Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops bez kampanii co-op

14 postów w tym temacie

DLC to ZŁOOOOO producenci gier zaczynają chyba zapominać że DLC miał być tylko małym dodatkiem a nie tną gotową grę na klika części i potem sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie będzie co-opa w kampanii. Żałuję bo fajnie było pograć w ten sposób z kolegą w World at War. No nic, mam nadzieję, że chociaż sama gra będzie dobra, a multi będzie naprawde grywalne i wciągnie na długie godziny. Obym się nie zawiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 11:20, Renzov napisał:

Wielka szkoda, że nie będzie co-opa w kampanii. Żałuję bo fajnie było pograć w ten sposób
z kolegą w World at War. No nic, mam nadzieję, że chociaż sama gra będzie dobra, a multi
będzie naprawde grywalne i wciągnie na długie godziny. Obym się nie zawiódł...


Nie będzie "kampanii co-op" czyli oddzielnej historii i map jak np. w Uncharted 2 czy SC: Conviction. A "co-op w kampanii" pojawi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem nadzieje że kampania będzie z co-op. Dam, ale jeżeli ma być krótka to może rzeczywiście nie potrzeba, szybciej się przejdzie i co w tedy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 12:05, TheAbsurd napisał:

Nie będzie "kampanii co-op" czyli oddzielnej historii i map jak np. w Uncharted 2 czy
SC: Conviction. A "co-op w kampanii" pojawi się.

No właśnie chyba nie:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8368378,Kooperacja_w_Black_Ops___jesli_nie_kampania__to_co_.html
Nie będzie co-opa w kampanii, ale może Treyarch zapowie jakiś nowy tryb. Mam nadzieje, że wynagrodzi on te "ograniczenia", spowodowane brakiem co-opa. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- W tym roku nie ma kampanii w trybie kooperacji - poinformował krótko Dan Suarez, jeżeli nie w tym, to może w następnym za pośrednictwem płatnego DLC? :$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 09:55, arborek napisał:

pewnie wyjdzie tydzień po premierze jako DLC :D

Nie bo w 2011, już to gość jeden powiedział.
Licze na to że co-op zombie będzie dostępny bo jak nie to srogo olewam CODa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 12:53, Renzov napisał:

> Nie będzie "kampanii co-op" czyli oddzielnej historii i map jak np. w Uncharted
2 czy
> SC: Conviction. A "co-op w kampanii" pojawi się.
No właśnie chyba nie:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8368378,Kooperacja_w_Black_Ops___jesli_nie_kampania__to_co_.html
Nie będzie co-opa w kampanii, ale może Treyarch zapowie jakiś nowy tryb. Mam nadzieje,
że wynagrodzi on te "ograniczenia", spowodowane brakiem co-opa. Oby.


Ech, to ja już nie wiem. I nawet jeśli twórcy teraz "definitywnie" coś obiecują albo czemuś zaprzeczają to nie można ufać, najlepiej do premiery poczekać. Może wypuszczą co-opa w patch''u... tfu! "DLC". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować