Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - Annihilation z datą premiery na PC i PlayStation 3

20 postów w tym temacie

5 map za (około) 50 zł? Za tyle to można kupić niezłą grę w tańszej serii, z jakoś 10 razy większą ilością gameplay''a, a i grafiką sporo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ich DLC to jest jeden wielki chłam.
Płacić po 50zł za 5 durnych mapek
2 DLC do CoD BO lub MW2 = nowy w folii CoD BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 18:26, LukaszR50 napisał:

Do MW2 powinni te 2 DLC udostępnić już za darmo, gra ma swoje lata i wychodzi MW3, ale
po co, wtedy nie będą mieli Mamony ;s
Ehh...


Pokaz mi wydawce, ktory udostepnił wszystkie swoje stare gry za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już trzeci map pack do Black Ops i piąty map pack do Call of Duty kosztujący 1200MSP (wcześniejsze były tańsze). Jeszcze się nie przyzwyczailiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 18:31, Zgreed66 napisał:

Pokaz mi wydawce, ktory udostepnił wszystkie swoje stare gry za darmo ;)


Rockstar i GTA I i II :P (to nie wszystkie gry,ale jakieś xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 18:55, bobobo napisał:

> Pokaz mi wydawce, ktory udostepnił wszystkie swoje stare gry za darmo ;)
Rockstar i GTA I i II :P (to nie wszystkie gry,ale jakieś xD)

Cóż, Activision wypuściło kilkakrotnie więcej swoich gier jako abandonware niż R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 18:31, Zgreed66 napisał:

Pokaz mi wydawce, ktory udostepnił wszystkie swoje stare gry za darmo ;)


Kolega wyżej wspomniał o GTA, ja dodam Arenę od Bethesdy, Quake''a 1 od ID. Warto też powiedzieć, skoro mowa o DLC, ze jakiś czas temu Epic wydał kompletnie za frajer paczkę map i trybów do UT3 (Titan pack, zawierający tyle, co jakieś 2-3 DLC od Acti) - gry, która jest jak na razie najnowszą w tym cyklu. Za kompletnie DARMO. Do tego darmowe DLC do Bad Company 2 (nie liczę tu pełnoprawnego, płatnego dodatku, Vietnam, który zresztą daje 5 map, totalnie nowe bronie, nowe modele postaci, nowe pojazdy, nowe osiągnięcia, nowe...wszystko. A kosztuje tyle, co te marne 5 mapek do BO. A nawet mniej, bo szybko zeszli z ceny do POŁOWY tej kwoty, czyli 25 zł).

Da się? Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Kolega wyżej wspomniał o GTA, ja dodam Arenę od Bethesdy, Quake''a 1 od ID.

Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Da się? Da się.


UT 3 mam :) 2004 łacznie chyba wiecej map. Jak cały ten BLOPS ;)
Sam mogłym dopisać pierwsze C&C Gold ;p - to pierwsze przychodzi mi do łba
Arena od Bethesdy? Ostatnio buggerfalla udostepnili ;p Nie wiem, czy niemamy tego samego na mysli.

Tylko jest jeden szkopuł :)
GTA 1997; GTA 2; 1999; Quake 1 1996; Daggerfall 1997.
ModernWarfare 2, ktorego sie czepiłem nawet 2 lat nie ma ;)
Ba nawet jest praktycznie takie samo... jak MW3 co nie wyszlo xD
Kottick juz chyba wolalby juz puszczac swoje gry na gogu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tośmy się chyba nie zrozumieli. Z tego co zrozumiałem, mowa była o darmowym udostępnieniu DLC, a nie samej gry. A dalsze sępienie na DLC do staroci jest lekko nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Kolega wyżej wspomniał o GTA, ja dodam Arenę od Bethesdy,


I Daggerfalla.

Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Quake''a 1 od ID.


Quake nie jest za darmo i z - tego co pamietam - nigdy nie był. 9,99 ojro na Steamie. ID to zły przykład, bo wciąż sprzedają starusieńkiego Dooma i Wolfa. Za darmo nic nie wydalo/

Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Warto też powiedzieć, skoro mowa o DLC, ze jakiś czas temu Epic wydał kompletnie za frajer paczkę
map i trybów do UT3 (Titan pack, zawierający tyle, co jakieś 2-3 DLC od Acti) - gry,
która jest jak na razie najnowszą w tym cyklu.


Do gry, która w tamtym momencie była już praktycznie martwa.

Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Za kompletnie DARMO. Do tego darmowe DLC do Bad Company 2


Za jakie darmo? Najpierw trzeba było mieć nowy egzemplarz lub kupić Vip Code. W dodatku te mapki były podstawowymi mapkami przerobionymi do innych trybów.

Dnia 15.07.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:

Da się? Da się.

EA wydało całego jednego opłacalnego map packa (Vietnam). Tylko tyle - reszta była zdzierstwem (płatny unlock w cenie mapek do CoDa). Mają też dziwną politykę DLC - nie wydają części na PC - patrz Dead Space czy część DLC do BC2. Ale widzę, że jednym, jedynym Vietnamem spowodowali, że wszyscy ich kochają i nie zauważają, co wyprawiają z innymi grami (choćby DLC jako unlocki zawartości na płytce - patrz DA2). Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 10:35, Henrar napisał:

Do gry, która w tamtym momencie była już praktycznie martwa.


Wiesz, Acti nawet za DLC do CoD1 by sobie kasy zażyczyło, jak ich znam :P

Dnia 16.07.2011 o 10:35, Henrar napisał:

Za jakie darmo? Najpierw trzeba było mieć nowy egzemplarz lub kupić Vip Code.


Owszem, ale jeśli miałeś grę ze źródeł oficjalnych (czyli nie z drugiej ręki), to były one jak najbardziej za darmo. A u Acti nawet jak kupisz nówkę, to i tak musisz dopłacać za DLC. jest różnica? Jest.

Dnia 16.07.2011 o 10:35, Henrar napisał:

EA wydało całego jednego opłacalnego map packa (Vietnam).


Nazywanie Vietnama map packiem to jak nazwanie samochodu mianem "nowej wersji furmanki". Map pack to, z definicji, zestaw dodatkowych map. W Vietanm mamy pełnoprawny dodatek, z całą gamą nowych broni, zupełnie nowymi modelami postaci i pojazdów, mechaniką dopasowaną do czasów, w jakiej rozgrywa się gra, i nowymi mapami. Za cenę 25-50 zł (zależnie kiedy) - czyli albo cenę jednego pierdołowatego DLC do COD, albo nawet za połowę tej ceny. Tak więc nie naginaj faktów.

Dnia 16.07.2011 o 10:35, Henrar napisał:

Tylko tyle - reszta była zdzierstwem
(płatny unlock w cenie mapek do CoDa).


Chwila, ale my mówimy o kwestii cen DLC, czy o kwestii ograniczania obiegu wtórnego? Bo to dwie różne rzeczy.

Dnia 16.07.2011 o 10:35, Henrar napisał:

Mają też dziwną politykę DLC - nie wydają części
na PC - patrz Dead Space czy część DLC do BC2. Ale widzę, że jednym, jedynym Vietnamem
spowodowali, że wszyscy ich kochają


A kto broni Acti zrobić to samo? Pełnoprawny dodatek za rozsądną cenę? EA nie jest święte, ale potrafi sobie nieraz zjednać graczy. Acti jest z kolei łase na kasę w 100%, i choćby ich widzieli jako diabły wcielone, to nie przepuszczą nawet centa, by go nie wyciągnąć ludziom z kieszeni.

Dnia 16.07.2011 o 10:35, Henrar napisał:

i nie zauważają, co wyprawiają z innymi grami (choćby
DLC jako unlocki zawartości na płytce - patrz DA2). Nieźle.


Owszem, zauważam. Sam jechałem ostro po DA2 i ich polityce DLC. Sam napisałem, co myślę o opóźnieniu DLC do Shift 2. Ale o ile przy EA można znaleźć też naprawdę spoko gesty, o tyle Kottick by sobie prędzej żyły podciął niż zrobił cokolwiek w rozsądnej cenie lub, nie dajcie bogowie - za DARMO.

Ostatnio zresztą śmiać mi się chciało, jak napisali, że bardzo cenią społeczność CoD i zorganizowali dla nich specjalny event (CoD XP). Wyglądało fajnie, dopóki nie spojrzałem na cenę - za 2 dniową wejściówkę życzą sobie... 150 dolców (400 zeta). Nie wiedziałem, czy to jakiś kiepski żart, czy co - więc z dwojga złego wolałem się pośmiać z tak bezczelnego wyłudzania kasy, i lania wazeliny, jak to specjalnie w uznaniu dla community to organizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 11:05, Tenebrael napisał:

Chwila, ale my mówimy o kwestii cen DLC, czy o kwestii ograniczania obiegu wtórnego? Bo to dwie różne
rzeczy.


O DLC. Poza Vietnamem płatnych DLC do BC2 było dość sporo (co już nie raz pisałem). Tylko nie wyszły na PC, więc większość o nich zapomina.

Dnia 16.07.2011 o 11:05, Tenebrael napisał:

Ostatnio zresztą śmiać mi się chciało, jak napisali, że bardzo cenią społeczność CoD
i zorganizowali dla nich specjalny event (CoD XP). Wyglądało fajnie, dopóki nie spojrzałem
na cenę - za 2 dniową wejściówkę życzą sobie... 150 dolców (400 zeta).


150 dolców to dla Amerykanów jakieś... 150zł. Rzeczywiście drogo. Za możliwość pogrania w MW3, paintballa i parę innych rzeczy. Drogo.

Dnia 16.07.2011 o 11:05, Tenebrael napisał:

Nie wiedziałem, czy to jakiś kiepski żart, czy co - więc z dwojga złego wolałem się pośmiać z tak bezczelnego
wyłudzania kasy, i lania wazeliny, jak to specjalnie w uznaniu dla community to organizują.


Bezczelne wyłudzanie kasy, która ma zostać przeznaczona na cele charytatywne (na jakąś tam fundację weteranów)?
Tickets are $150 each, with 100% of ticket sales going to the Call of Duty® Endowment a non-profit organization which seeks to help veterans find work and establish careers as they transition back to civilian life.
Wzięte z http://www.callofduty.com/xp/faq

Rzeczywiście, zdzierstwo. Jak oni mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 11:39, Henrar napisał:

O DLC. Poza Vietnamem płatnych DLC do BC2 było dość sporo (co już nie raz pisałem). Tylko
nie wyszły na PC, więc większość o nich zapomina.


A możesz je wymienić z nazwy tylko? Bo nie upieram się, ale chcę sprawdzić.

Dnia 16.07.2011 o 11:39, Henrar napisał:

150 dolców to dla Amerykanów jakieś... 150zł. Rzeczywiście drogo. Za możliwość pogrania
w MW3, paintballa i parę innych rzeczy. Drogo.


To ponad 3 razy tyle, ile kosztuje nowy Black Ops. To raz. Dwa, że mi chodzi o to całe chrzanienie o "wdzięczności dla community". Ok, chcieli zorganizować event - luz. Ale niech nie chrzanią, że to wszystko w imię wdzięczności, bo jest to jedynie skok na kasę i zabieg marketingowy, by nakręcić hype przed MW3.

Dnia 16.07.2011 o 11:39, Henrar napisał:

Bezczelne wyłudzanie kasy, która ma zostać przeznaczona na cele charytatywne (na jakąś
tam fundację weteranów)?
Tickets are $150 each, with 100% of ticket sales going to the Call of Duty® Endowment
a non-profit organization which seeks to help veterans find work and establish careers
as they transition back to civilian life.

Wzięte z http://www.callofduty.com/xp/faq

Rzeczywiście, zdzierstwo. Jak oni mogą?


Hehe, też dałeś się na to nabrać? Pamiętaj, że na takich eventach większość kasy zarabia się na dodatkach - choćby jedzeniu, piciu, alko czy dodatkowo płatnych atrakcjach. Nie mówiąc o tym, że jest to sprytna zagrywka marketingowa, robiąca mega-promocję MW3.

Ale ok, z samą ceną biletów mnie masz, nie będę szedł w zaparte. Wprawdzie ciekaw jestem, gdzie jest kruczek, ale pewnie się tego nie dowiemy, więc odpuszczam ten argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 13:43, Tenebrael napisał:

A możesz je wymienić z nazwy tylko? Bo nie upieram się, ale chcę sprawdzić.


http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Battlefield-Bad-Co-2/66acd000-77fe-1000-9115-d802454108a8?cid=search&DownloadType=GameAddon#LiveZone


PS. WTF, wyszukiwanie marketplace teraz bierze pod uwagę GfWL :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 14:57, Henrar napisał:


Z tych co są na stronie, którą podałeś:

1. SPECACT jest na PC
2. Vietnam jest na PC
3. Short-cut''ów nie liczę, bo to nie nowa zawartość, a odblokowanie wszystkiego za opłatą - bez niej na PC też da się odblokować, grając (i to naprawdę szybko)

4. Jedynie nie ma trybu Onslaught - czyli pakietu 4 mapek w co-opie.

Tak więc z tych "dość sporo" DLC zrobił się nagle jeden ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować