Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 15:11, WIelbiciel DSII napisał:

Of-top
maciej nie pytał się czy ma ich zabić, czy też powalić na ziemie chciał wiedzieć jak ich rozłożyć
na łopatki następnym razem czytaj uważnie posty:)
A tak poza tym Sylvia nie da rady pokonać chyba że jesteś w 4 rozdziale:)

ty też dokładniej czytaj post.na końcu napisałem że jeden z najemników może dać więcej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:06, czarek.k napisał:

> Pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Magiem już grałem aloe głupio się nim gra. Chcem być najemnikiem

> ale nie umiem zabic tych dwóch obok chatki. Jak ich zabiliście??
chodzi ci o bulka i tego rugiego?nie trzeba ich zabić tylko pokonać.jeden z najemników ten
który cię sprawdza może dać ci więcej siły.


jak by co to ci dwaj to Bulko i Sylwio. Ale jemu chodzi szybciej o tych dwóch co stoi daleko przed farmą Onara, tylko jeden z nich ma imie i trzeba go pokonać w pojedynku to będzie głosował za naszym przyjęciem do najemników. Chyba o niego mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:06, czarek.k napisał:

> Pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Magiem już grałem aloe głupio się nim gra. Chcem być najemnikiem

> ale nie umiem zabic tych dwóch obok chatki. Jak ich zabiliście??
chodzi ci o bulka i tego rugiego?nie trzeba ich zabić tylko pokonać.jeden z najemników ten
który cię sprawdza może dać ci więcej siły.


Tylko, że skonczyly mi sie PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak walcz z nim i spróbuj mu odebrać jak najwięcej życia gdy polegniesz wstań i znów go bij aż wreszcie upadnie(buster),wyjdzie na to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:19, Maciex94 napisał:

TigerXP własnie o tego mi chodziło


Musisz pokonać tylko bustera drugi najemnik nie bedzie ci przeszkadzał. Zaopatrz się w kilka zwojów kula ognia i rzucaj czar z daleka, jak podpiegnie to uciekaj, jak przestanie cie gonic to znowu rzucasz czar i tak aż go osłabisz. Potem dobij go mieczem. Tylko pamietaj żeby nie rzucać czaru do samego końca bo go zabijesz, jak mu zostanie tylko troszkę życia to podbiegnij i zdziel go mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:28, WIelbiciel DSII napisał:

Zrób tak walcz z nim i spróbuj mu odebrać jak najwięcej życia gdy polegniesz wstań i znów go
bij aż wreszcie upadnie(buster),wyjdzie na to samo:)


Niezupełnie, bo Buster odbierze ci broń, która aktualnie walczyłeś i ewentualne złoto. Jesli nie masz kilku zapasowych dobrych mieczy, to nie wyjdziesz z tej konfrontacji dobrze.

Maciex94
Możesz też po prostu ominąć go i skierować swe kroki od razu na farmę. Ale jak gothicsheep zauważył, jeśli nie dasz rady pokonać Bustera to nie masz co iść na farmę. Tam praktycznie na każdym kroku będziesz dostawał bęcki. Powinieneś wrócić do Khorinis, wypełnić jak najwięcej zadań, a na farmę udać się dopiero, gdy bedziesz miał około 30 siły i ''wojownika'' w broni jednoręcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:57, Maciex94 napisał:

już go pokonalem . Co dalej?? zadanie jeszcze nieskonczone


Ale które zadanie? Mógłbyś podać jego nazwę i osobę, która je zleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:01, rob006 napisał:

> już go pokonalem . Co dalej?? zadanie jeszcze nieskonczone

Ale które zadanie? Mógłbyś podać jego nazwę i osobę, która je zleca?

Ciągle gadam o tym samym czyli te z tymi dwoma najemnikami. Jednego mialem pokonać.To zadanie dotyczyło przyłączenia się do najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:03, Maciex94 napisał:

Ciągle gadam o tym samym czyli te z tymi dwoma najemnikami. Jednego mialem pokonać.To zadanie
dotyczyło przyłączenia się do najemników.


A ja ciągle nie wiem, o które zadanie ci chodzi. Było kilka zadań, w których musiałeś go pobić. W jednym Jarwis zlecał ci pobicie kilku kumpli Sylvia, a w drugim najpierw musiałeś pokonać "razem" z Busterem kilka polnych bestii, a dopiero później go pobić. Mógłbyś trochę jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:03, Maciex94 napisał:

Ciągle gadam o tym samym czyli te z tymi dwoma najemnikami. Jednego mialem pokonać.To zadanie
dotyczyło przyłączenia się do najemników.


Z tego co pamiętam, by dołączyć do najemników musiałeś pokonać kilka osób, a nie tylko Bustera. Pozwiedzaj jeszcze farmę, a powinieneś kogoś znaleźć.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 16:03, Maciex94 napisał:

> Ale które zadanie? Mógłbyś podać jego nazwę i osobę, która je zleca?
Ciągle gadam o tym samym czyli te z tymi dwoma najemnikami. Jednego mialem pokonać.To zadanie
dotyczyło przyłączenia się do najemników.


Hmm a po co jest dziennik misji ? Zobacz co tam jest napisane to się dowiesz co należy zrobić .. nie piszesz nic dokładnie tzn bez żadnych np osób .. Jeśli jakieś imię sie pojawi w towim pośicie może będzie nam łatwiej Ci pomóc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:13, rob006 napisał:

a w drugim najpierw musiałeś
pokonać "razem" z Busterem kilka polnych bestii, a dopiero później go pobić. Mógłbyś trochę
jasniej?

Te polne bestie, to nie z Busterem, a z Festerem. Mała różnica, ale w sumie Buster jest do nas pozytywnie nastawiony, nawet jak go pobijemy, a Fester raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:19, windows00 napisał:

Te polne bestie, to nie z Busterem, a z Festerem. Mała różnica, ale w sumie Buster jest do
nas pozytywnie nastawiony, nawet jak go pobijemy, a Fester raczej nie...


A, to już wiem, o kogo chodzi. W G2 grałem ostatnio pół roku temu, więc raczej nie pamiętam takich szczegółów. :)
Zresztą co za różnica Fester czy Buster. To tak samo jak Lech i Jarosław - skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać. xP

IPI-Tiiba-Kyra
Ten dupek to zapewne Sentenza, i do łatwych przeciwników nie należy. Zdecydowanie bardziej opłaca się pobić Raula, Festera i Roda (najlepiej zrobić to jego własnym mieczem :D)

A co do problemu Maciexa, to już sobie poradził (chyba). Po prostu niedokładnie słuchał Torlofa. Chodziło o zabicie 2 strażników na farmie Bengara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nigdy nie wypowiadałem się w tym temacie, na początek chciałem się przywitać :)
Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to jak: Hi. My name is Jarys, and I`m an alcoholic ;)

A tak na poważnie, właśnie kupiłem Gothic`a w diamentowej edycji i mam nadzieję, że w jakimś określonym czasie go skończę. Jak będę miał pytania to na pewno Wam je będę zadawał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:26, Jarys napisał:

Jako, że nigdy nie wypowiadałem się w tym temacie, na początek chciałem się przywitać :)

Cześć Jarku, fajnie, że dołączyłeś do rzeszy fanów Gothic''a (ale lamersko, co ^_^...).

Dnia 22.02.2007 o 20:26, Jarys napisał:

Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to jak: Hi. My name is Jarys, and I`m an alcoholic ;)

To kiedy idziemy na tego wysokoprocentowego browca ^_^...?
Żarty, żartami... Witamy na pokładzie, lecz musze cię przestrzec - zrobiłeś błąd kupując Gothic''a (a właściwie dwa), teraz nie oderwiesz się od monitora, co zaowocuję popsuciem twojego wzroku i... takie tam bzdety ^_^...

Dnia 22.02.2007 o 20:26, Jarys napisał:

A tak na poważnie, właśnie kupiłem Gothic`a w diamentowej edycji i mam nadzieję, że w jakimś
określonym czasie go skończę. Jak będę miał pytania to na pewno Wam je będę zadawał :)))

Wal śmiało, jesteśmy (ja przynajmniej) do twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:22, rob006 napisał:

Zresztą co za różnica Fester czy Buster. To tak samo jak Lech i Jarosław - skoro nie widać
różnicy, to po co przepłacać. xP

Ano właśnie jest :P
Ostatnie zdanie w moim poście o tym mówi.

@ Jarys
Diamentowa Edycja? Osochosi?
Nie kojarze, żeby Gothic wychodził w DE. Jest Saga Gothic, ale to zupełnie inna sprawa. No i nie zawiera wszystkich części, bo "trójka" zbyt nowa jest ;]
A tak w ogóle to gratuluje decyzji. Na pewno się nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:58, windows00 napisał:

Ano właśnie jest :P
Ostatnie zdanie w moim poście o tym mówi.


A kto by się przejmował jego humorami? Dwa strzały i leży :)
A tak na serio to nie zauważyłem jakichś niekorzystnych skutków ubocznych jego pobicia. Niezbędne jest to do wykonania co najmniej 2 zadań, a jego zdaniem i tak nikt się nie przejmuje. Problem może stanowić tylko Bulko... ale to jest i tak wliczone w koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować