Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 20:37, PtaQ15 napisał:

Nie wiem czemu mam wrażenie że GTA to flagowa gra na PC :)

HEH to chyba zart! LOL
GTA była gra flagowa gra na pc ale tera to bedzie reklamowka PS3 i x360.
Ostatnie gta stories byly tylko na konsole. R* nic nie mówi o wersji pc pozostaje hakowny emulator albo konsola( sam wybieram to drugie, na wielkanoc kupuje x360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:02, Mar12 napisał:

> Nie wiem czemu mam wrażenie że GTA to flagowa gra na PC :)
HEH to chyba zart! LOL
GTA była gra flagowa gra na pc ale tera to bedzie reklamowka PS3 i x360.
Ostatnie gta stories byly tylko na konsole. R* nic nie mówi o wersji pc pozostaje hakowny emulator
albo konsola( sam wybieram to drugie, na wielkanoc kupuje x360)



A takie emulatory rzeczywiście działają? Ja osobiście sądzę, że wersja na PC wyjdzie tylko jak zwykle gdzieś z półrocznym opóźnieniem względem konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:02, Mar12 napisał:

GTA była gra flagowa gra na pc ale tera to bedzie reklamowka PS3 i x360.


GTA flagową produkcją na PC? Przecież jeszcze żadna gra z tej serii nie wyszła najpierw na PC a później dostała port na konsolę. Z rynkiem gier PCtowych chyba nie jest aż tak źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:06, awesome napisał:

> > Nie wiem czemu mam wrażenie że GTA to flagowa gra na PC :)
> HEH to chyba zart! LOL
> GTA była gra flagowa gra na pc ale tera to bedzie reklamowka PS3 i x360.
> Ostatnie gta stories byly tylko na konsole. R* nic nie mówi o wersji pc pozostaje hakowny
emulator
> albo konsola( sam wybieram to drugie, na wielkanoc kupuje x360)


A takie emulatory rzeczywiście działają? Ja osobiście sądzę, że wersja na PC wyjdzie tylko
jak zwykle gdzieś z półrocznym opóźnieniem względem konsol.


Emulatoru są niedziałające(orginalne) i działające(z hakowanym BIOSEM).
Więc nie ma co sie trudzieć kupić konsole

>GTA flagową produkcją na PC? Przecież jeszcze żadna gra z tej serii nie wyszła najpierw na PC a później dostała port na konsolę. Z rynkiem gier PCtowych chyba nie jest aż tak źle:P
A pierwsze gita, gta 2 i 3 chyba byłe najpierw na pcty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak część z was wie trailer nowego GTA zostanie po raz pierwszy wyemitowany za 2 dni 09h i 50 minut^^ , Rockstar wysłało maila do wszystkich osób zapisanych na newslettera. Tekst brzmiał (cytuje): Things will be different Mam nadzieję, że nie przesadzą z zmianami. Studio Rockstar widocznie do serca wzięło sobie zmianę generacji GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:08, shinian napisał:

(...)Things will be different


Hm... Zgaduje, ze zrobia jeszcze wiecej elementow RPG i dolacza elementy ejszcze innych gatunkow. Podejrzewam, ze przekombinuja. Oby nie, bo teraz maja juz mozliwosci zrobienia naprawde poteznie dopracowanej i zaawansowanej gry, a dodajac kolejne, niepotzrebne elementy zwiekszaja jedynie prawdopodobienstwo na zepsucie calosci... Oby tylko sie nie okazalo, ze nowe GTA bedzie np. dzialo sie w kosmosie - w koncu to bylaby duza zmiana. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pójdą za ciosem i nie będą specjalnie mieszać (klimaty kosmosu jak to Wiadroman napisał). Zbyt łatwo mogą stracić duże $$$.

I choć wiem że wszelkie spekulacje/teorie nie mają teraz sensu to obstawiał bym że gra będzie rozgrywać się w mieście podobnym do GTA3, czyli NY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:12, Wiadroman napisał:

> (...)Things will be different

Hm... Zgaduje, ze zrobia jeszcze wiecej elementow RPG i dolacza elementy ejszcze innych gatunkow.
Podejrzewam, ze przekombinuja. Oby nie, bo teraz maja juz mozliwosci zrobienia naprawde poteznie
dopracowanej i zaawansowanej gry, a dodajac kolejne, niepotzrebne elementy zwiekszaja jedynie
prawdopodobienstwo na zepsucie calosci... Oby tylko sie nie okazalo, ze nowe GTA bedzie np.
dzialo sie w kosmosie - w koncu to bylaby duza zmiana. xD

GTA Z ELEMENTAMI RPG ?! nigdy w życiu :P. lubie rpg ale mówimy tu o gta :) to ma być to co zawsze ( i jeszcze lepiej) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:29, Jojti napisał:

> > (...)Things will be different
>
> Hm... Zgaduje, ze zrobia jeszcze wiecej elementow RPG i dolacza elementy ejszcze innych
gatunkow.
> Podejrzewam, ze przekombinuja. Oby nie, bo teraz maja juz mozliwosci zrobienia naprawde
poteznie
> dopracowanej i zaawansowanej gry, a dodajac kolejne, niepotzrebne elementy zwiekszaja
jedynie
> prawdopodobienstwo na zepsucie calosci... Oby tylko sie nie okazalo, ze nowe GTA bedzie
np.
> dzialo sie w kosmosie - w koncu to bylaby duza zmiana. xD
GTA Z ELEMENTAMI RPG ?! nigdy w życiu :P. lubie rpg ale mówimy tu o gta :) to ma być to co
zawsze ( i jeszcze lepiej) :).


No z elementami, np.
uderzysz w mur kilka razy i zwrośnie ci wskażnik wyważanie dzwi :)
Pewnie bedzie coś na zasadzie San Andreas, ale bardziej dopracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:34, Terorist napisał:

> > > (...)Things will be different
> >
> > Hm... Zgaduje, ze zrobia jeszcze wiecej elementow RPG i dolacza elementy ejszcze
innych
> gatunkow.
> > Podejrzewam, ze przekombinuja. Oby nie, bo teraz maja juz mozliwosci zrobienia naprawde

> poteznie
> > dopracowanej i zaawansowanej gry, a dodajac kolejne, niepotzrebne elementy zwiekszaja

> jedynie
> > prawdopodobienstwo na zepsucie calosci... Oby tylko sie nie okazalo, ze nowe GTA
bedzie
> np.
> > dzialo sie w kosmosie - w koncu to bylaby duza zmiana. xD
> GTA Z ELEMENTAMI RPG ?! nigdy w życiu :P. lubie rpg ale mówimy tu o gta :) to ma być to
co
> zawsze ( i jeszcze lepiej) :).

No z elementami, np.
uderzysz w mur kilka razy i zwrośnie ci wskażnik wyważanie dzwi :)
Pewnie bedzie coś na zasadzie San Andreas, ale bardziej dopracowane

NO TAK JAK w SA może być. Tylko żeby to nie był z tego żaden GTA Oblivion :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie jak w Oblivionie...
zabiłes 100 gosci, umiejętność zabijanie kijem golfowym wzrosła o 10, wchodzisz na kolejny poziom. Rozwim jeden z atrybutów, masz do wyboru:
Siłe, cośtam
i costam.

Wiadomo, że to raczej mogą być tylko takie elementy pseudo rpg...czyli wzbogacenie gry, nothing special.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:29, Jojti napisał:

GTA Z ELEMENTAMI RPG ?! nigdy w życiu :P. lubie rpg ale mówimy tu o gta :) to ma być to co
zawsze ( i jeszcze lepiej) :).


No podobno juz w San Andreas byl pomysl, zeby wprowadzic element rozmowy z innymi. pomysl mocno chybiony moim zdaniem, bo gdybym chcial pogadac wlaczylbym Baldursa, fallouta, lub KOTORa, a nie GTA. GTA wlaczam,z eby sie odprezyc przy rozlewie krwi, lub ucieczka pzred policja. :D
Swoja droga - GTA:SA tez mialo elementy RPG, jak chociazby rozbudowa umiejetnosci bohatera, czy mozliwosc swobodnej zmiany jego wygladu (wraz z odzywianiem sie) i chodzeniem na randki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:46, Wiadroman napisał:

> GTA Z ELEMENTAMI RPG ?! nigdy w życiu :P. lubie rpg ale mówimy tu o gta :) to ma być to
co
> zawsze ( i jeszcze lepiej) :).

No podobno juz w San Andreas byl pomysl, zeby wprowadzic element rozmowy z innymi. pomysl mocno
chybiony moim zdaniem, bo gdybym chcial pogadac wlaczylbym Baldursa, fallouta, lub KOTORa,
a nie GTA. GTA wlaczam,z eby sie odprezyc przy rozlewie krwi, lub ucieczka pzred policja. :D
Swoja droga - GTA:SA tez mialo elementy RPG, jak chociazby rozbudowa umiejetnosci bohatera,
czy mozliwosc swobodnej zmiany jego wygladu (wraz z odzywianiem sie) i chodzeniem na randki.
;)

oczywiście może być trochę rozbudowane np za misje dostaje se punkty doświadczenia co daje lvl :D ale żeby dalej w gta chodziło o totalną rozwałke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzies slyszalem (juz nie pamietam gdzie) ze bedzie tez tak jak w G3 teren miasta jednego otoczonego sniegiem i wzgorza no i snowboard. Ale bardzo, BARDZO mozliwe ze te ddane to byla bujda i tyle, ale fajnie by bylo posmigac samohcodem po sniegu albo na snowboardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sa byla najlepsza najbardziej realna ja sie bawielm chodizlem w tym najdrozszym kostiumie latalem z miasta to miasta samolatmi prv fajnie sie gralo! w kazdej gta sie tak bawielm w drogiego mafiozo:D machalem kijem na polu golfowym i tka sie bawilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat tego traileru co ma się ukazac 29 marca? W sumie mamy dzis 27 a nic więcej o nim nie mówią. Jestem ciekaw jak nowe GTA będzie się prezentowało no i najważniejsze czy będzie wersja na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailer, jako jeden z pierwszych, eheheheh. Mi się cholernie podoba, dużo mroczniej niz w poprzednich GTA, miastem GTA jednak został Nowy York, jezu ja chcę to juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:38, Majkes napisał:

Obejrzałem trailer, jako jeden z pierwszych, eheheheh. Mi się cholernie podoba, dużo mroczniej
niz w poprzednich GTA, miastem GTA jednak został Nowy York, jezu ja chcę to juz!!


Ja dopiero zacząłem ściągać, ale idzie nieźle: 40-50 kB/s. Tym tempem za pół godziny powinien się pojawić na moim dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować