Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2012 o 01:24, filip29 napisał:

Jak dla mnie absolutny must- have. Dawno, po obejrzeniu gameplaya, tak bardzo nie napaliłem
się na grę :D
Jeśli ktoś jeszcze nie widział http://www.youtube.com/watch?v=bmwyW-Q960M&feature=related


Ja bym poczekał na listę zabezpieczeń, DLC i edycji w jakiej gra wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 01:26, Evertsen_Dante napisał:

Ja bym poczekał na listę zabezpieczeń, DLC i edycji w jakiej gra wyjdzie.


Zawsze można pomarzyć, że nie będzie DRM-u, 3 pierwsze DLC będą darmowe, a edycja premierowa będzie po 99 zł :)
Ale nawet jeśli będzie zupełnie inaczej, to i tak gra jest warta uwagi i trzeba się jej będzie uważnie przyglądać :D w dodatku robi ją Ubisoft Montreal, a oni potrafią robić fantastyczne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 17:23, Kraju napisał:

To gameplay z PlayStation 4. Przynajmniej podobno.


Wczoraj (właściwie to dzisiaj w nocy) na pewno odpalali z peceta gameplay :) A ten jest z PS4? Bo widzę pewne różnice pomiędzy nim, a tym z konferencji Sony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 17:23, Kraju napisał:

To gameplay z PlayStation 4. Przynajmniej podobno.


Z tego co pisało na gram.pl, to puszczali to na PC o parametrach zbliżonych do PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jeśli będzie tak dobra jak opisują ją twórcy a na to się zanosi to pobije spokojnie GTA V a przynajmniej da na tyle mocną konkurencję żeby R* troszeczkę się bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:53, Eternal101 napisał:

Ta gra jeśli będzie tak dobra jak opisują ją twórcy a na to się zanosi to pobije spokojnie
GTA V a przynajmniej da na tyle mocną konkurencję żeby R* troszeczkę się bał.

Nie rozumiem tego porównywania WD do GTA :P. Jedna to gra o facecie z hakującym telefonem komórkowym, który... ściga złych ludzi (chyba). Druga gra to gangsterka z jak zwykle niesamowitymi postaciami w świecie bez elementów sf czy futurystycznych zabawek. Jedyne co łączy te gry to otwartość świata gdzie ta jestem przekonany, że będzie bardziej odczuwalna w serii GTA. R* ma się bać? WD to zupełnie nowe IP, tą grę trzeba wypromować solidnie aby ludzie ją kupili. Seria GTA jest marką sprawdzoną i gracze wiedzą, że kolejna część będzie bardzo dobra/rewelacyjna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wygląda to naprawdę świetnie. Nie wiem czy wytrzymam z premierą na nową generację. Na obecną WD wychodzi wcześniej. Czuć po fimiku, że model jazdy samochodem będzie taki bardziej arcade coś jak w Sleeping Dogs. Jest otwarty świat, są możliwości, ale GTA to to raczej nie jest jak słyszy się tu i tam na różnych forach. Ludzie chyba przeceniają możliwości WD w porównaniu do tych jakie oferuje seria GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy pośród tych randomowych smaczków w postaci interakcji NPCów między sobą będą takie rzeczy jak pedofile itp. To byłoby ciekawe - polowanie na nich, zabijanie tych najgorszych - wymienianych w gazetach... Skoro są gwałciciele i mordercy to dlaczego by nie pójść krok dalej? W obecnym świecie chyba każdy chciałby zostać bohaterem poprzez zdmuchnięcie tego typu "człowieka" z powierzchni świata :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować