Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ale to dobre gry by móc pograć z rodzinką w święta. ^^ Bo z dziadkiem to popylamy na kompie w Fifę, NFSy, wormsy itd. (dziadek ma około 76 lat ^^) Z dziadkiem będę mógł grać w wyścigowe i sportowe gry na X''b ;) Ale szczerze mówiąc film Kung Fu Panda był niezły i uśmiałem się nieźle. xD Jakbym miał kupić w najbliższym casie ME to najwyżej jakby jakaś promocja była. ;D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:28, Spaykus napisał:

/.../


Trochę rejestracja na MyGamerCard.net się weryfikowała, ale udało mi się dołączyć. Już myślałem, że maile na niektóre polskie skrzynki nie dochodzą. A sam ranking to niezły pomysł, zwłaszcza na znalezienie znajomych, którzy grają w to co ty, żeby wspólnie multiplayerowe achievementy ponabijać. Przydałoby się jeszcze tylko miejsce na gram.pl-ową xyvkę, bo nie zawsze pokrywa się z GamerTagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:28, Spaykus napisał:

Serdecznie
zachęcam do dołączania do niej,


Wait for me bo mój Iks dojdzie dopiero jutro do mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:28, Spaykus napisał:

Z ciekawostek (może kogoś to zainteresuje ;)) - pozwoliłem sobie stworzyć listę Gramowiczów
z aktywnymi kontami na Xbox Live (tak, tak, wiem, w Polsce Live''a nie ma...). Serdecznie
zachęcam do dołączania do niej, zobaczymy ile aczików razem natrzaskaliśmy :)

http://www.mygamercard.net/clboard.php?id=mWpgbar8


no to i ja sie zapisuje ;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bleh! nigdy wiecej gow2 multi, oj nigdy >< ta gra jest tak frustrujaca ze szkoda gadac, a ten caly system dobierania graczy to jedna wielka pomylka, przyznam jestem w ta gre kiepski, to po kiego mnie wwala do ludzi ktorzy maja zlote gwiazdki skilla >< teraz tylko achievmenty nabic z kims i oddaje ta gre, 170zl w plecy moim zdaniem ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:05, kubaszuk napisał:

ja też :) Jak ktoś ma parcie na zrobienie w Gow2 achiva na szalonym i/lub współpracy,
to niech się odezwie ^^


O, właśnie, właśnie! Bo widzisz, ja przed awarią mojej konsoli przechodziłem z jakimś przypadkowym kolesiem kampanię na Insane''ie. Dobrnęliśmy do tego chaptera, w którym prowadzi się Centaura. Tam po kwadransie zabawy dałem sobie spokój (pierwszy naprawdę ciężki etap!), a później konsola padła. Niemniej jednak bardzo chętnie do tematu wrócę.

A tak w ogóle - co byście powiedzieli na gramową ligę (turniej) w Gyrosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:20, W.S.A.D napisał:

To najlepiej od razu 2 turnieje - w jedynkę i dwójkę :) Bo nie wszyscy posiadają oba
:)


Spoko, tak badawczo pytam, żeby zobaczyć ile osób jest zainteresowanych taką akcją.

Chociaż... przecież... w Polsce nie ma Live''a? Ciekawe jak zagramy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, pewnie, ale poczekajmy z tym może do przerwy świątecznej, gdy pod choinką znajdzie się XBL na 12 miesiecy, a w życiu pojawi się czas na grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:29, Spaykus napisał:

> To najlepiej od razu 2 turnieje - w jedynkę i dwójkę :) Bo nie wszyscy posiadają
oba
> :)

Spoko, tak badawczo pytam, żeby zobaczyć ile osób jest zainteresowanych taką akcją.

Chociaż... przecież... w Polsce nie ma Live''a? Ciekawe jak zagramy? :D


A czy ktoś Tu mieszka w Polsce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:31, kubaszuk napisał:

A czy ktoś Tu mieszka w Polsce? :P


No o Was się martwię właśnie. Ja w weekendy jeżdżę do cioci, do Niemiec i tam gram. A tak to tylko offline. Takie życie, takie życie :D

Alexx1 > w okresie przerwy świątecznej mnie nie ma, ale spoko - na razie dumamy o takich nieoficjalnych, forumowych rozgrywkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:31, kubaszuk napisał:

A czy ktoś Tu mieszka w Polsce? :P


Ja chciałem uczciwie założyć konto Live! na prawdziwy adres, pod którym mieszkam. Ale jak zaczęło do mnie po duńsku gadać, to się poddałem. Konto istnieje na poprzednim miejscu zamieszkania, czyli Birmngham, UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:34, Spaykus napisał:

> A czy ktoś Tu mieszka w Polsce? :P

No o Was się martwię właśnie. Ja w weekendy jeżdżę do cioci, do Niemiec i tam gram. A
tak to tylko offline. Takie życie, takie życie :D

Alexx1 > w okresie przerwy świątecznej mnie nie ma, ale spoko - na razie dumamy o
takich nieoficjalnych, forumowych rozgrywkach :)


No no. Ja mam francuza wynajętego, który ma przed tv kamerke i mowie co ma robić. No ale skoro nie da się inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja byłbym chętny, chociaż ostatnio mam naprawdę chore problemy z łączem - granie na takim lagu jest.. zabawne :) Czuję się jak Hiro Nakamura z "Heroes", teleportując się w czasie i przestrzeni po całej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować