Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowa liczba zamówień Assassin`s Creed: Brotherhood

15 postów w tym temacie

ja nie ogarniam. każda gra która teraz wychodzi bije rekordy sprzedaży ... o co chodzi ?!?! a może po prostu dzwoni do was wydawca i mówi : "hej wymyślcie coś dobrego o naszej grze to wam taniej sprzedamy" i powstają takie shitowe newsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oprócz tego, że liczba zamówień jest "oh ah ogromna" to jaka jest? Tak mniej więcej? :) 1,5 mln egemplarzy? 1 mln? 10 mln? :) Bo oprócz tego, że jest duża to pan Key nie mówi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arborek - Z pewnością jest to kwestia wciąż powiększającej się liczby odbiorców. tylko w ubiegłym miesiącu i tylko w Stanach doszło ok. 700 tysięcy potencjalnych klientów, bo tyle właśnie sprzedano Xboksów i Peestrójek za oceanem.
Phobos_s - rzeczywiście, konkretnych liczb nie ma. być może jest to tajemnica handlowa, a być może Ubi nie chce już teraz podawać sum, gdyż woli się wstrzymać do czasu premiery. wówczas liczby będą przecież jeszcze bardziej okazałe. no ale skoro rekord został pobity już teraz, to dlaczego się tym nie pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi - ale jeśli np sprzedano 700 tys platform do grania a zamówień przybyło 1tys więcej to ogólnie taki news znaczy że AC:B sprzedaje się gorzej a jeśli np. przybyło 500tys to znaczy że lepiej :) więc sam news że sprzeda się więcej bo więcej platform jest to... to nic nie znaczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaskoczony nie jestem. Świetna dwójka, dodanie multiplayera, te dwa powody wystarczą do zakupienia Brotherhood. Ci co kupili poprzednią część na pewno zakupią kolejną, a nowych potencjalnych kupców zachęci tryb wieloosobowy. Tym bardziej, że czytam pochlebne recenzje z bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem dobrą opinię o tym serwisie , ale teraz powaliliście mnie na kolana.
"Żadna inna gra Ubisoftu nie cieszyła się już przed premierą takim zainteresowaniem, jak Assassin''s Creed: Brotherhood." Sam World Of Warcraft Cataclysm pobiłby wszystkie części Aassasin''s Creeda, jeśli w takich kategoriach myśleć. [Kilka milionów już złożonych preorderów]

Tak zwany: Artykuł Sponsorowany. Nie popisaliście się. Nie ma wątpliwości że ci co grali w AC II by chcieli więcej [ w tym ja] ale takie robienie haseł jest na poziomie faktu.

Nie zdziwię się jak ten post zostanie potajemnie skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu Ty MMO porównujesz do gry akcji TTP? Po drugie to nie jest żaden sponsorowany bo na wielu innych również popularnych stronach o grach pojawił się podobny news. Także zastanów się o czym Ty piszesz. Chyba że nagli Ubi nie ma co robić z kasą i wszystkim płaci za takiego news''a. To fajny masz tok myślenia. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 18:10, Sir_Pawi napisał:

Zawsze miałem dobrą opinię o tym serwisie , ale teraz powaliliście mnie na kolana.
"Żadna inna gra Ubisoftu nie cieszyła się już przed premierą takim zainteresowaniem,
jak Assassin''s Creed: Brotherhood." Sam World Of Warcraft Cataclysm pobiłby wszystkie
części Aassasin''s Creeda, jeśli w takich kategoriach myśleć. [Kilka milionów już złożonych
preorderów]

Tak zwany: Artykuł Sponsorowany. Nie popisaliście się. Nie ma wątpliwości że ci co grali
w AC II by chcieli więcej [ w tym ja] ale takie robienie haseł jest na poziomie faktu.

Nie zdziwię się jak ten post zostanie potajemnie skasowany.


Czytanie z zrozumieniem sie kładzie.Pisano tutaj o grach wydanych przez UBISOFT a jak wiadomo WoW to nie UBI.Polecam zacząc myślec i przebiec sie dokoła domu zanim coś następnym razem napiszesz.
Mój egzemplarz wszedł do zamówien.Moja Pierwsza Kolekcjonerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał autor artykułu: "Brotherhood może cieszyć się największą liczbą złożonych pre-orderów w całej historii firmy." A więc porównując to doniesienie do statystyk WoW''a jest co najmniej nieporozumieniem... :D Dwie różne firmy* A autorowi chodziło o zainteresowanie grami wyłącznie z pod znaku Ubisoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować