Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid: Rising skasowany - szczegóły

6 postów w tym temacie

Szczerze?? Poprawiła mi humor ta informacja :):) naprawdę!!
Już się obawiałem ze to pełnoprawna kontynuacja MGS-a i kolejne fabularne puzzle do poukładania podane w tak "nie nieodpowiedni" że tak się wyrażę jak dla tej serii sposób!!!
Niech kasują ten projekt i zaczynają kleić wszystko od początku :) niech podadzą MGS-a w taki sposób jak poprzednie 3 części!! i nie ukrywam że najbardziej rajcował by mnie fakt gdyby był to deseń jedynki ewentualnie dwójki :):) byle by nie tak jak pokazane jest to Metal Gear Rising: Revengeance!!!
Czekam ;);) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że to jest spin off a nie pełnoprawny MGS jak wiele osób uważa i pewnie głupio dalej będzie uważać to było jasne. Po pierwsze to slasher, więc nie mógł to być normalny MGS, po drugie nawet tytuł zmienili na Metal Gear Rising, więc to jest MGR.

Jako że to jest spin off, to moga robić z tym praktycznie co chcą, bo nie zmieni to niczego związanego z główną serią, tak więc wilk syty i owca cała.

PS. A hejterzy to i tak będą hejtować bo nic lepszego do roboty nie mają, to nie jest MGS koniec i kropka, mi się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować ekipie gram nagłówka niczym z faktu czy onetu. Nie skasowany tylko zmieniła się nieco nazwa i kto inny będzie grę robił i tyle......

Nie mam nic przeciwko gierki w klimatach ninja gaiden umieszczonej w uniwersum MGS. Nikt nie mówi że spin offy są złe o ile nie zastępują gry matki że tak powiem, tutaj ukłon w stronę serii Resident Evil np.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:45, cHICEK napisał:

Pogratulować ekipie gram nagłówka niczym z faktu czy onetu. Nie skasowany tylko zmieniła
się nieco nazwa i kto inny będzie grę robił i tyle......

Nie mam nic przeciwko gierki w klimatach ninja gaiden umieszczonej w uniwersum MGS. Nikt
nie mówi że spin offy są złe o ile nie zastępują gry matki że tak powiem, tutaj ukłon
w stronę serii Resident Evil np.....


czy mówimy tutaj o
OPERATION RACCON CITY przed RESIDENT EVIL 6
REVENGEANCE przed MGS RISING ?? jeśli tak to słuszne spostrzeżenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie obejrzałem trailer to mi się podoba, bo to jest właśnie Raiden, którego sobie w akcji tak wyobrażam... choć może z tą końcówką i rozwalaniem tego robota w taki sposób to jestem trochę na nie. Tak czy inaczej tak jak mówiło wiele osób: to nie jest MGS tylko MGR, więc może być inny. Dlatego niech robią to co uważają i jak myślą że będzie dobrze dla graczy i fanów Metal Gear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować