Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Muzyka w Medal of Honor jest chyba największym atutem tej serii. Idealnie dopasowana do rozgrywki, trzymająca w napięciu. Nie to co w najnowszym CoD. Czemu wszyscy teraz idą na łatwiznę :( Grafika i Grafika się liczy, zapominając o wielu innych, ważnych!, czynnikach.

A na scenie Medal of Honor cisza, cisza, cisza ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA jak zwykle się nie popisało przy wydaniu MoH: 10th Anniversary, lipna instrukcja, gry nie załatane i nawet nie dodali patchy, po polsku tylko Airborne a Wojna Na Pacyfiku po angielsku, ponieważ jest to wydanie Director''s Edition (dla kolekcjonerów na plus ponieważ są różne dodatki łącznie z muzyką). Poszli całkowicie na łatwiznę i użyli "starych" matryc do tłoczenia. Jak wiadomo dodatkową jako 7 płytą jest cd z muzyką z całej serii. Okładka nie do końca informuje klientów co jest po polsku, jest tylko info, że instrukcja PL a tekst na ekranie angielski a jak wcześnie pisałem Airborne jest wielojęzykowe(w tym PL), co do nośnika(może trochę się czepiam ale...) to napisane jest tylko czytnik dvd a jest 5 CD i 2 DVD. Na plus to cena całej serii 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombi mam skype, odezwij się jak będziesz.

FPSProjekt

Jedynie z czego jestem zadowolony w tym zestawie to płyta z muzyką oraz edycja reżyserska Wojny na Pacyfiku. Ja niestety zapłaciłem 94 złote, bo zamawiałem w wirtusie w kwietniu. Ogólnie gram sobie teraz w Medal of Honor Allied Assault i jest świetnie :) Powracają wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby już nie został wydany żaden Medal of Honor i to miałoby zakończyć serię FPS''ów? Jak narazie od roku cisza i nie słychać żadnych pogłosek o nowym MoH. Co wy o tym sądzicie? Czy ukaże się w ciągu kilku następnych lat jakaś gra pod tym tytułem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:34, SongoX napisał:

Czyżby już nie został wydany żaden Medal of Honor i to miałoby zakończyć serię FPS''ów?
Jak narazie od roku cisza i nie słychać żadnych pogłosek o nowym MoH. Co wy o tym sądzicie?
Czy ukaże się w ciągu kilku następnych lat jakaś gra pod tym tytułem???


Jak na razie EA Games skupia się na tym tytule:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11096

Raczej nic nowego teraz nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 14:20, Ryan-Kam napisał:

Jak na razie EA Games skupia się na tym tytule:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11096

Raczej nic nowego teraz nie dostaniemy.


No, właśnie ten tytuł też może być interesujący. Jednak lubię bardziej FPS''y i przydałby się jakiś nowy MoH. Airborne przecież najgorszy nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś takiego staruszka jak Medal of Honor Frontline ? Ja teraz sobie w to gram i stwierdzam, że mimo, że gra jest strasznie stara, ma klimat. Misje są bardzo różnorodne i ciekawe. Denerwuje mnie trochę sterowanie, ale się już przyzwyczaiłem. W każdym razie polecam posiadaczom PS2, gra jest tania i nadal dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:36, Ryan-Kam napisał:

[...]

Nom, pamiętam, kiedyś grałem w Frontline u kumpla bodaj - klimacik ma, ale w AA jest lepszy :P.
Propos AA - odświeżyłem sobie oba dodatki - Spearhead jest świetny, widać inspirację Kompanią Braci. Natomiast Breakthrough - jest świetny, ale przez tylko dwie pierwsze misje w Afryce... Reszta to niestety rutyna i nuuuda.
Grałem także w multi - ujrzałem Z-A-T-R-Z-Ę-S-I-E-N-I-E serwerów. Podsumowując: MoH wiecznie żywy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:43, Firefly94 napisał:

> [...]
Nom, pamiętam, kiedyś grałem w Frontline u kumpla bodaj - klimacik ma


Ano ma :) Ale według mnie w frontline jest lepszy. AA to istna kopia tej gry, tylko, że z lepszą grafiką i innymi misjami. W Frontline na pewno bardzo ciekawym dodatkiem są osoby cywilne (jak holendrzy w misji Rough Landing). Szkoda, że tego w MoH AA nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:01, Ryan-Kam napisał:

[...]

Coś Ci się pokiełbasiło. MoHAA nie mogło być kopią MoHF, ponieważ MoHAA ukazał się parę miesięcy przed MoHF... Ale to szczegół ;].
Chlip, trochę żałuję, że nie mam PS2 - bardzo chciałbym zagrać w MoH: Wojna w Europie.
A i pytanko: grałeś w MoH: Vanguard? Jeśli tak, to czy podczas Varsity też jest duuużo fikcji (włączając Nazi-Storm Elite) tak jak Airborne (nie twierdzę, że tak jest - wprawdzie mam Airborne (MoH: 10th Anniversary), ale z racji mojego sprzętu gra nie idzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:19, Firefly94 napisał:

A i pytanko: grałeś w MoH: Vanguard? Jeśli tak, to czy podczas Varsity też jest duuużo
fikcji (włączając Nazi-Storm Elite) tak jak Airborne (nie twierdzę, że tak jest - wprawdzie
mam Airborne (MoH: 10th Anniversary), ale z racji mojego sprzętu gra nie idzie)?


Grałem. Nic z tych rzeczy tam nie ma. Misja jest podobna do ,,Omahy" Zobacz na youtube filmik z niej. Gra jest nawet niezła, ale za krótka ! A skoki spadochronowe ograniczone do 2- 3 punktów na mapie :(

A i tak pokiełbasiło mi się :) Ale jak dla mnie frontlinie trochę lepszy pod względem różnorodności misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:29, Ryan-Kam napisał:

Grałem. Nic z tych rzeczy tam nie ma. Misja jest podobna do ,,Omahy" Zobacz na youtube
filmik z niej. Gra jest nawet niezła, ale za krótka ! A skoki spadochronowe ograniczone
do 2- 3 punktów na mapie :(

Najpierw zrobili dobrze, a potem zwalili... Ech, Jankesi :P. A, możesz podać link do filmiku z tej misji w dobrej jakości?
Dobrze, że mój brat cioteczny ma PS2. Kupię mu MoH i będę przyłaził doń grać xD.

Dnia 22.08.2009 o 12:29, Ryan-Kam napisał:

A i tak pokiełbasiło mi się :) Ale jak dla mnie Frontlinie trochę lepszy pod względem
różnorodności misji.

Może ;]. Szczerze dużo nie pamiętam, więc trudno powiedzieć - w każdym razie pamiętam, że Omaha była świetna - tak w Frontline, jak i w AA.
A jak Ci się podobała Wojna na Pacyfiku? Niektórzy twierdzą, że lepsze niż CoD. Ja grałem przez 10 min - na najniższych detalach mam 18 FPS :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:20, Firefly94 napisał:

A jak Ci się podobała Wojna na Pacyfiku? Niektórzy twierdzą, że lepsze niż CoD. Ja grałem
przez 10 min - na najniższych detalach mam 18 FPS :(.


Hmm. Tak Wojna na Pacyfiku jest lepsza od pierwszej cześci Call of Duty. W WnP jest więcej smaczków:
dodatkowe misje, leczenie za pomocą medyka, ciekawostki wyświetlane podczas gry itp. No i w MoH-u jest lepszy wątek fabularny, jednakże końcówka gry troszkę już nudna. Cóż dawno w tą pozycję nie grałem. Nie ma na czym, komp jest stary i mam pól-zepstuą kartę graficzną.

A link to filmu tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=cSAdZnicagU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla speców bądź wtajemniczonych... Czy da się, a jeśli tak to jak, postawić serwer MoH:AA na neostradzie żeby mogli się do mnie kumple łączyć i żebyśmy mogli grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 15:45, Ryan-Kam napisał:

Hmm. Tak Wojna na Pacyfiku jest lepsza od pierwszej cześci Call of Duty. W WnP jest więcej
smaczków:
dodatkowe misje, leczenie za pomocą medyka, ciekawostki wyświetlane podczas gry itp.
No i w MoH-u jest lepszy wątek fabularny, jednakże końcówka gry troszkę już nudna. Cóż
dawno w tą pozycję nie grałem. Nie ma na czym, komp jest stary i mam pól-zepstuą kartę
graficzną.


A moim zdaniem nie. Co prawda WnP ma kilka ciekawych opcji (medyk, sposób przedstawienia śmierci, ukryte misje) ale moim zdaniem wypada raczej słabo. Przede wszystkim monotonia (dżungla, dżungla, wioska, dżungla, obóz, dżungla i tak w kółko). Bardzo słabe są "elementy urozmaicające" na czele z beznadziejnym etapem w Dauntlesie. Gra razi paroma mocnymi niedociągnięciami (Rambo-squad, wszyscy leżą ranni, by po paru sekundach być gotowym do walki, fatalnie działające skrypty (jest niemal na początku gry misja gdzie przemierzamy drogę w dżungli, błędy polegają na tym że np. wyjeżdża ciężarówka z japami, rozwalamy ją, tudzież ich z pobliskiego CKM''u, cofamy się o kilkadziesiąt metrów a następnie wracamy znowu do CKM''u. Wrak zniknął, za to ciężarówka znowu wyjeżdża zza rogu pełna cesarskich wojowników.)

Ale jedna rzecz mi się strasznie spodobała, której nie miał WaW: intensywność walk. Niby WaW jest brutalniejszy, niby wszystko toczy sięszybciej, niby mamy szarże banzai, ale nie mogą równać się z tymi z PA, tu naprawę czuć te emocje jak lecą na ciebie masy Japończyków, drących się banzaiiiiii, tudzież shineee!!!!!! W WaW wystarczy mały "psik" z miotacza ognia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 19:43, Firefly94 napisał:

Grałem także w multi - ujrzałem Z-A-T-R-Z-Ę-S-I-E-N-I-E serwerów. Podsumowując: MoH wiecznie
żywy! :D

Dokładnie, a gra się świetnie mimo, że gra wyszła w 2002 roku. Gram na przemian z CoD 2 i CoD 4.
Jak dla mnie z tej trójcy najlepszy jest CoD 2, a najgorszy... CoD 4. I nie chodzi mi tu tylko o to, że to nie IIWŚ, ale o grywalność. Do CoD 4, powstała nawet mapka Stalingrad z MoHAA, ale to nie to samo.

PS. W jakiego MoHAA grasz na multi?
PS2. STG 44 FTW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 19:36, PAPISHON napisał:

Dokładnie, a gra się świetnie mimo, że gra wyszła w 2002 roku. Gram na przemian z CoD
2 i CoD 4.
Jak dla mnie z tej trójcy najlepszy jest CoD 2, a najgorszy... CoD 4. I nie chodzi mi
tu tylko o to, że to nie IIWŚ, ale o grywalność. Do CoD 4, powstała nawet mapka Stalingrad
z MoHAA, ale to nie to samo.

Ja na zmianę gram w MoHHA, CoD (+UO) i CoD2 (dziwię się, że mam 60 FPS na Ekstra). Też twierdzę, że CoD2 najlepszy z trójcy. Co do CoD4: grałem u kumpla - wrażenia takie sobie, bo nie ma IIWŚ, tzw. "all weapons" etc.

Dnia 01.11.2009 o 19:36, PAPISHON napisał:

PS. W jakiego MoHAA grasz na multi?

Dodatek Spearhead. Najwięcej serwerów i ludzi.

Dnia 01.11.2009 o 19:36, PAPISHON napisał:

PS2. STG 44 FTW! :D

IMHO kaemy (itp.) są dla noobów :P. Wolę Tommy''ego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować