Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Stubbs the Zombie - Temat ogólny

141 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 22:25, azziedevill napisał:

Tyle że mój monitor to acer 19"(lcd) i ma odświeżanie tylko do 60 hertzów...może to dlatego?


Niestety tu już Ci nie pomogę. Najlepiej przeczytaj ten poradnik, może pomoże: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1093&str=2
Jeżeli problem nadal będzie występował, powinieneś skontaktować się z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:55, PEACE22 napisał:

Mam pytanie. Na ilu płytach jest "Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse" extra kalsyki
???


Na jednej, ponieważ jest to edycja DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:43, Chlorofil napisał:

Cześć... mam pytanie ma ktoś może GF2 MX 400 i gierka ta mu chodzi ?? Plz... bo bardzo się
napaliłem :/


No oczywiście, bo to tak trudno sprawdzić na pomocy technicznej CDP. No ale dobra... słuchaj, przykro mi to mówić, ale twoja karta to już straszny staroć i nie nadaje się do nowszych gier, tak samo do tej. Nawet nie licz na slide show, po prostu ci się nie uruchomi. Słuchaj wymień ją sobie, za około 2 stówy masz wyjątkowo udanego geforce''a 6600gt obsługującego Pixel Shadery takie, jakie wymaga się w nowych grach i daje niesamowite efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:57, Chlorofil napisał:

No niestety nie stać mnie. Pochodzę z biednej rodziny... no cóż szkoda.


A karta za 129 zł, chodzi mi o Geforce''a 5200? Bo naprawdę dobrze się go podkręca i całkiem nieźle spisuje się jeszcze w nowych grach, w tej chwili to absolutne minimum, by trochę pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem.W opcjach zmieniam sobie roździelczość,jaka mi pasuje.Każe wyjść i włączyć od nowa grę.Włączam,a roździelczość taka sama,800x600!Cały czas się tak robi.Mój komputer-

GF 6600Gt
AMD Athlon 3000+
1 GB ram GeiL
Mainboard Gigabyte K8 Triton

PLS o pomoc,bo w 800x600 obraz jest strasznie niewyraźny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale u mnie hula spox. Mój komp:

AMD Athlon 3000+
ATI Radeon X1300(256MB)
512 RAM

A gra jest niezła. W sam raz na około 2 godzinki po szkole czy pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie .
Wiecie może kto Wiecie może kto współtworzył ścieżkę dźwiękową do gry „Stubbs the Zombie”?
Prosze o jak najszybszą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ścieżka dźwiękowa to imho najlepszy aspekt Stubbsa ;] ale muzy nie robiła jedna osoba to cały sztab ludzi....wiec lecimy największym hiciorem z ost''ka jest Lollipop autorstwa Bena Kwellera jest sporo aranżacji Oranger - Mr. Sandman, Tthe Flaming Lips - If I Only Had A Brain czy znane i lubiane Strangers In The Night (w grze wykonywane przez the Cake), reszta soundtracka to Death Cab For Cutie – Earth Angel, The Raveonettes – My Boyfriend’s Back, Rose Hill Drive – Shakin’ All Over, Rogue Wave – Everyday, The Dandy Warhols – All I Have To Do Is Dream, The Walkmen – There Goes My Baby, Clem Snide – Tears On My Pillow, Milton Mapes – Lonesome Town i mocny akcent na koniec Phantom Planet – The Living Dead to chyba kompletna lista wykonawców ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Stubbs The Zombie, miałem mało HP i uciekałem przed kolesiem z piłą łańcuchową, a on mnie gonił a go gonił mój zombie, zaraz doszła moja armia zombie i jak się zrgenerowałem to nawalaliśmy go i on rozwalil moją armię a ja mu dopiero reke oderwałem, potem uciekałem przednim, znalazłem żywego kolesia, zjadłem mu mózg i jak wstał jako zombie to nawalałem tego kolesia dalej, potem jak zabił mojego zombieaka to rzuciłem go moimi 3 secami(serce jak granat wybucha) i dalej żył więc go nawalałem dalej jak osłabł to zjadlem jego mózga i był filmik, w którym kolo siedział w pół ciężarówce, begł Stubbs, koleś co kierował pół ciężarówką potrącił go, ale Stubbs złapał się auta i ciągle był pod nim aż ten kierowca dojechał do swojej wielkiej farmy.
Kto grał i doszedł do tego momentu to będzie wiedział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale mam problem.
Rozwaliłem tame, po filmiku zabiłem wszystkich żołnirzy i niewiem co dalej(łażę po kawałku miasta[na jakiejś ulicy]).
Co teraz trzeba zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po włączeniu Stubbsa, na ekranie widać niebieski prostokąt z jakimiś tam danymi, a w tle leci muzyka, jakby gra chodziła.
Moje parametry:
Intel Pentium 4 3.2 GhZ
768 MB RAM DDR
Leadtek WinFast PX7300GS 256 MB DDR2
Proszę o pomoc!
PS. Tego się nie da wyłączyć. Muszę resetować kompa... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:46, xbit71 napisał:

Mam problem. Po włączeniu Stubbsa, na ekranie widać niebieski prostokąt z jakimiś tam danymi,
a w tle leci muzyka, jakby gra chodziła.
Moje parametry:
Intel Pentium 4 3.2 GhZ
768 MB RAM DDR
Leadtek WinFast PX7300GS 256 MB DDR2
Proszę o pomoc!
PS. Tego się nie da wyłączyć. Muszę resetować kompa... ;/

Zmień karte graficzną na np.: ATI YUNA RADEON 9600 GTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować