Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III króluje w Wielkiej Brytanii

16 postów w tym temacie

Mimo, że nie lubię tych rankingów to czasami warto zobaczyć co się dobrze sprzedaje w Wielkiej Brytanii. Oczywistym było, że w wtym tygodniu będzie to God of War 3. Ja się jeszcze nie wypowiadam, bo mam dostać GoW-a na urodziny od kumpli i już się nie mogę doczekać. Tymczasem cieszę się z tego sukcesu i trzymam kciuki by było tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie jest Mass Effect 2. Widać gra przeszła bez najmniejszego echa, powinna utrzymywać się an tej liście przez góra 5 miesięcy. Mnie cieszy sprzedaż 3 hitów: Heavy Rain, Uncharted 2 i GOW3 (ten drugi szczególnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol w polskich topach jest tylko 10 miejsc ;)) a tu w uk jst 40, ale jesli przez enta to duzo zza granicy kupuje osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panie pustelniku Metro 2033 tylko piąte ;(. Niestety Kratos kosi wszystko :(. Zauważcie jeszcze wysoką pozycje HR, LBP i Uncharted 2. Forza Motorsport i GTA IV też nie muszą marudzić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heavy rain się trzyma :], niech wytną te wszystkie tytuły na wii czy ds''a to od razu porządne gry wskoczą w ten ranking :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 14:47, Andurril napisał:

Ciągle tylko Wlk. Brytania i Wlk. Brytania... ;/ A co z naszym Polskim rynkiem? Kogo
obchodzi jakaś tam Brytania?

No bo to największy rynek gier w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:36, Slappy napisał:

No bo to największy rynek gier w Europie.


No nie do końca. Były już newsy o tym, że ze względu na kryzys sprzedaż gier w WB mocno spadła, a palmę pierwszeństwa przejął rynek niemiecki. No ale przypominać o tym i dawać zestawienia sprzedaży gier z tego kraju nie przystoi, bo przecież tam królują pecety. A jak wiemy rynek PC to rynek umierający, wypierany przez gwałtownie rosnące w siłę rynki konsolowe i mówić inaczej nie wypada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować