Zaloguj się, aby obserwować  
moonman

Hidden & Dangerous Antologia - Kolekcja Klasyki

121 postów w tym temacie

Witam! Ponieważ jeszcze nie ma tematu dot. H&D, pozwoliłem sobie takowy założyć.
Na początek kilka pytanek/problemów


1.H&D1 Deluxe oraz H&D2 Drużyna Szabla można przechodzić w kilka osób (multiplayer) całą grę - tzn. od początku do końca na identycznych zasadach jak dla SinglePlayer. Czy jest taka opcja w H&D2 (podstawka), bo jak na razie nie znalazlem. W H&D1 Deluxe po prostu jest to jedyny tryb. W H&D2 D.Sz. ten tryb nazywa się "trybem współpracy", a jak to jest w H&D2 podstawce?


2. Pisalem, juz o tym w innym watku, ale przy okazji powtórzę - bo jak dotąd nie rozwiazalem problemu.

Przedwczoraj kupilem, a dzisiaj zarejestrowalem Hidden and Dangerous Antologia. Gra się bezproblemowo zainstalowala. Podczas instalacji precyzyjnie przepisalem numer CDKey, ktory byl przyklejony na ostania strone instrukcji. Instalator oczywiscie zaakceptowal wpisany numer. Gra sie uruchamia bez problemow. Jednak jesli probuje zagrac w multiplayer H&D2 za pomoca GameSpyArcade i dolaczyc do jakiegokolwiek serwera otrzymuje komunikat:
http://www.gram.pl/upl/forum/2006_2/20060520173504.jpg

Kilkadziesiąt prób do przeróżnych serwerów. Zawsze to samo. Zarówno z poziomu gry, jak i z "czystego" gamespy. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Moze ten klucz trzeba jeszcze gdzies aktywowac/wpisac?

z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 11:00, moonman napisał:

Kilkadziesiąt prób do przeróżnych serwerów. Zawsze to samo. Zarówno z poziomu gry, jak i z
"czystego" gamespy. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Moze ten klucz trzeba jeszcze gdzies
aktywowac/wpisac?


Skoro sprawę kluczy mamy już wyjaśnioną (przypomnę innym - trzeba zamienić w rejestrze duże litery klucza na małe i multiplayer działa OK - przynajmniej tak było u mnie i z tego co wiem u moonman''a również), to ja trochę z innej beczki...

Wszędzie piszą (na pudełku również), że ta gra jest w polskiej wersji językowej (napisy i DIALOGI[/B]). Chciałbym się dowiedzieć, jak się włącza te polskie dialogi, bo ja widzę jedynie opcję włączenia/wyłączenia polskich NAPISÓW, a dialogi są po angielsku (np. objaśnienie celów misji).
No chyba że cele misji nie są objęte spolszczeniem, a to byłoby na minus.

z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 10:27, GearHead napisał:

Skoro sprawę kluczy mamy już wyjaśnioną (przypomnę innym - trzeba zamienić w rejestrze duże
litery klucza na małe i multiplayer działa OK - przynajmniej tak było u mnie i z tego co wiem
u moonman''a również), to ja trochę z innej beczki...


to zostawiam pelne info dla potomnych, jesli komus wyskakuje taki komuniakt:
http://www.gram.pl/upl/forum/2006_2/20060520173504.jpg

to niech postepuje tak:
1. START -> URUCHOM -> wpisac regedit i kliknac ok
2. odszukac w drzewie katalogow klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Illusion Softworks\Hidden & Dangerous 2\key
3. kliknac prawym myszy na ikonce key i wybrac modyfikuj
4. zamienic wszystkie DUZE LITERY na male litery np. 1DF5 na 1df5

jesli powyzszy sposob nie pomoze to proponuje sprobowac jeszcze tego:
http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=994

Dnia 31.05.2006 o 10:27, GearHead napisał:

Wszędzie piszą (na pudełku również), że ta gra jest w polskiej wersji językowej (napisy i DIALOGI[/B]).
Chciałbym się dowiedzieć, jak się włącza te polskie dialogi, bo ja widzę jedynie opcję
włączenia/wyłączenia polskich NAPISÓW, a dialogi są po angielsku (np. objaśnienie celów misji).
No chyba że cele misji nie są objęte spolszczeniem, a to byłoby na minus.


na razie gram w jedynke i tam wszystko jest PL (napisy i kwestie mowione)
dwojke wlaczylem zeby sprawdzic tylko i tam tez wszystko jest PL
tzn. pierwsza misje tylko odpalalem i tam mam glosy PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 22:37, Robek 009 napisał:

A ja mam takie pytanie: czy w Hidden & Dangerous jest samouczek? Czy trzeba się uczyć "na czuja"?


w h&d2 jest samouczek, w ''jedynce'' nie ma ale poczatkowe misje sa dosyc proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam co grałem w jedynkę i byłem gdzieś tak w połowie gry :) chciałem wlączyć , a tu przez przypadek wykasowalem profil ;( całe granie na marne :P wkurzyłem się i odinstalowałem grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze dwa pytania: Czy w Hidden & Dangerous jest tak jak w Rainbow Six, że jak się straci jakiegoś żołnierza to on już nie wróci w następnych misjach?
I drugie pytanie: Czy w Hidden & Dangerous wraz z postępem w grze odblokowuje się nowe bronie i wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 13:12, Robek 009 napisał:

A mam jeszcze dwa pytania: Czy w Hidden & Dangerous jest tak jak w Rainbow Six, że jak się
straci jakiegoś żołnierza to on już nie wróci w następnych misjach?
I drugie pytanie: Czy w Hidden & Dangerous wraz z postępem w grze odblokowuje się nowe bronie
i wyposażenie?


wypowiem się tylko w stosunku do H&D 1.5 Deluxe - bo na razie w tę grę gram

więc jest tak: każda misja ma kilka etapów - na jedną misję wybierasz 8-miu żołnierzy - a na etap czterech z tej ósemki. Jeśli jakiegoś stracisz to do końca misji nie bierze udziału. Musisz tak grać, żeby wystarczyło Ci żołnierzy do końca misji :D - a najlepiej jak wszystkich pozostawisz przy życiu.

co do drugiego pytania: to w H&D 1.5 Deluxe jest tak, że niczego się nie odblokowuje - po prostu wybierasz wyposażenie przed misją - (zasada ta sama jak w przypadku żołnierzy - masz magazyn i musisz tak dobierać, żeby do końca misji Ci wystarczyło). Możesz też zbierać broń z ciał wrógów. Poza tym, w różnych misjach są różne bronie i pojazdy.


BTW: gram w HD 1.5 Deluxe z kumplem po sieci. Po prostu cud, miód, orzeszki. Wspólnie przechodzimy - jest to jedyny tryb multi dostepny w ''jedynce'', ze wspolnie przechodzi się całą grę. Jest chat glosowy itd. Trzeba nieźle współpracować, żeby pomyślnie ukończyć daną misję.

A teraz moje pytanko: znalazłem w instrukcji (pdf), w tabeli z klawiszologią taki opis - prawy przycisk myszy - obrot ciala na plecy (czy jakoś tak - piszę z pamięci) - o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam informacje dla zainteresowanych ta gra. H&D 1 wraz z dodatkiem oraz edytorem misji jest do sciagniecia za darmo (legalnie oczywiscie) z sieci, np. stad:

http://www.gamershell.com/download_3644.shtml

http://www.acid-play.com/download/hidden-and-dangerous/

http://www.gamespot.com/pages/gamespace/download.php?pid=197561&sid=6076599&mode=

Calosc zajmuje jakies 270 MB.
Z podziekowaniami dla Illusion Softworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 12:00, Hegemon napisał:

Dodam informacje dla zainteresowanych ta gra. H&D 1 wraz z dodatkiem oraz edytorem misji jest
do sciagniecia za darmo (legalnie oczywiscie) z sieci, np. stad:


ja dodam tylko, ze to wersja EN - niestety wersja PL byla od zawsze platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:17, moonman napisał:

ja dodam tylko, ze to wersja EN - niestety wersja PL byla od zawsze platna


Ale to chyba nie przeszkadza we wspolnym graniu po sieci? Bo sama wersja jezykowa jest mi w zasadzie obojetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:27, Hegemon napisał:

> ja dodam tylko, ze to wersja EN - niestety wersja PL byla od zawsze platna

Ale to chyba nie przeszkadza we wspolnym graniu po sieci? Bo sama wersja jezykowa jest mi w
zasadzie obojetna.


nie przeszkadza. sam gralem wersją PL z przypadkowymi ludzmi spotkanymi na GameSpy, ktorzy mieli wersje EN (tę freeware)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko. W Hidden and Dangerous II jest misja w której trzeba udawać Niemca. No i tak też robię - staram się wykonać polecenia jak dostarczenie dokumentów jednak Niemcy mimo tego iż nie daję im powodów zaczynają strzelać. Wie ktoś o co z tym chodzi? Bo już mnie naprawdę szlak trafia. Nawet durnych dokumentów niemogę donieść i wygląda na to że się tego nieda przejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:26, bak21 napisał:

Mam jedno małe pytanko. W Hidden and Dangerous II jest misja w której trzeba udawać Niemca.
No i tak też robię - staram się wykonać polecenia jak dostarczenie dokumentów jednak Niemcy
mimo tego iż nie daję im powodów zaczynają strzelać. Wie ktoś o co z tym chodzi? Bo już mnie
naprawdę szlak trafia. Nawet durnych dokumentów niemogę donieść i wygląda na to że się tego
nieda przejść :


A wyrzucasz swoje uzbrojenie i bierzesz uzbrojenie Niemca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:26, bak21 napisał:

Mam jedno małe pytanko. W Hidden and Dangerous II jest misja w której trzeba udawać Niemca.
No i tak też robię - staram się wykonać polecenia jak dostarczenie dokumentów jednak Niemcy
mimo tego iż nie daję im powodów zaczynają strzelać. Wie ktoś o co z tym chodzi? Bo już mnie
naprawdę szlak trafia. Nawet durnych dokumentów niemogę donieść i wygląda na to że się tego
nieda przejść :P


w dwojke nie gralem, ale w jedynce trzeba bylo sie ubrac w niemiecki mundur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:38, Kryszek napisał:

A wyrzucasz swoje uzbrojenie i bierzesz uzbrojenie Niemca??

Znaczy mam oczywiście mundur, karabin niemiecki, papiery i to co potrzeba w misji. No ale też mam chyba karabin normalny i uzbrojenie... No ale niektórzy mnie olewają, a niekturzy od razu strzelają. No ale sprubuję od początku zacząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:38, Kryszek napisał:

A wyrzucasz swoje uzbrojenie i bierzesz uzbrojenie Niemca??


Dobra - udało mi się przejść do archiwum :D Musiałem wywalić cały aliancki ekwipunek - niewystarczy tylko założenie munduru. Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej pwoiedzcie mi,czy fajnei się gra w hidden i dangerous 2 przez internet,bo nie wiem czy instalować a mam chęć na strzelanie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:31, Kryszek napisał:

Ej pwoiedzcie mi,czy fajnei się gra w hidden i dangerous 2 przez internet,bo nie wiem czy instalować
a mam chęć na strzelanie w sieci.


W H&D2 z dodatkiem gra sie po sieci calkiem przyjemnie graczy jest sporo duzo trybow cooperative jest tez, warto sprubowac w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować