Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wheel Stand Pro - stojaki do kierownic oficjalnie w Polsce

14 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 19:28, TheFlyingDutchman napisał:

Fajna sprawa, tylko brakuje mi jeszcze opcji full wypas, czyli takiej gdzie jest cały
stelaż wraz z fotelem kubełkowym, oj jak kiedyś byłaby kasa to taki zestawik + G25 :-)))
marzenie :)


Ja mam G27 i przyznam, że mnie to mocno zainteresowało. Oczywiście popatrzę na inne oferty, ale postaram się też wysępić do testów zestaw pod swoją kierkę, to od razu na gramie test zrobię. Bo pomysłowe i fajne, ale najważniejsze, jak się w praniu sprawuje, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale<Tytułuję jak Zagłoba Wołodyjowskiego>, mały chochlik się wkradł: "Wheel Stand Pro. Ciekawa propozycja dla osób nie mających mających "genu McGyvera".<ale ja się czepiam dzisiaj>.

>Ja mam G27 i przyznam, że mnie to mocno zainteresowało. Oczywiście popatrzę na inne oferty, ale postaram się >też wysępić do testów zestaw pod swoją kierkę, to od razu na gramie test zrobię. Bo pomysłowe i fajne, ale >najważniejsze, jak się w praniu sprawuje, prawda? :)
Mi się marzy kierownica ale jako, że nie mam przed telewizorem nawet ławy to to by było dobre. Wysęp i testuj pan by w ciemno zamiarów nie czynić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam już taki stojaczek. :) I to właśnie z tej samej firmy. Mam go na kierownicę G25. ;) Sprawuje się bardzo dobrze tyle że trzeba mieć odpowiedni, wygodny fotel, ja takiego nie mam (w ogóle w pokoju nie mam fotela), więc siedzę na takiej, hmm, jakby to nazwać... fotelo-pufie? Takie okrągłe, skórzane "cuś" do którego się wpada po samą szyję... :D (żarcik oczywiście). Tak jak powiedziałem gra się super, stojak jest wart zakupu, zwłaszcza jeżeli ktoś nie ma odpowiednich mebli do podpięcia kierownicy i nie chce trzymać jej na kolanach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:55, marcin-malysza napisał:

Panie Michale<Tytułuję jak Zagłoba Wołodyjowskiego>, mały chochlik się wkradł:
"Wheel Stand Pro. Ciekawa propozycja dla osób nie mających mających "genu McGyvera".<ale
ja się czepiam dzisiaj>.


No i dobrze, że się Waść czepiasz, bo sromota to przeokrutna, chochlik taki i to w leadzie. :)

Thx i już poprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:45, Myszasty napisał:

> Fajna sprawa, tylko brakuje mi jeszcze opcji full wypas, czyli takiej gdzie jest
cały
> stelaż wraz z fotelem kubełkowym, oj jak kiedyś byłaby kasa to taki zestawik + G25
:-)))
> marzenie :)

Ja mam G27 i przyznam, że mnie to mocno zainteresowało. Oczywiście popatrzę na inne oferty,
ale postaram się też wysępić do testów zestaw pod swoją kierkę, to od razu na gramie
test zrobię. Bo pomysłowe i fajne, ale najważniejsze, jak się w praniu sprawuje, prawda?
:)


Weś sie nie hwal sze masz dżidwadzieździasiedę :D A szkoda że nic MadCatz''owego nie ma :/ bo próbuję coś do mego xboxa dorzucić ale powyżej 350 to dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 20:26, Myszasty napisał:

No i dobrze, że się Waść czepiasz, bo sromota to przeokrutna, chochlik taki i to w leadzie.
:)

Thx i już poprawiam.

You''re welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja do tej pory uzywalem stolika z ikei ale ciezko sie gra bo to niewygodne :P wydam chyba tą kase ale chcialbym to najpierw zobaczyc. na ceneo widze ze w eurortv mają to sie przejde i zobacze jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować