem 52 lvl. xD


Przecież nigdzie nie napisałem, że chodzi mi o podstawkę :-P Mówimy oczywiście o Nocy Kruka. A jeśli o podstawkę chodzi, wątpię, by ktokolwiek, grając uczciwie, choć zbliżył się do 50 poziomu.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trzeba tak było od razu. :P Jakby nie patrzeć temat dotyczy tylko "dwójeczki".
A co do awansowania - na upartego czyszcząc wszystko, wykonując wszystkie questy i w ostateczności skupiając swoją uwagę na NPC-ach (hiehie :P), to moim zdaniem można dobić gdzieś w okolice 41-42 lvl-u. Wyższy poziom jest już raczej wątpliwy do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:03, Cossack777 napisał:

Trzeba tak było od razu. :P Jakby nie patrzeć temat dotyczy tylko "dwójeczki".


Niby tak, ale jak widać, nikt tego nie przestrzega, bo pytanie, na które odpowiadałem, skierowane było do NK :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:03, Cossack777 napisał:

A co do awansowania - na upartego czyszcząc wszystko, wykonując wszystkie questy i w ostateczności
skupiając swoją uwagę na NPC-ach (hiehie :P), to moim zdaniem można dobić gdzieś w okolice
41-42 lvl-u. Wyższy poziom jest już raczej wątpliwy do osiągnięcia.

Za przykład może służyć Abi Dalzim (powszechnie znany jako Abi ^_^), który jak sam podreślał - spełnił wszystkie questy i pozbył się potworów w 100%. Skończył grę na 41 poziomie.
Według mnie można osiągnąć i 42, lecz wtedy, trzeba wybić naprawdę wszystko co się da, co się rusza (mam na myśli eNPeCe)... A to już moim zdaniem lekka paranoja ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:16, gothicsheep napisał:

Za przykład może służyć Abi Dalzim (powszechnie znany jako Abi ^_^)

Wiem kto to. ;P

Dnia 23.02.2007 o 23:16, gothicsheep napisał:

- spełnił wszystkie questy i pozbył się potworów w 100%. Skończył grę na 41 poziomie.

Cóż - tu bym trochę polemizował, bowiem człowiek zawsze coś przeoczy, nieważne jak bardzo by się starał. ;)

Dnia 23.02.2007 o 23:16, gothicsheep napisał:

Według mnie można osiągnąć i 42, lecz wtedy, trzeba wybić naprawdę wszystko co się da, co się
rusza (mam na myśli eNPeCe)... A to już moim zdaniem lekka paranoja ^_^...

Ja również nigdy nie zabijałem NPC-ów - choćby przez wzgląd na zachowanie klimatu (przez duże K) do ostatnich momentów gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:22, Cossack777 napisał:

> - spełnił wszystkie questy i pozbył się potworów w 100%. Skończył grę na 41 poziomie.
Cóż - tu bym trochę polemizował, bowiem człowiek zawsze coś przeoczy, nieważne jak bardzo by
się starał. ;)

A już chciałem napisać 99%, ale mózg coś nie załapał ^_^...

Dnia 23.02.2007 o 23:22, Cossack777 napisał:

> Według mnie można osiągnąć i 42, lecz wtedy, trzeba wybić naprawdę wszystko co się da, co się rusza
> (mam na myśli eNPeCe)... A to już moim zdaniem lekka paranoja ^_^...
Ja również nigdy nie zabijałem NPC-ów - choćby przez wzgląd na zachowanie klimatu (przez duże K) do
ostatnich momentów gry...

Za to, tu jesteśmy zgodni w 100% ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:22, Cossack777 napisał:

Cóż - tu bym trochę polemizował, bowiem człowiek zawsze coś przeoczy, nieważne jak bardzo by
się starał. ;)

Też tak myślę! Kierowany tym przeczuciem wypłynąłem z obozu bandytów w stronę otwartego morza w poszukiwaniu jakiejś wyspy i pojawiła się rzecz nieznana! Filmik na którym potwór morski zjada moją postać :D Sorry to nie temat o NK, ale dodatek jest tak pleciony w podstawkę, że to w sumie już jedna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:32, Corporal napisał:

...wypłynąłem z obozu bandytów w stronę otwartego morza w poszukiwaniu jakiejś wyspy i pojawiła się rzecz > nieznana! Filmik na którym potwór morski zjada moją postać :D...

Zgadza się. Fajna (ale nie dla bezimiennego ^_^) i efektownie wpleciona cut-scenka. Dobrze, że z nią twórcy podumali, bo np. jak w Khorinis wypłyniemy daleko (za daleko) "niewidzialne tarcze" będą nam stawiać opór, co odbiera grze realizmu i staje się ona sztuczna...

Osobiście, lubie takie smaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:32, Corporal napisał:

Kierowany tym przeczuciem wypłynąłem z obozu bandytów w stronę otwartego morza w poszukiwaniu jakiejś
wyspy i pojawiła się rzecz nieznana! Filmik na którym potwór morski zjada moją postać :D

U mnie żadem filmik się nie pokazuje... Pasek życia robi się pusty, a Bezimienny jakimś cudem znajduje się kilkanaście metrów nad poziomem morza i spada w dół. I tak w kółko :-/ Szkoda, bo z tego co mówicie wynika, że to naprawdę fajnie wygląda... No nic, spróbuje jeszcze raz stać się karmą dla ryb ;-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********OGŁOSZENIE**********

Jeżeli macie pytanie w związku z grą Gothic2 to jestem expertem. Ukończyłem Gothica2 prawie 10 razy i znam wszystkie questy na pamięć (nawet te których nie znajdziecie w poradniku)!

Moje gg- 6072643

**********KONIEC OGŁOSZENIA***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh ludzie... Kolejny spec od G2... Wiesz pozwól, że Ci coś powiem. Tutaj znajduje się wielu ekspertów od G2 i - nie chwaląc się - też się na nim znam. Tutaj po prostu jak wiesz, to odpowiadasz i pomagasz. Temu ma służyć forum, a nie GG...
A ja G2 ukończyłem więcej niż 10 razy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:17, Tajemnic napisał:

Oh ludzie... Kolejny spec od G2... Wiesz pozwól, że Ci coś powiem. Tutaj znajduje się wielu
ekspertów od G2 i - nie chwaląc się - też się na nim znam. Tutaj po prostu jak wiesz, to odpowiadasz
i pomagasz. Temu ma służyć forum, a nie GG...
A ja G2 ukończyłem więcej niż 10 razy ;P


wow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:27, sługa Innosa napisał:

Który można
> zdobyć poziom (bez cheatów), jestem w 5 rozdziale mam 46, ale wróciłem do zapomnianej
doliny,
> a tam kolejne masy potworów. Uzyskał ktoś 50 level ?
Chyba można nabijać levele bez ograniczeń. Jest nawet jeden bug, a mianowicie, jeśli weźmiemy
Vatrasa na statek i oddamy mu almanach, to będziemy mogli za darmo go od niego wziąść i znowu
mu oddać uzyskując doświadczenie.


Najwyższy level który zyskałem - 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********TAJEMNICA ŻYCIA*************

Wyjawie wam tajemnice jak dojść do 200 levelu. Jak jest misja z sygnetami orkowych dowódców to zbieramy przynajmniej 12 sygnetów, oddajemy je Lordowi Hagenowi po czym przemieniamy sie w niego na "o" i wyrzucamy sygnety. Przemieniamy sie w bohatera, bierzemy je i znow mu dajemy, i tak w nieskończonośc. Za 12 jest coś 4 tys pd. TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

**********KONIEC TAJEMNICY ŻYCIA***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:44, PREDATOR X napisał:

***********TAJEMNICA ŻYCIA*************

Wyjawie wam tajemnice jak dojść do 200 levelu. Jak jest misja z sygnetami orkowych dowódców
to zbieramy przynajmniej 12 sygnetów, oddajemy je Lordowi Hagenowi po czym przemieniamy sie
w niego na "o" i wyrzucamy sygnety. Przemieniamy sie w bohatera, bierzemy je i znow mu dajemy,
i tak w nieskończonośc. Za 12 jest coś 4 tys pd. TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

**********KONIEC TAJEMNICY ŻYCIA***********

Jeśli chcesz wiedzieć to są to kody, bo przemienić się w kogos da się tylko na marvinie. Większość ludzi tutaj, jak i ja brzydzi się kodami, więc to żadna tajemnica tylko zwykłe oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:09, knopfler napisał:

> ***********TAJEMNICA ŻYCIA*************
>
> Wyjawie wam tajemnice jak dojść do 200 levelu. Jak jest misja z sygnetami orkowych dowódców

> to zbieramy przynajmniej 12 sygnetów, oddajemy je Lordowi Hagenowi po czym przemieniamy
sie
> w niego na "o" i wyrzucamy sygnety. Przemieniamy sie w bohatera, bierzemy je i znow mu
dajemy,
> i tak w nieskończonośc. Za 12 jest coś 4 tys pd. TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> **********KONIEC TAJEMNICY ŻYCIA***********
Jeśli chcesz wiedzieć to są to kody, bo przemienić się w kogos da się tylko na marvinie. Większość
ludzi tutaj, jak i ja brzydzi się kodami, więc to żadna tajemnica tylko zwykłe oszustwo.


WIem ze to kody ale ja wykorzystałem je po mistrzowsku. (2 razy przechodzilem gre na kodach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować