Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Wiecie co.

Daruje sobie BiteFighta już chyba. Im wyższy poziom osiągam i ziwększam swoje statystyki, coraz trudnij jest mi wygrać walkę z kimś kto ma 10 poziomów mniej i każdą ze statystyk conajminiej o 15 mniejszą i co drugą walke dostaje w łeb. nie wiem od czego zależy wynik walki, ale mam wrażenie że zainstalowali tam jakis program który symuluje rzut kościami. 1,2,3 wygrywa jeden 4,5,6 drugi.

Polowanie??!! Jedna wielka kpina!!!! Latarnie to chyba wszędzie poustawiali. Mój wilkołak do jedna wielka dupa, cały czas się ślizga i w te latarnie, pozatym niezły z niego debil jak cały czas poluje pod latarnia a nie gdzieś w ciemnym kącie.

Twórcy a możej lepiej "kloniarze" (w końcu prawie przekalkowali MonsterGama) nie przykładaję ręki żeby coś usprawnić ew. jakieś nowinki do gry wprowadzić, siedzą chyba tylko i liczą kasę którą dostają z reklam, jakimi jest zasłana ta żałosna pseudo kopia MonstersGame''a.

A propo MonsterGame''a. Gram od niedawna ale nie zdażyło mi się jeszcze przywalic w latarnie, co miało miejsce już podczas pierwszego dnia grania w BiteFight, i to nie raz.

Ja ta przykłądam się teraz jedynie do MonsterGama, mniej stresujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 16:01, Quire napisał:

Ja ta przykłądam się teraz jedynie do MonsterGama, mniej stresujący.


Jak dla mnie te wszystkie BiteFight''y, MonsterGame''y to zwykła strata czasu. Co z tego, że zdobędę ten 50 level, skoro prawie nic z tego nie wynika. Gra się tylko dla kolejnego poziomu, ew. dla lepszej broni i nic więcej. Też przyłanczam się do apelu o darowanie sobie tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że w dniu dzisiejszym robią update gierki i wszyscy tracą wszystko co było związane ze złotem (oprócz levelu i doświadczenia). Zerują ci kąto z kasy, tracisz wszystkie przedmioty i skille, no i domostwa nie ma! nie wazne jak to sobie tłumaczą, ja już więcej się nie będę wczówał w ten s\ystem (delikatnie mówiąc) !!!

ale lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:17, Martimat napisał:

Najlepsze jest to, że w dniu dzisiejszym robią update gierki i wszyscy tracą wszystko co
było związane ze złotem
(oprócz levelu i doświadczenia). Zerują ci kąto z kasy, tracisz
wszystkie przedmioty i skille, no i domostwa nie ma! nie wazne jak to sobie tłumaczą, ja już
więcej się nie będę wczówał w ten s\ystem (delikatnie mówiąc) !!!

ale lipa!

Ja także nie będę już w to grał. Przychodzę do domu, loguję się i co.....update.......tyle kasy, przedmiotów,statystyk i najważniejsze ZŁOTA ----> wszystko znikło. Wkurzyłem się i skasowałem swoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:43, mike91 napisał:

> skasowałem swoje konto.
jak sie kasuje konto w tej bzdurnej grze ?


normalnie jest w opcjach, znajdziesz - poszukaj na stronie swojego konta - tam bedzie

acha - tyljko podwójnie mnie wkurza, że w piątek skusiłem się i wykupuiłem konto premium!!! co za ***** - reklam i tak nie miałem, a 2 godz. więcej polowań i częstrze walki (i tak zdrowie mi za szybko spadało więc za często nie mogłem) co 5 min - niczego nie zmieniają, jeśli i tak mnie wyzerowali ... ehhh

więc gdzie jest ten monstergame ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:43, mike91 napisał:

> skasowałem swoje konto.
jak sie kasuje konto w tej bzdurnej grze ?

W ustawieniach na samym dole jest krateczka "usuń konto" bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę jednak trochę pozytywnych cech - lepiej opisane walki, inne zarobki, nowe i lepsze bronie (grafiki też); są przetasowania w statystykach - nom; już mi złośc minęła - ale niesmak pozostanie, a zapał spadł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 11:43, olki77 napisał:

Mi się nawet , poboba lepsza , nowsza wersja , więcej zarabiasz , mniej płacisz :)


cześć ludzi się jeszcze nie "ocknęła" i teraz mozna wyzwać do walki jakiegoś wysokopoziomowca (o wiele bardziej doświadczonego niż ty) i walczyć z nim , bo statsy mają podstawowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie , dzisiaj patrze a a tutaj nowa zakladka VooDoo Shop , więc wchodze a tam do kupienia jakieś kamienie , kryształy chcem juz to kupić , a tu wyskakuje komunikat , wyślij sms 7zł + Vat a dostaniesz 15 kryształow , cóz teraz na wszystkim ludzie zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:13, olki77 napisał:

Tak sobie , dzisiaj patrze a a tutaj nowa zakladka VooDoo Shop , więc wchodze a tam do kupienia
jakieś kamienie , kryształy chcem juz to kupić , a tu wyskakuje komunikat , wyślij sms 7zł
+ Vat a dostaniesz 15 kryształow , cóz teraz na wszystkim ludzie zarabiają.


Gram rowniez we francuskiego BiteFighta i opcja "Boutique vaudou" jest dostepna od ponad tygodnia - dodano ja zaraz po resecie zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:08, Klimos napisał:

Gram rowniez we francuskiego BiteFighta i opcja "Boutique vaudou" jest dostepna od ponad tygodnia
- dodano ja zaraz po resecie zlota.

No właśnie. Dziś właśnie zauważyłem VooDoo shop i kupiec oferuje piekielne kryształy. Wiadomo ci coś na ich temat konkretnie. Czy ich właściwości są losowe, a może jakieś konkretne ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:28, paweusz napisał:

No właśnie. Dziś właśnie zauważyłem VooDoo shop i kupiec oferuje piekielne kryształy. Wiadomo
ci coś na ich temat konkretnie. Czy ich właściwości są losowe, a może jakieś konkretne ?!


Niestety do tej pory nie mam pojecia. Wiem tylko, ze jezeli to kosztuje to mnie to nie interesuje. Gre w BiteFighta traktuje czysto rozrywkowo i nie zamierzam za to placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie do sklepu z bronią i popatrz tam na właściwości niektórych świecących się na niebiesko. Dowiesz się wtedy do czego są te kryształy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

codziennie w voodo shopie jest cos inneg; )wczoraj bzz mikstury regerebujące zdrowie do 100%; ale to raczej dla wysokopoziomowców; kosztowały 2 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy , można od kogoś zdobywać te kryształy pod czas walki :P
Ale mi sie zdaje że kryształy dodają atak i obrone do mieczyka którym gra się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować