Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania sprzętowe Sniper: Ghost Warrior

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, jaka konfiguracja będzie niezbędna do uruchomienia gry Sniper: Ghost Warrior. Oczywiście, aby móc cieszyć się wszystkimi wodotryskami graficznymi oferowanymi przez Chrome Engine 4, potrzebny będzie znacznie mocniejszy pecet.

Przeczytaj cały tekst "Minimalne wymagania sprzętowe Sniper: Ghost Warrior" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na Inside Xbox to gra prezentuje się bardzo fajnie, aż się zdziwiłem, ze pochodzi od CI, który zazwyczaj robi budżetówki za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że po zakupie karty graficznej spokojnie spełnię wszelkie wymagania, nawet najwyższe. Taa, tylko jeszcze na nią zarobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 16:28, matis9988 napisał:

Ja mam 2.8 Ghz z SP2.Pójdzie Sniper Ghost Warrior?


Jak doinstalujesz SP3 to powinno działać. Bez niego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:22, sirufok1987 napisał:

> Ja mam 2.8 Ghz z SP2.Pójdzie Sniper Ghost Warrior?

Jak doinstalujesz SP3 to powinno działać. Bez niego ani rusz.


Czy SP3 jest darmowy i mogę go pobrać z neta czy tylko kupić, bo inaczej to będzie piractwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania jak przy pierwszym Stalkerze. Dobrze, że wychodzą jeszcze gry, w które można pograć na sprzęcie sprzed 2-3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:25, matis9988 napisał:

Czy SP3 jest darmowy i mogę go pobrać z neta czy tylko kupić, bo inaczej to będzie piractwo?


Tak, jest on darmowy. Jeśli masz włączone aktualizacje to powinieneś mieć tam do wyboru SP3.
A jeśli nie chce Ci się szukać to tu masz link do pobrania ze strony Microsoftu:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xDeuSx napisał że wymagania jak przy pierwszym stalkerze a mój komp niestety chyba nie daje rady. Pierwszy jak i trzeci stalker chodziły bez większych problemów w fallout3 też dało się grać a demo tego snipera niestety dość mocno się tnie.

intel pentium dual-core T2310 (1.46, 533Mhz FSB, 1MB L2 cache)
NVIDIA GeForce 8400 GS
3 GB DDR2
Vista na pokładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować